Zavrieť

Porady

Fajčiť alebo nefajciť na balkóne?

milujem svoju rodinu, a pre bezpecnost svojho dietata dam aj macky vyhubit! ...viac
dobrý den,

chcela by som sa opytat,manzel je aktivny fajciar, kedze cez den je v praci, nefajci sa u nas. vecer si ide na balkon zapalit.
mame suseda, ktory byva o poschodie vyssie a 4 byty od nas. medzi nami su iny fajciari, ktori su k nemu blizsie. a nam chodi v noci vyzvanat ze nemoze vetrat. je mozne aby ten dym a smrad isli od nas az k nemu? popol aj spacky idu do popolnika, nikdy nie von balkonom.
je nejaky zakon ktory zakazuje fajcit na balkone?
mozeme mi nejako "schladit" tohto suseda ktori nam chodi vyzvanat aj po 22hej a budi nase male dieta?
dakujem
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

Však áno, je to o susedských vzťahoch a o fajčení... a predovšetkým o tolerancii
0 0
nedielka nedielka

nedielka je offline (nepripojený) nedielka

Pod nami bývajú manželia,ktorí obidvaja fajčia.ale pozor,nikdy nie spolu! takže či otvorím balkón o tretej,pol piatej,ôsmej ,či o druhej v noci,stále tam jeden z nich fajčí. Ja už neviem.a kedže máme byty otočené na slnečnú stranu,tak v byte je príšerne teplo.a vetrať sa jednoducho musí. Tak milí susedia,tie čierne bobky na balkóne sú nášho zajačika.. Aspoň takto si to kompenzujem:-) Pekný večer a bez stresu prežitý víkend želám!
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

bettylou Pozri príspevok
No ale oni vytvárajú hodnoty, z toho smradu je potom papkáníčko, ale z tých cigariet len smetisko ohorkov (je to jedno kde sa to spáli, alebo rozloží podstata je?), chorí a nervózni jedinci, na ktorých...
napr. uhorky made in espaňa
0 0
Lucia Červenková Lucia Červenková

Lucia Červenková je offline (nepripojený) Lucia Červenková

Uz sa tu nic neriesi, uz sa tu iba nadava
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať