Zavrieť

Porady

Nová téma ohľadom návštevnosti naších webov a následných obratov.

Zdravím. V téme: "Eshop -obrat ??? " sme sa venovali poklesom obratov v jarných mesiacoch...spomínal som tam, že som mal v čase od 01/2011 do konca 03/2011 návštevnosť okolo 5000-7000 UIP/deň (v niektoré dni aj vyše 8000)...rovnako tam píšem, že to bolo spôsobené trikom ktorý ale už bohužial nefunguje...nepredpokladám, že ešte niekedy fungovať bude a tak mám od apríla do dnešných dní návštevnosť okolo 1200-1500vtedy som bol už "namaškrtený" na leto a tešil som za že za 3 letné mesiace urobím rekordný obrat...ale bohužial zasiahli väčší internetový bohovia a sme tam kde sme... KAžDY KTO ZAžIL 7000-8000 UIP NA SVOJOM WEBE A POTOM PADOL NA 1500 VIE O ČOM HOVORIM, KEĎ POVIEM, žE JE TO OBROVSKY ROZDIEL... A PRETO TÁTO TÉMA... NEVIEM čI MA ZA TO NEZVOZÍTE ALEBO TAK, ALE TAK VžDY TO MôžETE UZAVRIEť, KEĎ VÁS TO NEBUDE BAVIť.. :-) TAKžE, AK BY SME SA NAšLI VIACERÝ ĽUDIA ČO BY SME NA TOM MALI ZÁUJEM, čO TAKTO POZAKLADAť NEJAKÉ WEBY KTORÉ BY SME TLAčILI NA NAšÍCH WEBOCH A KTOR´BY čASOM ZÍSKAVALI NÁVšTEVNOSť A OBLUBU A SAMOZREJME KAžDÝ KTO BY SA TOHO ÚčASTNIL BY TAM MAL REKLAMU ZADARMO...JE TO TAKÝ HRUBÝ NÁčRT KTORÝ SA ZRODIL V MOJEJ HLAVE Z TOHO, žE VIEM AKÝ OBRAT TI UROBÍ 7000 LUDÍ A AKÝ 1500 LUDÍ...TAKžE NAPR: JA PREDÁVAM žENSKÚ OBUV...POVEDZME žE NA TOM NAšOM PORTÁLE BY SME MALI AJ HOROSKOPY...TO žENSKÉ čÍTAJÚ KAžDÝ DEŇ...JA BY SOM ICH REKLAMOVLA NA SVOJOM WEBE A NIEčO LUDÍ BY OSM TAM DONIESOL...Padro predáva AUTODOPLNKY, TAKžE MÁ VäčšINU ZÁKAZNÍKOV ASI CHLAPOV, TEN BY TAM MOHOL MAť REKLAMU NA NEJAKÝ NÁš AUTOMAGAZÍN A PODOBNE...INZERCIU BY SME MOHLI MAť, A čO JA VIEM čO EšTE...PROSTE TOTO JE LEN HRUBÝ NÁčRT TAK TO TAK AJ BERTE...ALE MYSLÍM, žE KEBY SME SA SPOJILI A NIEčO VYMYSLELI MOžNO BY NÁM TO POMOHLO...
Naposledy upravil Orange123 : 05.06.11 at 19:57
Usporiadat
Téma je uzavretá.
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Orange123 Pozri príspevok
nad fastcentrikom som nikdy ani neuvazoval, zacinal som na webareal aj ja ale uz mam na nom len jeden bocny eshopik... inak uz frcim na tomot a je to dobre...
Nemyslim, ze by informacia o systeme mala ublizit tvojim obratom a nic neprezradi ani o tvojom eshope. Nuz, ale ako myslis.
Fastcentrik je vyborny. Webareal je tiez dobry system. Za par ecok siroko daleko nema konkurenciu. Na zahrievacie kolo v e-podnikani bohato staci.
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
orange dost tajnosti robis, ale pytat sa pytas... no ale velky brat sa pozera nezabudaj.
0 0
Orange123 Orange123

Orange123 je offline (nepripojený) Orange123

padro Pozri príspevok
orange dost tajnosti robis, ale pytat sa pytas... no ale velky brat sa pozera nezabudaj.
ale veď keď nechcete tak neodpovedajte :-) počujte niesme my už trochu :-) ???
0 0
Orange123 Orange123

Orange123 je offline (nepripojený) Orange123

inak asi budem riešiť zľavomat od zajtra...čo vy na to?
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
tak ja len nech to je vyvazene.... ta tema je vyriesena nie?.. tadial cesta nevedie si myslim.
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
Orange123 Pozri príspevok
inak asi budem riešiť zľavomat od zajtra...čo vy na to?
tak to si ma pobavil zlavomat ak poskytujes sluzby no dajme tomu, ale na tovar??
0 0
Orange123 Orange123

Orange123 je offline (nepripojený) Orange123

zas kamoš ma presviedča že získam nových zakaznikov ktory by ku mne z google alebo z FB neprišli...a že ked dám kupon v honote 20 € za 14 € tak nikot nenakupi len za 14 € ale každy zoberie aspon za 20...a niektore portaly predaju celkom dosť kuponov...
0 0
Orange123 Orange123

Orange123 je offline (nepripojený) Orange123

padro Pozri príspevok
tak to si ma pobavil zlavomat ak poskytujes sluzby no dajme tomu, ale na tovar??
pobavil? čo ťa na tom pobavilo ? dam nákup v hodnote 20 € za 14 € alebo za 10 €...čo je na tom smiešne ?
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
Orange123 Pozri príspevok
zas kamoš ma presvidča že získam nových zakaznikov ktory by ku mne z google alebo z FB neprišli...a že ked dám kupon v honote 20 € za 14 € tak nikot nenakupi len za 14 € ale každy zoberie aspon za 20...a niektore portaly predaju celkom dosť kuponov...
ja vidiet ze ti to slo na zaklade "triku" chybaju ti skusenosti, ...zabudni. kamos nech vyskusa na svojom biznise ak ma.
0 0
Orange123 Orange123

Orange123 je offline (nepripojený) Orange123

no ok padro, tak ma pouč...
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
Orange123 Pozri príspevok
pobavil? čo ťa na tom pobavilo ? dam nákup v hodnote 20 € za 14 € alebo za 10 €...čo je na tom smiešne ?
chces charitu robit ci zarabat?.. a ten zlavomat to tiez nie je charita
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Orange123 Pozri príspevok
inak asi budem riešiť zľavomat od zajtra...čo vy na to?
Dvojsecna zbran.
http://www.zive.sk/nakup-cez-zlavove...2/default.aspx
0 0
Orange123 Orange123

Orange123 je offline (nepripojený) Orange123

ehm ehm, takže jeden priklad za všetky: nákup tovaru: 5,90,- € bez DPH, predaj 29,- € s dph, myslíš si, že si nemôžem dovoliť dať 30% zľavy? ja môžem dať aj 60% zľavy a stále budem krásne v pluse !!! a navyše keď dám kupón na 20 € žiadna ženská si nekúpi len jedni topánky... a keď aj áno...v poriadku...ale minimálne polovica z nich sa prihlási k odberu noviniek cez mail + sa pridaju na fb za fanušičky...a mne chodi velmi vela zakazničiek aj tak že kamošky odporučili...to sa mi neskutočne mnoho krát stalo..až som čumel...
0 0
Orange123 Orange123

Orange123 je offline (nepripojený) Orange123


toto som čítal a kamoš to chce presne takto urobiť..ja nie...ked sa rozhodnem že zlavy dám tak ich dám aj za cenu že menej zarobim (ale stále zarobim) a aspon chytím pár nových zákazníčiek...
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Orange, neviem teraz ci panikaris z nahle nizkej navstevnosti, alebo ti uz ide o zachranu obchodu?
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
Orange123 Pozri príspevok
ehm ehm, takže jeden priklad za všetky: nákup tovaru: 5,90,- € bez DPH, predaj 29,- € s dph, myslíš si, že si nemôžem dovoliť dať 30% zľavy? ja môžem dať aj 60% zľavy a stále budem krásne v pluse !!! a navyše keď dám kupón na 20 € žiadna ženská si nekúpi len jedni topánky... a keď aj áno...v poriadku...ale minimálne polovica z nich sa prihlási k odberu noviniek cez mail + sa pridaju na fb za fanušičky...a mne chodi velmi vela zakazničiek aj tak že kamošky odporučili...to sa mi neskutočne mnoho krát stalo..až som čumel...
ty si len uvedom aku si mal navstevnost, co ti mimochodom uz verim, v marci to bola palka u teba aj ked teda priemer bol hlboko pod 7tis, ale nebolo to zle
0 0
Orange123 Orange123

Orange123 je offline (nepripojený) Orange123

počujte: mne nejde o žiadnu záchranu obchodu a ani o nič ine...ak aj ten trik už nikdy fungovať nebude, vždy ma eshop velmi slušne uživý toho sa nebojte...len ja vychádzam z toho, že neviem či ste vy niekedy mali v kuse 3 mesiace po sebe priemerne 5000-7000 ludi na webe...pańi to bola iná pecka...vtedy zistíte že predať 40 párov obuvi nieje žiaden problém...problém je ten, že aj dnes (6.6.2011) tých 40 párov niekto predá ale nie som to ja !!! toto je problém..
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Orange123 Pozri príspevok
počujte: mne nejde o žiadnu záchranu obchodu a ani o nič ine...ak aj ten trik už nikdy fungovať nebude, vždy ma eshop velmi slušne uživý toho sa nebojte...len ja vychádzam z toho, že neviem či ste vy niekedy mali v kuse 3 mesiace po sebe priemerne 5000-7000 ludi na webe...pańi to bola iná pecka...vtedy zistíte že predať 40 párov obuvi nieje žiaden problém...problém je ten, že aj dnes (6.6.2011) tých 40 párov niekto predá ale nie som to ja !!! toto je problém..
"Suche mesiace" ma donutili rozmyslat nad takym druhom tovaru, ktory sa pocas nich bude predavat. To ma naucilo, ze cez net sa preda cokolvek a treba mysliet na kazdeho jedneho zakaznika.
Pises, ze zenske kupuju topanky. To nepredavas aj panske topanky? Topanok je predsa x druhov. Co robia ludia v lete? Chodia na tury, behaju... predavam turisticke topanky, bezecke topanky...
0 0
Orange123 Orange123

Orange123 je offline (nepripojený) Orange123

ha ha ha...robiť kampaň turistickej obuvi ktoré nemá ani zdaleka také marže ako to čo predávam teraz to je ako nosiť vodu do púšte...plus tu máme megareťazce ako exisport a spol kde si to každý kúpi lebo to má hned...pánske topánky to je kapitola sama o sebe pretože: koľko chlapov je uchylných na topánky (bavíme sa o spoločenských topánkach, nie o botaskách nike reebok...) a ak by soms achcel vrhnúť na značkovú obuv typu nike reebok adidas puma...1. megakonkurncia, 2. musíš mať nízke ceny, 3, sklad by ťa stál velmi vela penazi...pritoom teraz: 1, konkurenciamoje značky nepredáva takmer nikto), 2: mám skvelé ceny, skutočne skvelé, 3: sklad: keď ma stojí v priemere pár obuvi 6,50 € bez DPH (sandale stoja 5,- €, čižmy 8 €/kus) tak dajme priemer 6,5O za kus...kolko si donesiem na sklad párov obuvi ak dám do skladu 10 000 € a kolko párov by som si doniesol ak by som robil skald tiež za 10 000 € ale botaksy nike nakup napr. za 35 € ??? to by bolo nekonečna pesnička...a navyše tento trh tu už je ovládnutý...pritom môj ešte podla mna ani zdaleka nie...chodte sa pozrieť do deichmannu, reno, a inych obuvi...Vy si to nevšímate..ale ja sledujem dámsku obuv už vyše 1 roka v týchto obchod...a 90% tovaru tam je v čiernej a šedej farbe !!!!!! ženy mi to hovoria že tam si kupia prakticku obuv ale nič pekné !!!!!!! ja mám obrovskú farebnosť v obchode skutočne obrovkskú !!!
0 0
Orange123 Orange123

Orange123 je offline (nepripojený) Orange123

camozzi čo ty vlatne predávaš?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať