Zavrieť

Porady

narok na odstupne

dobry den, chcela by som vas poprosit o radu ci mam narok a kedy mam narok na odstupne.dna 10.6.2011 mi konci trojrocna materska. zamestnavatel mi ponukol tu istu pracovnu poziciu ako pred nastupom na matersku, ale 11hodinovu pracovnu dobu, ktora mi vsak nevyhovuje z dovodu neprijatia synceka do materskeho zariadenia (nedostatok kapacity) .neviem ci v tomto pripade mam narok na odstupne..vopred vam dakujem za radu
Usporiadat
essay essay

essay je offline (nepripojený) essay

veronikasad Pozri príspevok
akú priemerku má na aprílovej páske ? (nie hodinovú mzdu, ktorou je počítaná výplata za apríl. Malo by to byť niekde medzi osobnými údajmi zamestnanca)

toto je to že nemá nepísane...
má tam skutočne odpracované dni : 5, hodiny spolu 33,75 potom tu je dovolenka PNka, mesačný plat 270,29, náhrada za dovolenku a podobne...skutočný fond je hore evidovaný 157,50 hodny 21 dní...a z toho odpracoval iba tých 5 dní
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

essay Pozri príspevok
toto je to že nemá nepísane...
má tam skutočne odpracované dni : 5, hodiny spolu 33,75 potom tu je dovolenka PNka, mesačný plat 270,29, náhrada za dovolenku a podobne...skutočný fond je hore evidovaný 157,50 hodny 21 dní...a z toho odpracoval iba tých 5 dní
mala by to byť rovnaká suma ako pri náhrade za dovolenku
0 0
essay essay

essay je offline (nepripojený) essay

veronikasad Pozri príspevok
mala by to byť rovnaká suma ako pri náhrade za dovolenku

je tam ešte že : priemer náhrady : 12,5445 € nemoc. 34,2935
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

essay Pozri príspevok
je tam ešte že : priemer náhrady : 12,5445 € nemoc. 34,2935
odstupne je počítane z tej sumy 12,5445 (možno tam boli v I. štvrťroku aj iné náhrady ako dovolenka, ktoré treba z HM odpočítať).
0 0
essay essay

essay je offline (nepripojený) essay

veronikasad Pozri príspevok
odstupne je počítane z tej sumy 12,5445 (možno tam boli v I. štvrťroku aj iné náhrady ako dovolenka, ktoré treba z HM odpočítať).

v prvom mesiaci ma 5 dni dovolenky a v tretom 7 dni...ale ti enáhrady som tam neudavala..iné náhrady tu ani niesu..
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

essay Pozri príspevok
v prvom mesiaci ma 5 dni dovolenky a v tretom 7 dni...ale ti enáhrady som tam neudavala..iné náhrady tu ani niesu..
Myslela som § alebo náhradu mzdy za sviatok ...
0 0
essay essay

essay je offline (nepripojený) essay

veronikasad Pozri príspevok
Myslela som § alebo náhradu mzdy za sviatok ...
v prvom mesiaci sviatky 1 - 7,5 hodiny
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

essay Pozri príspevok
v prvom mesiaci sviatky 1 - 7,5 hodiny
no a sme doma (možno). Tie ešte odpočítaj od hrubej mzdy a konečnú sumu vydel počtom hodín.
0 0
essay essay

essay je offline (nepripojený) essay

veronikasad Pozri príspevok
no a sme doma (možno). Tie ešte odpočítaj od hrubej mzdy a konečnú sumu vydel počtom hodín.

dakujem, skusim to cele prerátať a malo by to výjsť..použijem na ten sviatok aký priemer ked sa ešte možem opýtať
0 0