Zavrieť

Porady

reklama na FB - pomoc

Zadala som si reklamu na FB, uz som jednu mala, vtedy mi to ponuklo casove obdobie odkedy dokedy to chcem, mala som to tyzden, bolo to len na skusku, mala som to na klik...
teraz som dala reklamu, na jeden klik 0,35 eur a denny limit sa mi minul za cca 30 min...z toho 6 ludi mi dalo like...chcem tuto reklamu zmenit, teda denny limit a cenu za klik, ale neviem ako, zatial som dala status na PAUSED, staci to, aby reklama nebezala? aku ju vymazem celkom alebo ako ju upravim?
Vdaka za pomoc.
Usporiadat
Ankaa7 Ankaa7

Ankaa7 je offline (nepripojený) Ankaa7

A ak si chce zaplatiť reklamu na FB občianske združenie, tak ako sa postupuje? Myslím čo sa týka DPH. Alebo som niečo nepochopila?
0 0
matolog matolog

matolog je offline (nepripojený) matolog

mne sa celkom vyplatila suma medzi 10 az 15 centov. viac by som aj tak nedal, lebo to uz potom nie je moc rentabilne. i ked stoji za zvazenie ci ide o vlastny produkt, pripadne silu konkurencie.
0 0
calimero1 calimero1

calimero1 je offline (nepripojený) calimero1

Prosim vas, v akych casovych intervaloch vystavuje Facebook fakturu za reklamu? Kedysi to bolo za kazdy den osobitne, tak som to zrusil, kvoli uctovaniu. Zmenilo sa nieco? Vdaka.
0 0
Internetový marketing Internetový marketing
Vo vacsine pripadov ak utrata za reklamu prekroci cca 15E za den, tak FB stale stahuje peniaze denne. Aky problem ste mali s uctovanim?
0 0
calimero1 calimero1

calimero1 je offline (nepripojený) calimero1

No tlacit kazdy den fakturu, uctovat to, samozdanovat a potom kazdy den parovat s platbou na vypise z BU. Je to strasne vela roboty kvoli par Euram. Google Adwords mi stahuje peniaze mesacne, nerobia take drahoty ako Facebook. Ale u mna to bude urcite menej ako 15 € za den, tak to vyskusam.
0 0
Internetový marketing Internetový marketing
Mam teraz niekolko reklamnych uctov na FB a z toho co som vypozoroval, tak ak utrata presiahne 40E, FB si stiahne peniaze. Ak je to menej, tak ich stiahne vzdy v nedelu. U uctu, na ktorom je utrata $300 za den, sa stahuju denne.
0 0
kabko kabko

kabko je offline (nepripojený) kabko

Ja som facebook poriešil cez webalizer.sk - za preklik platím zaokrúhlene 8 centov na jednej a 9 centov na druhej reklame. Za spravovanie kampane sa platí len dvacka mesačne, čo je bez debaty...maximálna spokojnosť...
Naposledy upravil kabko : 01.07.12 at 20:06
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať