Zavrieť

Porady

Skusenosti s pozickami -najlepsia-pozicka.sk

Dobrý deň, možno som v nesprávnej sekcii, nič vhodnejšie som nenašiel. Prosím, má niekto skúsenosti s pôžičkou pre nezamestnaných? Nestretol sa niekto, prosím, s firmou "Najlepšia pôžika"? Skúšal som čo to cez nich a mám z toho zmiešané pocity, možno sa mýlim.
Ďakujem za akúkoľvek info.
Naposledy upravil arizona : 27.05.11 at 12:07
Usporiadat
Téma je uzavretá.
vlado6363 vlado6363

vlado6363 je offline (nepripojený) vlado6363

video1983 Pozri príspevok
ja len ze ked sa jedna o "par" desiatok eur tak som ti chcel pomoct.
video, este raz vdaka, doslo mi to...asi si to musim vyzrat az do konca...dik
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

vlado6363 Pozri príspevok
arizona, "chvala Bohu", prd mi schvalili, nikto sa mi od nich neozval...ako som uz odkazal branovi, telefonat ma stal skoro 40 eciek, overil som si to u tel. operatora...( este som im dnes prispel nejakymi drobnymi, len som im oznamil, ze to budem riesit cez SOI-ku a financnu policiu, asi vsak nic nezmozem, ale zlost mnou trieska o vsetky steny...)
Presne tak to ber, ze "chvala bohu"!
Vela ludi prislo o strechu nad hlavou,kvoli nebankovkam a podobnym podvodnickym firmam. Nemam na mysli typickych neplaticov,ale takych,ktori napr.poslali splatku o 1-2dni neskor,ci podobnej malickosti...

Podaj podnet aj na SOI, cim viac oklamanych ludi sa bude stazovat, tym je vascia pravdepodobnost, ze sa tym budu zaoberat.

Mozno by nebolo od veci uviest cely nazov firmy,nech sa poucia aj ostatni.

Drzim palce,nech sa ti podari tvoju situaciu vyriesit co najskor
0 0
vlado6363 vlado6363

vlado6363 je offline (nepripojený) vlado6363

arizona Pozri príspevok
Presne tak to ber, ze "chvala bohu"!
Vela ludi prislo o strechu nad hlavou,kvoli nebankovkam a podobnym podvodnickym firmam. Nemam na mysli typickych neplaticov,ale takych,ktori napr.poslali splatku o 1-2dni neskor,ci podobnej malickosti...

Podaj podnet aj na SOI, cim viac oklamanych ludi sa bude stazovat, tym je vascia pravdepodobnost, ze sa tym budu zaoberat.

Mozno by nebolo od veci uviest cely nazov firmy,nech sa poucia aj ostatni.

Drzim palce,nech sa ti podari tvoju situaciu vyriesit co najskor
dik, arizona..firma si hovori NAJLEPSIA POZICKA, tu je kontakt: www.najlepsia-pozicka.sk/
prosim, ak niekto ma s nimi skusenosti, ozvite sa mi, dakujem
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Vladko môj, prepánajána, človek mrkne na tú stránku - a čo ma hneď zaujalo, boli tie Seychely... Službu prevádzkuje spoločnosť... O poplatku 2,95 € za min ani nehovoriac...
Naposledy upravil Oliwa : 27.05.11 at 13:34
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
za tou firmou stoja ti isti ludia ako za basne-portal, sampionat.sk atd atd
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

vlado6363 Pozri príspevok
sonic, rozhodne nejde o velku sumu, banka ma vsak uz nema rada, lebo zaujimavym klientom si, ked nemaju s tebou ziadne problemy a prinasas im zisky...clovek, ktory ma problemy so zakonom a dlhuje miliony spravidla vyviazne bez ujmy a ty, ked meskas so splatkou radovo desiatky eur, mas zivotne problemy...
Ak dlhuješ banke 100€, máš problém Ty.
Ak dlhuješ banke 1000 000€, má problém banka.
0 0
vlado6363 vlado6363

vlado6363 je offline (nepripojený) vlado6363

Oliwa Pozri príspevok
Vladko môj, prepánajána, človek mrkne na tú stránku - a čo ma hneď zaujalo, boli tie Seychely... Službu prevádzkuje spoločnosť... O poplatku 2,95 € za min ani nehovoriac...
Oliwa, znovu len musim potvrdit pred vsetkymi, aky som naivny idiot..vobec som nezbehol az dole na stranku a info o prevadzkovani...tak mi treba...mozes mat rokov kolko chces, stale plati, na vlastnych chybach sa clovek...atd
0 0
lu.bla lu.bla

lu.bla je offline (nepripojený) lu.bla

nebankovka.sk, lerche a.s., financ team, najlepsiapozicka, atd at. to su oj.by ako hrom a od vsetkych ruky prec. prec ruky od audiotexu a prec ruky o tych, ktori ponukaju sprostredkovanie za poplatok vopred hoci pytaju len 6 euro. od takychto nikdy nic neziskate, dostanete sa leda do riaddneho pruseru. viem, o com hovorim, viem kde som, odrazam sa od dna vlastnymi silami, ide to a viem aj to, ze zivot si uz zariadim bez nebankoviek ale aj bez akehokolvek uveru a "vyhodnych" ponuk z banky. clovek nikdy nevie, co sa moze stat. naucila som sa verit len sama sebe.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Toto majú dole úplne miniatúrnymi písmenkami (to som musel zväčšiť písmo, aby som to dobre videl):
Službu prevádzkuje spoločnosť Eventin Corporation so sídlom Global Gateway 3031,Rue de la Perle,Mahé,Seychelles.
Technicky zabezpečuje AGMO SK s.r.o.Volanie na infolinku 0900899677 je spoplatnené 2,95€/min. a na infolinku 0900699255 sumou 1,5€/min.
Spoločnosť Eventin Corporation nie je veriteľom ale sprostredkovateľom pôžičiek. Všeobecné obchodné podmienky nájdete
Rada pre "nešťastníkov", ktorí majú "hlboko" do vrecka - nikdy sa NEUPISUJTE takýmto pochybným spoločnostiam - zderú vás z kože!
0 0
Maros16 Maros16

Maros16 je offline (nepripojený) Maros16

Skuste sa spytat cez portal www.financnahitparada.sk/pozicky ... mozno poradia
0 0
Klaboska Klaboska

Klaboska je offline (nepripojený) Klaboska

Neviete ako je to s pozickami ked mam dohodu a nie hlavny pracovny pomer? Posledneho pol roka som takto na dohodu predytm som mala TPP. Pozerala som Ferratum, tam je ze vysku prijmu nepozeraju a Pozickomat. Na Pozickomate su nejake info ake su podmienky pozicky online tam je ze trvaly prijem
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Klaboska Pozri príspevok
Neviete ako je to s pozickami ked mam dohodu a nie hlavny pracovny pomer? Posledneho pol roka som takto na dohodu predytm som mala TPP. Pozerala som Ferratum, tam je ze vysku prijmu nepozeraju a Pozickomat. Na Pozickomate su nejake info ake su podmienky pozicky online tam je ze trvaly prijem
Prečo z nebankoviek? Prečo nie z banky kde máš účet? Prečo chceš splácať horibilné úroky? Nechápem, potom tu budeš vyplakávať ako Ťa obabrali
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Klaboska Pozri príspevok
Neviete ako je to s pozickami ked mam dohodu a nie hlavny pracovny pomer? Posledneho pol roka som takto na dohodu predytm som mala TPP. Pozerala som Ferratum, tam je ze vysku prijmu nepozeraju a Pozickomat. Na Pozickomate su nejake info ake su podmienky pozicky online tam je ze trvaly prijem
A nie je ti to práve pre to podozrivé, že na výšku príjmu nepozerajú? To je ako keby vopred povedali nevadí, že nebudete mať z čoho platiť, my si svoje aj tak získame späť aj s poriadnym úrokom.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Klaboska
Neviete ako je to s pozickami ked mam dohodu a nie hlavny pracovny pomer? Posledneho pol roka som takto na dohodu predytm som mala TPP. Pozerala som Ferratum, tam je ze vysku prijmu nepozeraju a Pozickomat. Na Pozickomate su nejake info ake su podmienky pozicky online tam je ze trvaly prijem
Milá zlatá - pozrela si sa na ten "Požičkomat"? Vieš ty, aké tam majú RPMN? Veď to bije do očí - je to neslýchaná úžera - RPMN od 366,2% do 781,1%. Požičiaš si 100€ a vrátiš 700€.
Nechápem ťa - veď prakticky, ak nebudeš vládať splácať, zoderú ťa z kože.
A Ferratum - RPMN 38%
0 0
Ajk& Ajk&

Ajk& je offline (nepripojený) Ajk&

Ľudia sú proste nepoučiteľní: ak doteraz nemali peniaze, po podpísaní zmluvy už nebudú mať ani byt .......
​Ani ako keby nečítali noviny: nestačí tá aféra s Poho .....sťou, s.r.o.?
0 0
lojko lojko

lojko je offline (nepripojený) lojko

Ajk& Pozri príspevok
Ľudia sú proste nepoučiteľní: ak doteraz nemali peniaze, po podpísaní zmluvy už nebudú mať ani byt .......
​Ani ako keby nečítali noviny: nestačí tá aféra s Poho .....sťou, s.r.o.?
Iba (vdaka urazu ) a internetu som spoznal ako vzdelanosť kultura a intelengcia slovakov stupa.PORADA.DOMACNOST,_Cesť vynimkam ktori sa vyjadruju k veci afungovane,sa veľakrat odpovedalo uražkami len z dovodu, pravopisu alebo slovosledu vety.Je mi smutno ked som to zistil aj v pripade ked sa jedna o zdravie a dokonca iživot nas,smrtelnikov.Bohužiaľ je to aj pripad brania požičky vdnešnej dobe.Nie som studovany ekonom,ale:: komunisti:ma zadarmo naučili ratať,nasobiť, deliť ale hlavne ťažka praca ma naučila čo je treba čim vydeliť či nasobiť.Nazor mojej matere ajej rodičov že ,,Najdrahšia je koruna ušetrena“sa snažim odovzdať aj mojim (Vyštudovanym detom)aj ked sa mi to nie vždy dari.Sam splacam ešte požičku na byvanie len vdaka poplatkom.Moj nazor,Požička ano,ale počitať,nasobiť,deliť a hlavne myslieť.
Naposledy upravil lojko : 02.04.13 at 21:31 Dôvod: A aj pri dobrej kalkulacii treba ratať z nejakou tou zmenou k horšiemu
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

misoft Pozri príspevok
Milá zlatá - pozrela si sa na ten "Požičkomat"? Vieš ty, aké tam majú RPMN? Veď to bije do očí - je to neslýchaná úžera - RPMN od 366,2% do 781,1%. Požičiaš si 100€ a vrátiš 700€.
Nechápem ťa - veď prakticky, ak nebudeš vládať splácať, zoderú ťa z kože.
A Ferratum - RPMN 38%
Misoft, však RPMN 781 je ako zadarmo...
0 0
lojko lojko

lojko je offline (nepripojený) lojko

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Misoft, však RPMN 781 je ako zadarmo...
Tato užera je chranena zakonom.Mylim sa?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lojko Pozri príspevok
Tato užera je chranena zakonom.Mylim sa?
VIVA LA SLOVAKIA...
0 0
lojko lojko

lojko je offline (nepripojený) lojko

Stanislav 1975 Pozri príspevok
VIVA LA SLOVAKIA...
Ale čo naše deti a vnučata.Na 300r.su upisani službe,t.j.nepriam. koloniou.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať