Zavrieť

Porady

Eshop - obrat ???

Zdravím. Mám otázku na majiteľov eshopov...ako ste na tom s obratom v 5/2011...ja katastrofálne...toto som až v šoku....dnes napr. 2 objednavky, včera tiež len dve...to je katstrofa oproti tomu čo bolo predtým...čím to je? teplom? ludia si začínajú sporiť na dovolenku alebo čo? a kedy sa to znovu vráti do normálu?...
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

padro Pozri príspevok
no to su pekne cisla ak to nie su centove polozky to vyjde draho uctovnictvo ... nie ale tak som myslel ze ci tisice eur(stovky), lebo si pripadam taky neschopny ze ako to tebe ide bez reklamy a mne aj s reklamou take slabe
ale veď ja robím účtovníctvo sama

neboj, presne viem, ako si to myslel
0 0
Orange123 Orange123

Orange123 je offline (nepripojený) Orange123

ja SA NEJAKO V JÚNI USTÁLUJEM NA OKOLO 8-10 OBJEDNÁVOK DEŇ...ALE !!!! dnes som spustil google banners reklamy a omylom som tam niečo zle nastavil :-) takže za 2 hodiny zobrazovania mi to zozžralo 45 € ale tak boli aj objednavky...zrovna vtedy to začalo...takže sa mi potvrdilo to čo hovorim, že premňa má bannerová reklam velky efekt lebo ženské ked to vydia tak kliknú a prídu na web...a hádam aj nakúpia...uvidíme...budem teraz tlačiť tie bannerove reklamy cez google...
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
Dáša_ Pozri príspevok
ale veď ja robím účtovníctvo sama
ja viem... my vieme ze vieme, aj ked neviem
0 0
Orange123 Orange123

Orange123 je offline (nepripojený) Orange123

padro ty ccheš už tému uzavrieť? keď si dal že vyriešene? som myslel že na konci augusta to uzavreme...
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
Orange123 Pozri príspevok
padro ty ccheš už tému uzavrieť? keď si dal že vyriešene? som myslel že na konci augusta to uzavreme...
mal som minule taky pocit,... cakal som ze tu bude viac "pravdovravnosti"
0 0
Orange123 Orange123

Orange123 je offline (nepripojený) Orange123

padro Pozri príspevok
mal som minule taky pocit,... cakal som ze tu bude viac "pravdovravnosti"

??? narážaš v niečom na mňa ?
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
Orange123 Pozri príspevok
??? narážaš v niečom na mňa ?
hej ale ... nebudem to tu riesit
0 0
Orange123 Orange123

Orange123 je offline (nepripojený) Orange123

padro Pozri príspevok
hej ale ... nebudem to tu riesit
ako sa s tebou možem spojiť okrem porady? mail, icq?
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
no ved tebe sa ani neda sprava poslat .., ale ani nechcem riesit ved tuna mozes pisat: )
0 0
Orange123 Orange123

Orange123 je offline (nepripojený) Orange123

ok teda aj ked to bude mimo témy...tak akože v čom som tu klamal ? konkrétne to tu teda napíš...
0 0
j.sch j.sch

j.sch je offline (nepripojený) j.sch

Man
Orange123 Pozri príspevok
ja SA NEJAKO V JÚNI USTÁLUJEM NA OKOLO 8-10 OBJEDNÁVOK DEŇ...ALE !!!! dnes som spustil google banners reklamy a omylom som tam niečo zle nastavil :-) takže za 2 hodiny zobrazovania mi to zozžralo 45 € ale tak boli aj objednavky...zrovna vtedy to začalo...takže sa mi potvrdilo to čo hovorim, že premňa má bannerová reklam velky efekt lebo ženské ked to vydia tak kliknú a prídu na web...a hádam aj nakúpia...uvidíme...budem teraz tlačiť tie bannerove reklamy cez google...
Google bannerové ?? poradíš ??? mám záujem .. aj u mňa je adwords okolo 50 denne ale len vyhľadávanie ...

Nová forma reklamy ma zaujíma ! :-)

chválil som ten etarget .. tss 2 dni ani flok /objednávka" :-(
0 0
Orange123 Orange123

Orange123 je offline (nepripojený) Orange123

j.sch Pozri príspevok
Google bannerové ?? poradíš ??? mám záujem .. aj u mňa je adwords okolo 50 denne ale len vyhľadávanie ...

Nová forma reklamy ma zaujíma ! :-)

chválil som ten etarget .. tss 2 dni ani flok /objednávka" :-(
hovorím ja som to len dnes spustil a niečo som tam mal zle nastavené kedže za 2 hodiny 45,- € v čudu :-)

no to su klasicke reklamy od google ako su textove odkazy lenže toto su bannery...to je všetko...aj mne to včera jeden kamoš poradil.
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
ja by som do bannerov velmi nesiel
0 0
Orange123 Orange123

Orange123 je offline (nepripojený) Orange123

padro mohol by si mi odpovedať na čo som sa pýtal ?
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
Orange123 Pozri príspevok
hovorím ja som to len dnes spustil a niečo som tam mal zle nastavené kedže za 2 hodiny 45,- € v čudu :-)

no to su klasicke reklamy od google ako su textove odkazy lenže toto su bannery...to je všetko...aj mne to včera jeden kamoš poradil.
no to je nad moj denny rozpocet... inak pises ze mal si okolo 10 objednavok..., predpokladam ze za cely den, cize minul si viac ako 45 za den, tak ako mozes konstatovat ze tie bannery boli ucinne skor by som na tvojom mieste hned vyhodil, ze na banner uz ani nepomyslim
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
Orange123 Pozri príspevok
padro mohol by si mi odpovedať na čo som sa pýtal ?
odpovede su tu v diskusii, ale je zbytocne sa tym zaoberat, nepomoze to ani mne ani tebe, ide sa dalej.
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

padro Pozri príspevok
ja by som do bannerov velmi nesiel
Este davnejsie som ta videl v istej bannerovej sieti. Uz si z toho upustil?
0 0
Orange123 Orange123

Orange123 je offline (nepripojený) Orange123

ja hovorim že som tam mal niečo zle nastavene takže preto 45 € / 2 hodiny...teraz sme to už riešili a spuštam to rano o 8:00 a to by už malo frčať normálne... no padro kedže som tu nehorázne klamal a zavádzal (aj keď teda neviem v čom) dávam tiež "vyriešené" a dúfam že sa nájdu ešte 2 ludia ktorý to spečatia a už ťa nebudem stále klamať...
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
camozzi Pozri príspevok
Este davnejsie som ta videl v istej bannerovej sieti. Uz si z toho upustil?
to bolo cez adguru, radsej sa ani nevyjadrujem ako to dopadlo.. teraz cez siteelement ale to len dominam kredit, to je ako zobrat peniaze a hodit do kosa no ale ked clovek nevyskusa tak neuveri.
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
Orange123 Pozri príspevok
ja hovorim že som tam mal niečo zle nastavene takže preto 45 € / 2 hodiny...teraz sme to už riešili a spuštam to rano o 8:00 a to by už malo frčať normálne... no padro kedže som tu nehorázne klamal a zavádzal (aj keď teda neviem v čom) dávam tiež "vyriešené" a dúfam že sa nájdu ešte 2 ludia ktorý to spečatia a už ťa nebudem stále klamať...
tak bodaj by to bolo vyriesene aj realne
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať