Zavrieť

Porady

Fajčiť alebo nefajciť na balkóne?

milujem svoju rodinu, a pre bezpecnost svojho dietata dam aj macky vyhubit! ...viac
dobrý den,

chcela by som sa opytat,manzel je aktivny fajciar, kedze cez den je v praci, nefajci sa u nas. vecer si ide na balkon zapalit.
mame suseda, ktory byva o poschodie vyssie a 4 byty od nas. medzi nami su iny fajciari, ktori su k nemu blizsie. a nam chodi v noci vyzvanat ze nemoze vetrat. je mozne aby ten dym a smrad isli od nas az k nemu? popol aj spacky idu do popolnika, nikdy nie von balkonom.
je nejaky zakon ktory zakazuje fajcit na balkone?
mozeme mi nejako "schladit" tohto suseda ktori nam chodi vyzvanat aj po 22hej a budi nase male dieta?
dakujem
Usporiadat
Téma je uzavretá.
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
LenkaKas Pozri príspevok
neviem preco tahas macky do temy fajcenia, ale ok
lebo ich tu je priserne vela, ludia ich tu krmia, a z bieha sa nam tu cela komunita maciek, ktore max tak prenasaju choroby, nechavaju po sebe vykaly. a nase deti sa nemaju kde hrat, lebo ani klasicke hes ti na macku nepomoze ked ti lezi napr. na kapote auta ako mne a este bude na mna prskat, aj ked jej nic nerobim
Skrátka dobré je iba to, čo sa tebe páči a všetko ostatné treba odsúdiť.

Teraz nie som si celkom istý, či je ten sused divný.
2 0
LenkaKas LenkaKas

LenkaKas je offline (nepripojený) LenkaKas

milujem svoju rodinu, a pre bezpecnost svojho dietata dam aj macky vyhubit! ...viac
marjankaj Pozri príspevok
Skrátka dobré je iba to, čo sa tebe páči a všetko ostatné treba odsúdiť.

Teraz nie som si celkom istý, či je ten sused divný.

takze nakoniec som za debila ja, lebo chranim fajciarov, aj ked som nefajciar,, a som proti divo zijucim mackam, ktore roznasaju chorobu, nekontrolovatelne sa mnozia,
super
vidime ze tu pise sama inteligencia
0 0
LenkaKas LenkaKas

LenkaKas je offline (nepripojený) LenkaKas

milujem svoju rodinu, a pre bezpecnost svojho dietata dam aj macky vyhubit! ...viac
ono to cele bude asi o tom, ze malo kto ma rad ludi ktori si dokazu otvorit usta a zacnu nieco riesit.
ked raz skoci macka po tebe, alebo tvojom dietati a poskriabe Vas, spomen si nato co napisala, a potom treba uz len lutovat aku pliagu ta macka prenesie na cloveka.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

LenkaKas Pozri príspevok
takze nakoniec som za debila ja, lebo chranim fajciarov, aj ked som nefajciar,, a som proti divo zijucim mackam, ktore roznasaju chorobu, nekontrolovatelne sa mnozia,
super
vidime ze tu pise sama inteligencia
Lenka, veľký omyl ...
Môj odkaz na tebou založenú druhú tému bol naozaj veľmi

Neriešim správanie tvojho suseda, len príspevky fajčiarov, ktorí nie sú ochotní akceptovať akúkolvek pripomienku nefajčiara, ma k tomu odkazu "vyprovokovali" ...
0 0
LenkaKas LenkaKas

LenkaKas je offline (nepripojený) LenkaKas

milujem svoju rodinu, a pre bezpecnost svojho dietata dam aj macky vyhubit! ...viac
veronikasad Pozri príspevok
Lenka, veľký omyl ...
Môj odkaz na tebou založenú druhú tému bol naozaj veľmi

Neriešim správanie tvojho suseda, len príspevky fajčiarov, ktorí nie sú ochotní akceptovať akúkolvek pripomienku nefajčiara, ma k tomu odkazu "vyprovokovali" ...
lenze ja som nefajciar
0 0
EvaB EvaB

EvaB je offline (nepripojený) EvaB

Zatiaľ sa tu vzrušujete nad problémom dymu a smradu. Určite je to pre nás nefajčiarov nepríjemné, ak:
-nechám si poobede vetrať, večer prídem domov do nasmradnutého bytu
-najmä v zime fajčili odušu na chodbe, stačí len vojsť do bytu a minimálne chodbu mám riadne chytenú
-nehovorím o fajčení na WC pod nami, krásne sa to šíri hore a nám po celom byte
Naši fajčiari vedia čosi viac. Druhé auto parkujeme pred vlastnou garážou (ako všetci). Nad ním 8 podlaží (okná bez balkónov). Ráno pred jazdou pozmetám špaky z kapoty, predného skla a stieračov, doplním, že mi ich tam hádžu nezahasené. Gumičky stieračov už nemením, nemá to zmysel. Potom sa snažím očistiť aspoň opľuté sklo. Ide to dosť ťažko (hlavne v zime, keď je to dobre zmrznuté), neviem, čo za sajrajt to pľujú. Strechu a kapotu je treba umyť ručne, minule to bolo tak ogrcané, že ani kefy na umyvárke to neumyli. Snažili sme sa zistiť, kto sa na tom podieľa. Nočné sedenie v aute neviedlo k ničomu, kamera z druhého auta na parkovisku nič, práve vtedy nikto nefajčil, ale ráno to bolo zasa všetko po starom. Keď sme urobili krik na všetkých, dosiahli sme akurát to, že nám neskôr v noci "popadali" kusy ľadu z parapetov na kapotu (tú sa tiež neoplatí opravovať). Doplňujem, že keby tie špaky púšťali voľne dole a odpľúvali si, zostalo by to na strieške nad garážou. Oni sa ale evidentne snažia trafiť to auto.
Takže aj takých máme fajčiarov. Ten dym nie je nič strašné, vidíte, že sú aj horšie veci.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

LenkaKas Pozri príspevok
lenze ja som nefajciar
ale obhajuješ manžela. Skutočne v klude sa zamysli, prečo sa váš sused takto správa. Nie je náhodou astmatik a fajčenie vo večerných hodinách mu vadí ?
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
LenkaKas Pozri príspevok
takze nakoniec som za debila ja, lebo chranim fajciarov, aj ked som nefajciar,, a som proti divo zijucim mackam, ktore roznasaju chorobu, nekontrolovatelne sa mnozia,
super
vidime ze tu pise sama inteligencia
Áno samá inteligencia. Kuk sem. Dokonca sú aj zoradení.
image001.jpg  
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

marjankaj Pozri príspevok
Skrátka dobré je iba to, čo sa tebe páči a všetko ostatné treba odsúdiť.

Teraz nie som si celkom istý, či je ten sused divný.
A prečo nemôže vyjadriť svoj názor?
Stretli sa v týchto dvoch témach založených Lenkou ľudia s rôznymi kombináciami preferencií a podľa toho sa aj vyjadrili.
Fajčiar a milovník zvierat
Fajčiar a milovník zvierat, ktorý však neznáša mačky
Fajčiar a nemilovník zvierat
Nefajčiar a milovník zvierat
Nefajčiar a milovník zvierat, ktorý však neznáša mačky
Nefajčiar a nemilovník zvierat

Každý z nich sa vyjadrí k danej téme po svojom... každému vadí niečo iné.
0 0
LenkaKas LenkaKas

LenkaKas je offline (nepripojený) LenkaKas

milujem svoju rodinu, a pre bezpecnost svojho dietata dam aj macky vyhubit! ...viac
EvaB Pozri príspevok
Zatiaľ sa tu vzrušujete nad problémom dymu a smradu. Určite je to pre nás nefajčiarov nepríjemné, ak:
-nechám si poobede vetrať, večer prídem domov do nasmradnutého bytu
-najmä v zime fajčili odušu na chodbe, stačí len vojsť do bytu a minimálne chodbu mám riadne chytenú
-nehovorím o fajčení na WC pod nami, krásne sa to šíri hore a nám po celom byte
Naši fajčiari vedia čosi viac. Druhé auto parkujeme pred vlastnou garážou (ako všetci). Nad ním 8 podlaží (okná bez balkónov). Ráno pred jazdou pozmetám špaky z kapoty, predného skla a stieračov, doplním, že mi ich tam hádžu nezahasené. Gumičky stieračov už nemením, nemá to zmysel. Potom sa snažím očistiť aspoň opľuté sklo. Ide to dosť ťažko (hlavne v zime, keď je to dobre zmrznuté), neviem, čo za sajrajt to pľujú. Strechu a kapotu je treba umyť ručne, minule to bolo tak ogrcané, že ani kefy na umyvárke to neumyli. Snažili sme sa zistiť, kto sa na tom podieľa. Nočné sedenie v aute neviedlo k ničomu, kamera z druhého auta na parkovisku nič, práve vtedy nikto nefajčil, ale ráno to bolo zasa všetko po starom. Keď sme urobili krik na všetkých, dosiahli sme akurát to, že nám neskôr v noci "popadali" kusy ľadu z parapetov na kapotu (tú sa tiež neoplatí opravovať). Doplňujem, že keby tie špaky púšťali voľne dole a odpľúvali si, zostalo by to na strieške nad garážou. Oni sa ale evidentne snažia trafiť to auto.
Takže aj takých máme fajčiarov. Ten dym nie je nič strašné, vidíte, že sú aj horšie veci.
tak toto je uz fakt sila. to je arogantnost, a nie jedna zapalena ciga na balkone.
co tu sledujem tak spacky na zemi niesu. nato si dava zvlast pozor pani domovnicka.
a to co opisujes vyslovene vyzera ako sopliaci ktori sa nudia, a nicia cudzi majetok.
0 0
LenkaKas LenkaKas

LenkaKas je offline (nepripojený) LenkaKas

milujem svoju rodinu, a pre bezpecnost svojho dietata dam aj macky vyhubit! ...viac
veronikasad Pozri príspevok
ale obhajuješ manžela. Skutočne v klude sa zamysli, prečo sa váš sused takto správa. Nie je náhodou astmatik a fajčenie vo večerných hodinách mu vadí ?
ano obhajujem, lebo fajci az vecer ked pride z prace a je to tak uz 4 roky
a za 4 roky to nikdy nikomu nevadilo a dotycny pan povedal ze tu zije 10rokov, hoci bytovka ma len 7, ale to nie je podstatne
0 0
leonq leonq

leonq je offline (nepripojený) leonq

chranit fajciarov ???
jediny dovod ze preco ma napada za generuju HDP vo forme spotrebnych dani a setria peniaze socialnej poistovni na dochodkoch...

prosim moderatora aby zamkol tuto temu, nikam to neviedie len sa tu ludia rozculuju
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

LenkaKas Pozri príspevok
takze nakoniec som za debila ja, lebo chranim fajciarov, aj ked som nefajciar,, a som proti divo zijucim mackam, ktore roznasaju chorobu, nekontrolovatelne sa mnozia,
super
vidime ze tu pise sama inteligencia
Tie mačky sa množia kontrolovane.
Mačka je teritoriálne zviera. Nepripustí vo svojom teritóriu konkurentov.
To čo ľudia označujú za premnožené, je v skutočnosti len väčšia skupina.
0 0
LenkaKas LenkaKas

LenkaKas je offline (nepripojený) LenkaKas

milujem svoju rodinu, a pre bezpecnost svojho dietata dam aj macky vyhubit! ...viac
marjankaj Pozri príspevok
Áno samá inteligencia. Kuk sem. Dokonca sú aj zoradení.
no ved pisem
a je logicke ze ked som zadala nejaku debatu pisem v nej asi najviac
ale tak nevadi, to je o tom logickom mysleni
0 0
LenkaKas LenkaKas

LenkaKas je offline (nepripojený) LenkaKas

milujem svoju rodinu, a pre bezpecnost svojho dietata dam aj macky vyhubit! ...viac
jar88 Pozri príspevok
Tie mačky sa množia kontrolovane.
Mačka je teritoriálne zviera. Nepripustí vo svojom teritóriu konkurentov.
To čo ľudia označujú za premnožené, je v skutočnosti len väčšia skupina.
a kto ich kontroluje?
staci ze je 1 kocur a xy maciek a uz je to nekontrolovatelne
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Nella_2 Pozri príspevok
A prečo nemôže vyjadriť svoj názor?
Stretli sa v týchto dvoch témach založených Lenkou ľudia s rôznymi kombináciami preferencií a podľa toho sa aj vyjadrili.
Fajčiar a milovník zvierat
Fajčiar a milovník zvierat, ktorý však neznáša mačky
Fajčiar a nemilovník zvierat
Nefajčiar a milovník zvierat
Nefajčiar a milovník zvierat, ktorý však neznáša mačky
Nefajčiar a nemilovník zvierat

Každý z nich sa vyjadrí k danej téme po svojom... každému vadí niečo iné.
Neviem ako si to vyčítala z mojich príspevkov. Ja som sa vyjadril za obidve strany. A nikomu som nezakazoval vyjadriť svoje názory.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

LenkaKas Pozri príspevok
ano obhajujem, lebo fajci az vecer ked pride z prace a je to tak uz 4 roky
a za 4 roky to nikdy nikomu nevadilo a dotycny pan povedal ze tu zije 10rokov, hoci bytovka ma len 7, ale to nie je podstatne
Lenka, najnepríjemnejšie pre suseda so zdravotnými problémami (ak je to váš prípad a nie je nejaký večný sťažovatel) je fajčenie ráno a večer. Dym z balkona sa cez otvorené okno dostáva do susedného bytu. Skúste sa v klude porozprávať, dohodnúť sa na nejakom rozumnom kompromise. Takéto vzájomné "otravovanie" si života naozaj nestojí za to ...
2 0
LenkaKas LenkaKas

LenkaKas je offline (nepripojený) LenkaKas

milujem svoju rodinu, a pre bezpecnost svojho dietata dam aj macky vyhubit! ...viac
veronikasad Pozri príspevok
Lenka, najnepríjemnejšie pre suseda so zdravotnými problémami (ak je to váš prípad a nie je nejaký večný sťažovatel) je fajčenie ráno a večer. Dym z balkona sa cez otvorené okno dostáva do susedného bytu. Skúste sa v klude porozprávať, dohodnúť sa na nejakom rozumnom kompromise. Takéto vzájomné "otravovanie" si života naozaj nestojí za to ...
len to nie je susedny byt
s nimi sme sa bavili oni ziadny dym a smrad necitia
on byva o poschodie vyssie a 4 byty od nas dalej
pod nim fajcia, nad nim fajcia, vedla neho, ale bombarduje nas
a nikto a ani my nechapeme preco prave my. a mozno aj ano, vsetci ho uz poslali do p... len nas doteraz nikdy nenasiel doma
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
LenkaKas Pozri príspevok
no ved pisem
a je logicke ze ked som zadala nejaku debatu pisem v nej asi najviac
ale tak nevadi, to je o tom logickom mysleni

A čo chceš tým dosiahnuť? Aby sme toho suseda ukrižovali?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

LenkaKas Pozri príspevok
len to nie je susedny byt
s nimi sme sa bavili oni ziadny dym a smrad necitia
on byva o poschodie vyssie a 4 byty od nas dalej
pod nim fajcia, nad nim fajcia, vedla neho, ale bombarduje nas
a nikto a ani my nechapeme preco prave my. a mozno aj ano, vsetci ho uz poslali do p... len nas doteraz nikdy nenasiel doma
tej poslednej vete naozaj nerozumiem - písala si, že ti vyzváňaním budí syna ...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať