Zavrieť

Porady

Usporiadat
sroservis sroservis

sroservis je offline (nepripojený) sroservis

Môžem sa spýtať, či ste z BA?

Ja som si žiadosť podala v pondelok a ešte nič.
Budúci týždeň idem do zahraničia, pas už roky nevyužívam a je neplatný. Predstava, že zaplatím za jeho vydanie cez 130 Eur, ma teda ani trošku neteší. Dúfam, že mi OP vydajú tiež tak rýchlo.

Pekný deň.
0 0
prudky prudky

prudky je offline (nepripojený) prudky

paaataaa Pozri príspevok
Dobrý deň,
je možné, že za 5 pracovných dní budem mať nový OP, ale nie je šanca? ďakujem
Ja mám spred pár rokov pri výmene OP rekord.

Od otvorenia vstupných dverí / fotku/ kolok/žiadosť po zatvorenie vstupných dverí - 38 minút.

PS1
Ale to ešte nepoužívali tú EÚ kameru (a "žehlili" ho na mieste)

PS2
A možno preto, že sú "galantní"
0 0
paaataaa paaataaa

paaataaa je offline (nepripojený) paaataaa

sroservis Pozri príspevok
Môžem sa spýtať, či ste z BA?

Ja som si žiadosť podala v pondelok a ešte nič.
Budúci týždeň idem do zahraničia, pas už roky nevyužívam a je neplatný. Predstava, že zaplatím za jeho vydanie cez 130 Eur, ma teda ani trošku neteší. Dúfam, že mi OP vydajú tiež tak rýchlo.

Pekný deň.
Ja som z košického kraja...tak v BA by to aj mohlo byť rýchlejšie ..inak nie som si istá, ale pas asi ani nevydajú bez platného OP...ale možno sa mýlim ...ale podľa mňa do piatku bude hotový..držím palce
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

paaataaa Pozri príspevok
Ja som z košického kraja...tak v BA by to aj mohlo byť rýchlejšie ..inak nie som si istá, ale pas asi ani nevydajú bez platného OP...ale možno sa mýlim ...ale podľa mňa do piatku bude hotový..držím palce
neviem či ste zaznamenali moje príspevky, ale je jednotné pracovisko pre celú SR, a vôbec nezáleží odkiaľ je žiadosť o vystavenie OP!!!!!!!
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lujza.j Pozri príspevok
neviem či ste zaznamenali moje príspevky, ale je jednotné pracovisko pre celú SR, a vôbec nezáleží odkiaľ je žiadosť o vystavenie OP!!!!!!!
Akože nie, veď z takých Košíc tam dobehne neskôr, ako keď si pricupitá z BA, či?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety Pozri príspevok
Akože nie, veď z takých Košíc tam dobehne neskôr, ako keď si pricupitá z BA, či?
no to áno Košice sú dalej ale nie je to tak ako kedysi,keď prijatá žiadosť o OP bola spracovaná a následne OP vyrobený na tom istom mieste
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať