Zavrieť

Porady

Dovolenka Chorvátsko

Chcel by som sa spýtať či mi neviete niekto poradiť ohľadom ubytovania v Chorvátsku. Potrebujeme apartmán pre 4 osoby, kde budú 2 spálne. ( všade nachádzam len 1 spálňa + obývačka). Ak má niekto tip na konkrétne miesto alebo aspoň dobrú stránku. Vďaka
Usporiadat
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Pozor , na Pagu je každý rok problém s vodou.
0 0
marek216 marek216

marek216 je offline (nepripojený) marek216

Na Pagu je pekne mesto Novalja. ale pekná pláž je dost daleko pri kempe,potom pláž Zrce autom alebo busom.ja osobne si myslim že krajši ostrov je Krk.Ale Crikvenica je určite lepšia.
0 0
Martin Bačík Martin Bačík

Martin Bačík je offline (nepripojený) Martin Bačík

ďakujem vám ľudkovia za fajn postrehy ,každý jeden som si prečítal do poslednej bodky.. :-)..
ale už je rozhodnuté- ostrov Pag-mesto Pag..
ako tak čítam-sú aj lepšie miesta.. ale zohnal som naozaj dobrú cenu za apartmán.. a myslím si že na prvý krát je mi jedno keby tá morská voda bola v nejakom lavóri na terase ..už len ten pocit a že som pri mori po prvý raz.. mám 32r. :-((( takže sa velmi tešíím
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Nech vsetko dopadne k spokojnosti, stastnu cestu.....
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
marek216 ako bolo v Crikvenici? páčil sa ti výhľad na Krk? daj nejaké foto , či tam rastú palmy ako v makarskej.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pivko, ako citam,ty si tu odbornik na Chorvatsko, citam, ze uz aj na Korfu...hm..len vies, nie kazdemu vyhovuje hlava na hlave typ Makarska, pripadne horolezecke vykony dochodcov v Baska Vode, potom ranna rozcvicka ukladania uterakov na plazi o 7 rano.v Tucepi.....no nikto ti to neberie, preco hned ta ironia?
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Preto tam už min. 10 rokov nechodím v sezóne a z Gréckych ostrovov som bol Korfu , Kréta , Zakyntos a Rhodos. Tak že Korfu je tuti najhorší.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Hm...v com prosim ta?
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Vačšina hotelov ktoré ponúkaju SK CK je s výhľadom na Albánsko a more a pláže sú tam špinavé.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

S tym nesuhlasim, je tam vacsinou piesok, plaze sa cistia kazde rano, no moj mily, Grecko nie je Makarska s "vykachlickovanymi zachodmi na plazi. Je to ina kultura a mentalita. Ale nesuhlasim s tym o cistote plazi.Ale toto je o Chorvatsku, tak som mimo temy.
0 0
Nokerla Nokerla

Nokerla je offline (nepripojený) Nokerla

Nie tak celkom je tam piesok....bols om v Moraitike a tam boli kamienky, ale nie piesok a more bolo take viac zarastene, nez na druhej strane ostrova.
Boli sme aj v Agios Gorgos (ci tak nejako sa to pise) a tam bol piesok a voda taka cista, ze cistejsiu som este nevidel nikde, hadam iba v bazene.
Ale je pravda, ze tam som slovaka ani cecha nepocul.....zrejme to ma lepsia klientela.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

nie je toto o Chorvatsku,?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Prosim vas, po 10 rokoch sme sa rozhodli ist do Chorvatska koli psom.letiet je s nimi narocne.
Tak hladam ubytko koncom augusta pri plazi, pozvolny spad do mora, pekne a kvalitne ubytko, min.na 10 noci. Dik za vase typy- konkretne prosim, googlit viem-)ostrovy su na poslednom mieste a z vychodu na istriu je to daleko.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
negotiant Pozri príspevok
Boli sme teraz nedavno na Makarskej riviere a mozem odporucit nasledovne ubytovanie:

Uplne nove apartmany, novo zariadenie, pre 4 osoby je ubytovanie len za 50 EUR na den.

Webku na nich nemam, ale adresa ubytovania je:
Put Požara 12
21300 Makarska

mobil.: 00385(0)98 707 352
email: app_milic@hotmail.com

Možno je to skvelé ubytko, len si zabudol povedať, že je to až pod horou, čiže až vysokóóóóó nad magistrálou.
3 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Mne to google earth vyhodil 300-400 m od mora .To neni zas až tak moc aj keď do poriadneho kopca.
0 0
onical onical

onical je offline (nepripojený) onical

Put Požara je od magistrály ešte hore.Nebýval by som tam ani zdarma.
0 0
Nokerla Nokerla

Nokerla je offline (nepripojený) Nokerla

Prosim vas, po 10 rokoch sme sa rozhodli ist do Chorvatska koli psom.letiet je s nimi narocne.
Tak hladam ubytko koncom augusta pri plazi, pozvolny spad do mora, pekne a kvalitne ubytko, min.na 10 noci. Dik za vase typy- konkretne prosim, googlit viem-)ostrovy su na poslednom mieste a z vychodu na istriu je to daleko.
A o kolko myslis, ze je Istria dalej od napr. Krku?....bol som v Poreci a bolo to 880km
0 0
dobrava dobrava

dobrava je offline (nepripojený) dobrava

Podľa mňa je Grécko krásne, ale chcem sa spýtať, či je v súčasnom období bezpečné pre dovolenkárov? Má niekto osobné skúsenosti s krízou na ostrovoch, alebo nevraživosťou domáceho personálu? Môžem porovnať personál na Zakyntose - super, pohodoví a ústretoví ľudia, ale minulý rok na Korfu - dávali pocítiť Slovákom, že sú pre nich nevítaní ...
0 0
negotiant negotiant

negotiant je offline (nepripojený) negotiant

Rozalka Pozri príspevok
Možno je to skvelé ubytko, len si zabudol povedať, že je to až pod horou, čiže až vysokóóóóó nad magistrálou.
no, peso to je fakt 6 minut k moru.. bez problemov.

nasli sme tam naslepo aj ubytovanie blizsie k moru, len trocha drahsie a uplne povodny babickovsky stav, alebo uplne na makarskej riviere na plazi, ale ubytko bolo nekrestansky drahe 160 EUR pre 2 osoby na noc.

Apartmanov je tam kopec, len sa mi nechcelo doradu vsetko skusat. )
Naposledy upravil negotiant : 12.07.11 at 06:21
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

dobrava Pozri príspevok
Podľa mňa je Grécko krásne, ale chcem sa spýtať, či je v súčasnom období bezpečné pre dovolenkárov? Má niekto osobné skúsenosti s krízou na ostrovoch, alebo nevraživosťou domáceho personálu? Môžem porovnať personál na Zakyntose - super, pohodoví a ústretoví ľudia, ale minulý rok na Korfu - dávali pocítiť Slovákom, že sú pre nich nevítaní ...


Tato tema je o Chorvatsku. Pouzi vyhladavac a najdes aj aktualne temy o Grecku
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať