Zavrieť

Porady

Fajčiť alebo nefajciť na balkóne?

milujem svoju rodinu, a pre bezpecnost svojho dietata dam aj macky vyhubit! ...viac
dobrý den,

chcela by som sa opytat,manzel je aktivny fajciar, kedze cez den je v praci, nefajci sa u nas. vecer si ide na balkon zapalit.
mame suseda, ktory byva o poschodie vyssie a 4 byty od nas. medzi nami su iny fajciari, ktori su k nemu blizsie. a nam chodi v noci vyzvanat ze nemoze vetrat. je mozne aby ten dym a smrad isli od nas az k nemu? popol aj spacky idu do popolnika, nikdy nie von balkonom.
je nejaky zakon ktory zakazuje fajcit na balkone?
mozeme mi nejako "schladit" tohto suseda ktori nam chodi vyzvanat aj po 22hej a budi nase male dieta?
dakujem
Usporiadat
Téma je uzavretá.
LenkaKas LenkaKas

LenkaKas je offline (nepripojený) LenkaKas

milujem svoju rodinu, a pre bezpecnost svojho dietata dam aj macky vyhubit! ...viac
veronikasad Pozri príspevok
Lenka, prečo na balkone a nie doma - vo vlastnom byte ? Tam ti právo fajčiť nebude nikto upierať ...
my sme si byt kupovali s balkonom preto aby mohol manzel na nom fajcit a okrem toho mame doma male dieta
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

LenkaKas Pozri príspevok
my sme si byt kupovali s balkonom preto aby mohol manzel na nom fajcit a okrem toho mame doma male dieta
a že susedia (nemusí to byť zrovna prípad vášho suseda sťažovatela) majú tiež malé dieťa, ktoré musí dýchať dym z balkona, ťa už vôbec netrápi ?
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

LenkaKas Pozri príspevok
my sme si byt kupovali s balkonom preto aby mohol manzel na nom fajcit a okrem toho mame doma male dieta
Ale lenka samozrejme,že máš pravdu- na balkone nech manžel fajčí kolko chce- a úchylaka ( a je to úchyl, lebo človek čo susedom kope do dverí je buď vagabund alebo duševne narušený jedinec) si nevšímaj-pošli ho do pé-čka...
Ja tiež som chcel byt s balkonom kvoli cigaretám a pod...
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ježíško Neli, ty to nevieš pochopiť? Áno nefajčiari majú práva a napr. ja som jeden z tých fajčiarov ktorý sú ohladuplní- nefajčím na zástavkach, keď je niekde nefajčiar tak si zapálim až po jeho dovolení, nefajčím v spoloč. priestoroch domu, ale pochop jednu jedinú vec- na svojom balkone, si budem fajčiť kolko chcem a ako chcem- do toho nikoho nič neni- nech sa nikto nestará čo ja doma robím...
To áno, ak by si býval v rodinnom dome. Ale v bytovke existujú určité pravidlá, nie? (neobťažovať susedov hlukom, prachom, popolčekom, dymom, plynmi, parami, pachmi, pevnými a tekutými odpadmi...)
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Nella_2 Pozri príspevok
a o právach nefajčiarov sa v ústave nespomína nič?
Každý to je aj nefajčiar aj fajčiar.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Inak leni, mám nápad- prenajmite na nejaký čas byt mojmu kamošovi jednému- čo by sused robil, ten moj kamoš je dosť taký zvláštný-on na balkoniku aj griluje masko a robí každý týždeň mejdany.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ale lenka samozrejme,že máš pravdu- na balkone nech manžel fajčí kolko chce- a úchylaka ( a je to úchyl, lebo človek čo susedom kope do dverí je buď vagabund alebo duševne narušený jedinec) si nevšímaj-pošli ho do pé-čka...
Ja tiež som chcel byt s balkonom kvoli cigaretám a pod...
Stano, neriešim teraz správanie Lenkinho suseda. Zrejme si tuhý fajčiar - predstav si však takúto situáciu, že by si napr. zo zdravotných dôvodov musel prestať fajčiť - z jedného dňa na druhý - možno aj kvoli zdraviu tvojho syna. Ako by si sa zachoval, keby si mal takého suseda ty ?
Bezohladnosť fajčiarov nepozná hraníc - o špakoch pod balkonami ani nepíšem ...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Nella_2 Pozri príspevok
To áno, ak by si býval v rodinnom dome. Ale v bytovke existujú určité pravidlá, nie? (neobťažovať susedov hlukom, prachom, popolčekom, dymom, plynmi, parami, pachmi, pevnými a tekutými odpadmi...)
To neprejde..., čo cituješ sa toho určite netýka- to by nedokázal nikto...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Inak leni, mám nápad- prenajmite na nejaký čas byt mojmu kamošovi jednému- čo by sused robil, ten moj kamoš je dosť taký zvláštný-on na balkoniku aj griluje masko a robí každý týždeň mejdany.
alebo štyrom huličom s povinnosťou fajčiť na balkóne
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

veronikasad Pozri príspevok
Stano, neriešim teraz správanie Lenkinho suseda. Zrejme si tuhý fajčiar - predstav si však takúto situáciu, že by si napr. zo zdravotných dôvodov musel prestať fajčiť - z jedného dňa na druhý - možno aj kvoli zdraviu tvojho syna. Ako by si sa zachoval, keby si mal takého suseda ty ?
Bezohladnosť fajčiarov nepozná hraníc - o špakoch pod balkonami ani nepíšem ...
Veronika, ale ja sa musím fajčiarov zastať- ja čo si všímam, tak aspoň u nás je to OK, málokedy niekto na zastávke fajčí a pod-neviem ale nemyslím si,že by fajčiari boli bezohladní- samozrejme aj tu sú výnimky,ale v globále by som to tak neuzatváral...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Veronika, ale ja sa musím fajčiarov zastať- ja čo si všímam, tak aspoň u nás je to OK, málokedy niekto na zastávke fajčí a pod-neviem ale nemyslím si,že by fajčiari boli bezohladní- samozrejme aj tu sú výnimky,ale v globále by som to tak neuzatváral...
Stano, u nás sú na zástavkach kamery a cigaretka fajčiara vyjde draho. "Mestkí" sú tam skôr ako príde autobus ...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

veronikasad Pozri príspevok
Stano, neriešim teraz správanie Lenkinho suseda. Zrejme si tuhý fajčiar - predstav si však takúto situáciu, že by si napr. zo zdravotných dôvodov musel prestať fajčiť - z jedného dňa na druhý - možno aj kvoli zdraviu tvojho syna. Ako by si sa zachoval, keby si mal takého suseda ty ?
Bezohladnosť fajčiarov nepozná hraníc - o špakoch pod balkonami ani nepíšem ...
Ale v čom máš pravdu,tak áno, mal by som asi prestať fajčiť..., je to zbytočnosť...
0 0
LenkaKas LenkaKas

LenkaKas je offline (nepripojený) LenkaKas

milujem svoju rodinu, a pre bezpecnost svojho dietata dam aj macky vyhubit! ...viac
veronikasad Pozri príspevok
a že susedia (nemusí to byť zrovna prípad vášho suseda sťažovatela) majú tiež malé dieťa, ktoré musí dýchať dym z balkona, ťa už vôbec netrápi ?
tak ale nech sa stazuju aj inde. nie len u nas, kde sa vyfajcia mozno 2 cigarety za vecer, a urcite nerobia taku galibu ako u tych kde sa fajci kazdu hodinu, napr.
0 0
LenkaKas LenkaKas

LenkaKas je offline (nepripojený) LenkaKas

milujem svoju rodinu, a pre bezpecnost svojho dietata dam aj macky vyhubit! ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Inak leni, mám nápad- prenajmite na nejaký čas byt mojmu kamošovi jednému- čo by sused robil, ten moj kamoš je dosť taký zvláštný-on na balkoniku aj griluje masko a robí každý týždeň mejdany.
takeho suseda mame, griluje takmer kazdy druhy den, ale to mu nevadii, ved preco aj, ved to je voona
nas provokuje, este ze to ja znamy, tak grilujeme s nim
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

veronikasad Pozri príspevok
Stano, u nás sú na zástavkach kamery a cigaretka fajčiara vyjde draho. "Mestkí" sú tam skôr ako príde autobus ...
no však to aj v správach na joj-ke je stále,že v PD to a aj iné veci mestskí policajti berú zostra všetko- a ten holohlavý náčelník vyzerá dosť prísne...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

veronikasad Pozri príspevok
Stano, u nás sú na zástavkach kamery a cigaretka fajčiara vyjde draho. "Mestkí" sú tam skôr ako príde autobus ...
s tým súhlasím aj ja. kde je to zakázané a huliči to porušujú - nech platia.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

LenkaKas Pozri príspevok
tak ale nech sa stazuju aj inde. nie len u nas, kde sa vyfajcia mozno 2 cigarety za vecer, a urcite nerobia taku galibu ako u tych kde sa fajci kazdu hodinu, napr.
Lenka, už som to napísala v inej téme. Nefajčiar, pokial nechce byť ako tvoj sused - nikdy nevyhrá boj nad bezohladnosťou fajčiara. Potvrdila si to sama, doma manžel nefajčí, lebo máš malého syna... Ale že je teraz teplo a otvorené okná a dym sa dostane do bytu susedov, ti už neprekáža.

Som po embolii plúc, fajčenie mi vyslovene vadí. Prečo musím odchádzať napr. z lavičky v parku, keď si prisadne fajčiar a bezohladne si zapáli cigaretu ?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
no však to aj v správach na joj-ke je stále,že v PD to a aj iné veci mestskí policajti berú zostra všetko- a ten holohlavý náčelník vyzerá dosť prísne...
nóó, macháčková sa mi páči - myslím, že si dobre zvolili
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

srska Pozri príspevok
nóó, macháčková sa mi páči - myslím, že si dobre zvolili
To nezaviedla p.primátorka, to funguje už niekolko rokov ...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ale čo sa mne stalo, to sa asi nikomu na svete ešte nestalo- a prisahám, že aj keď mi nebudete veriť,ale je to pravda-

keď som kamošovi, správcovi pomáhal opisovať vodomery,tak som došiel k jednému bytu a otvorila taká teta v preddochodkovom veku asi- a hneď mi hovorí- ježíš, ako smrdíte od cigariet- nechodte dovnútra- napáchne mi pes...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať