Zavrieť

Porady

Eshop - obrat ???

Zdravím. Mám otázku na majiteľov eshopov...ako ste na tom s obratom v 5/2011...ja katastrofálne...toto som až v šoku....dnes napr. 2 objednavky, včera tiež len dve...to je katstrofa oproti tomu čo bolo predtým...čím to je? teplom? ludia si začínajú sporiť na dovolenku alebo čo? a kedy sa to znovu vráti do normálu?...
Usporiadat
Téma je uzavretá.
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
Orange123 Pozri príspevok
šťastný to človek :-)))
ked je blbe obdobie tak si aj poviem ako dobre je zamestnancom, na druhej strane ked sa dari tak by som nemenil
0 0
Orange123 Orange123

Orange123 je offline (nepripojený) Orange123

padro Pozri príspevok
ked je blbe obdobie tak si aj poviem ako dobre je zamestnancom, na druhej strane ked sa dari tak by som nemenil
ak to nieje tajomstvo koľko máš zamestnancov? A kedy si začal podnikať?
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
bez ..., 1. september 2007 bol den D, popri vyske.
0 0
linko1 linko1

linko1 je offline (nepripojený) linko1

:-)
Orange123 Pozri príspevok
ja mám pokles aj preto lebo v mesiacoch 01-03 som mával na stránke denne okolo 5000 až 7000 ludi denne, dnes mam okolo 1000-1500...ale akože pokles návštevnosti je 5až7 násobny, pokles tržieb len asi 3 násobny...
tak to si mal super návštevnosť...
0 0
zubro85 zubro85

zubro85 je offline (nepripojený) zubro85

linko1 Pozri príspevok
tak to si mal super návštevnosť...
no to teda hej, ako si sa dostal na take cisla? kto ti robil SEO?
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
tak to by aj mna zaujimalo ako si sa dostal ku tej navstevnosti nic proti ale nepomylil si sa? lebo to su uz hodne velke cisla.
0 0
zubro85 zubro85

zubro85 je offline (nepripojený) zubro85

padro Pozri príspevok
tak to by aj mna zaujimalo ako si sa dostal ku tej navstevnosti nic proti ale nepomylil si sa? lebo to su uz hodne velke cisla.
aj sa mi zda malo objednávok na take cisla, aj ked je pravda ze topanky su specificky tovar na to ze ich chce kazdy vyskusat ale aj tak..
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
zubro85 Pozri príspevok
aj sa mi zda malo objednávok na take cisla, aj ked je pravda ze topanky su specificky tovar na to ze ich chce kazdy vyskusat ale aj tak..
tak objednavky na 1000 ludi /10 objednavok ak je 15 tak som velmi spokojny.
0 0
zubro85 zubro85

zubro85 je offline (nepripojený) zubro85

padro Pozri príspevok
tak objednavky na 1000 ludi /10 objednavok ak je 15 tak som velmi spokojny.
no to je konverzia zhruba 1-1,5%

my máme tiež tak
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Orange123 Pozri príspevok
ja mám pokles aj preto lebo v mesiacoch 01-03 som mával na stránke denne okolo 5000 až 7000 ludi denne, dnes mam okolo 1000-1500...ale akože pokles návštevnosti je 5až7 násobny, pokles tržieb len asi 3 násobny...
Si si isty, ze to boli cisla vyjadrujuce unikatnych navstevnikov denne? Neboli to nahodou pocty klikov?
0 0
Orange123 Orange123

Orange123 je offline (nepripojený) Orange123

no ľudia nepomýlil som sa ja som mal od 1.1.2011 tak do konca marca priemr na stránke okolo 5000-7000 UIP denne...boli aj dni kedy 800/den, rekord mám tušin 8878 UIP/deň, pri takomto počte som mal okolo od 30 do50 objednavok deň, lenže teraz mam len okolo 1300-1600 UIP a obejdnvky v počte od 8do12-13, takže to nieje až taky hrozny pomer.... no a ako som to dosiahol...no SEOm to nebolo...ja osobne som na velmi dobrych miestach v google ale tak nejako moc to nepocitujem....podla mna mi SEO prinesie priemerne denne 2-4 objednavky viac nie !!! a skutočne som ne prvich miestach, druhych miestach, v niečom na treťom mieste... no a teda ako som dosiahol takú návštevnosť? jasné že trikom, ale bohužial už nefunguje :-((((( keby som mal dnes takú navštevnosť tak táto témy by pravdepodobne vôbec neexistovala :-))) jednak by som nemal čas a jednak by som nemal taky problem...
0 0
Orange123 Orange123

Orange123 je offline (nepripojený) Orange123

misomiso Pozri príspevok
Si si isty, ze to boli cisla vyjadrujuce unikatnych navstevnikov denne? Neboli to nahodou pocty klikov?
nie som debil...napr 7000 ludi si denne pozrelo aj 50 000 stránok... teda priemerne 7 stránok si pozrel človek...
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Orange123 Pozri príspevok
nie som debil...napr 7000 ludi si denne pozrelo aj 50 000 stránok... teda priemerne 7 stránok si pozrel človek...
No dobre, ved ja som sa len pytal.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Orange123 Pozri príspevok
no ľudia nepomýlil som sa ja som mal od 1.1.2011 tak do konca marca priemr na stránke okolo 5000-7000 UIP denne...boli aj dni kedy 800/den, rekord mám tušin 8878 UIP/deň, pri takomto počte som mal okolo od 30 do50 objednavok deň, lenže teraz mam len okolo 1300-1600 UIP a obejdnvky v počte od 8do12-13, takže to nieje až taky hrozny pomer.... no a ako som to dosiahol...no SEOm to nebolo...ja osobne som na velmi dobrych miestach v google ale tak nejako moc to nepocitujem....podla mna mi SEO prinesie priemerne denne 2-4 objednavky viac nie !!! a skutočne som ne prvich miestach, druhych miestach, v niečom na treťom mieste... no a teda ako som dosiahol takú návštevnosť? jasné že trikom, ale bohužial už nefunguje :-((((( keby som mal dnes takú navštevnosť tak táto témy by pravdepodobne vôbec neexistovala :-))) jednak by som nemal čas a jednak by som nemal taky problem...
No to by ma naozaj zaujimalo, co to bol za trik, ked to nebolo SEO. V podstate myslim, ze ked "uz dnes nefunguje" tak nam ho pokojne mozes prezradit...
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
misomiso Pozri príspevok
No to by ma naozaj zaujimalo, co to bol za trik, ked to nebolo SEO. V podstate myslim, ze ked "uz dnes nefunguje" tak nam ho pokojne mozes prezradit...
tiez som cely zvedavy lebo dostat tolko ludi na web, aj po hromadnom poslani mailov je to mozno do 2tisic, ale 7 tisic fuuu to je strasne vela.
0 0
blowk blowk

blowk je offline (nepripojený) blowk

Caute, Pozeram , ze sa tu zozbieralo celkom slusne mnozstvo majiteov eshopov.Ja mam tiez jeden ( oblecenie ) avsak momentalne sa preraba system, tak nejdem pisat o obratoch, navstevnosti a ziskoch. Skor mam pre Vas ponuku , hladam investora-partnera v jednej osobe , kt . by mal zaujem spravit par eshopov. Ide o to , ze mam informacie o niektorych eshopoch a vidim , ze vsetci to robia rovnako a aj zarabaju avsak vsetko sa da zlepsit a urobit velky krok vpred oproti konkurencii.

Ak mate zaujem o blizsie info tak mi napiste spravu a mozme pokecat.
0 0
Orange123 Orange123

Orange123 je offline (nepripojený) Orange123

no nehnevajte sa ale nebudem to prezrádzať...stále v kútiku mojej biznis-duše dúfam že sa to ešte raz vráti a začne to znvou fungovať...zatiaľ ale nič...tak bojujem s návštevnosťou 1200-1600 denne viac nie...:-(((
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
a to moze pouzit len jeden ?
0 0
Orange123 Orange123

Orange123 je offline (nepripojený) Orange123

padro nevien ako to myslíš? ja som ten trik objavil, fungoval nejaku dobu a už to nejde :-(( to je všetko preto som mal tolko UIP denne na webe...
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
no taky trik ojavit pre mna to je scifi ale ked hovoris
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať