Zavrieť

Porady

Anténa - dať ju do vertikálnej polohy? Nemožné...

Pre umožnenie sledovania digit. vysielania je v súčasnosti,,vraj" potrebné dať vonkajšiu anténu z horiz. polohy do vertik. polohy. Všade sa o tom píše, všade sa o tom hovorí. No, vzhľadom na konštrukčné riešenie antén si to vôbec neviem predstaviť (ukotvenie antény na tyč je riešené pre horizontálnu polohu). Takisto pre bežných obyvateľov rodinných domov nie je jednoduché vykonať akékoľvek zásahy v takých podmienkach (práca vo výškach, zhrdzavenosť anténnych skrutiek). Vo svojom okolí som ani na jednom dome nevidel anténu vo vertikálnej polohe. Je tu niekto taký, kto dával anténu do vertikálnej polohy? Bol by som veľmi zvedavý, ako ste si s anténou poradili. Díky
Usporiadat
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Ono vsetko sa da a kto che a je aspon trochu kutil tak to dokaze, ale ten co nechce, tak bude tolko spekulovat a na konci povie, ze sa to neda
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
petrol Pozri príspevok
Poď mi ohnúť tyč s priemerom cca 4 cm. Sú na nej ďalšie štyri antény...
Pomôž si človeče ....aj Boh Ti pomôže ...........................možno ...
Fero11 Pozri príspevok
Ono vsetko sa da a kto che a je aspon trochu kutil tak to dokaze, ale ten co nechce, tak bude tolko spekulovat a na konci povie, ze sa to neda
Svätá pravda ...
0 1
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
petrol Pozri príspevok
Poď mi ohnúť tyč s priemerom cca 4 cm. Sú na nej ďalšie štyri antény...
100 Eur + cestovné náklady. Berieš ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

to ohnem v rukách o hlavu :-)))))))))))
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Mne sa sice hovori, ale clovek, ktory byva v bytovke, moze mat problem, pretoze nema takmer ziadne naradie. Ja byvam v dome, mam dielnu, zvaracku, brusku atd ..... takze pre mna by to problem nebol ....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

ale clovek, ktory byva v bytovke, moze mat problem, pretoze nema takmer ziadne naradie
....ale sused možno má .
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft Pozri príspevok
....ale sused možno má .
...a aj z vertikálnej do horizontálnej ...aj z horizontálnej do vertikálnej polohy namontované by už mohlo byť ...
0 1

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať