Zavrieť

Porady

Inovácia Porady alebo nové image tlačidiel?

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Všimli ste si zmenu v profile? Ide o ďalšie možnosti bodovania, alebo o inováciu starých funkcii? K čomu slúžia?
Usporiadat
prudky prudky

prudky je offline (nepripojený) prudky

Indeed Pozri príspevok
Čo tu toho nešťastníka ideš rušiť ??

Každý má iné záĺuby, ked chce niekto sediet pri kompe a sledovať poradu, či prispievať do nej 10 hodín denne, tak mu už naozaj nie je čo závidieť.

taký jedinec by sa mal liečiť ako gambler,

tým vobec nemyslím nicka "prudkého".

Nyeeeee "prudký" , ale P. Rudky (by som mohol byť).
0 0
prudky prudky

prudky je offline (nepripojený) prudky

arizona Pozri príspevok
Zas debatis sam so sebou pod viacerymi nickmi?...
Aká si ty podozrievavá

(to som robil pred 2 rokmi - - cieľ nebol Porada, ale tebe to vysvetľovať nebudem = nevyhral som hubu v lotérii )
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

prečo nejde prideliť pochvalu???
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
beba13 Pozri príspevok
prečo nejde prideliť pochvalu???
Adminovy skapal pes.
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Iba tak zo zaujímavosti som klikla na tento link a bola som prekvapená...videla som samu seba-moje meno na porade a áno utajená som
3 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..aj ja..ahoj Zitka..co si z toho aj nieco robis ?
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..mozno by nebolo od veci v ramci inovacie Porady pridat nejaku casomieru - hodiny, kto kolko vysedava na Porade....kolko denne, tyzdenne, mesacne..trosku statistiky aj sem by sa hodilo..
1 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

arizona Pozri príspevok
Zas debatis sam so sebou pod viacerymi nickmi?...

Moderator , alebo administrator, by mal mať vzdelanie v informatike,

potom by nepúšťal blboviny do eteru , ako je vyššie uvedené nepodložené obvinenie.

Totožnosť každého prispievateĺa sa dá zistiť podľa jeho IP.
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

adi11 Dnes, 09:08 PM

..aj ja..ahoj Zitka..co si z toho aj nieco robis ?
Aďka z toho, že som utajená?, niekedy dávnejšie som mala mindráky,zdalo sa mi to nefér, ale už ma to prešlo.Ale keď sa nad tým koumam tak ešte aj dnes mi to pripadá hlúpe, lebo tým sa skresluje štatistika sledovanosti porady... Momentálne účastní užívatelia: 1121 (členovia: 102 ; hostia: 1019) Na Porade bolo najviac členov súčasne 07-03-11 v počte 2,259, o 02:01 PM.
Zitulda*, Žanet, 220870, ACCNT, andiablo, asma, beba13, boness, brani, brčko, brikina, buchač+, bulnova, calawen, carduelis, Cecilia, czarovna, Dáša_, danculo, Dano_za, Dantess, dashenka20, Emwa, Eva59, EvaB, fuky78, hádajko, harctom, Chatár, i.regecova, Iconka, Indeed, ivka70, ivka856, jana24355, jeso, jirib, jjakr, Juraj Bindzár, katka50, katka7491, kikindes, kiko3010, knight, Kubacakova, kvety1, kyblik, Liningg, M3G, majus1, mamina jana, marek890vrabel, Martin B, Martin Gramblička, maslius, mata82, mecky, mgm+, Mila, milenass, milka64, mr.arsenal, nikusqa99, oski60, petriček, phamrak, PLUMERIA, R2+, rados, rakerian, rickman, romato, rozalia selembova, sile, stanka264, tessy2121, tinaM, učtar21, uzivatel2, video1983, viki2, WIDDA, zdenka10, zuzanazab
ale vieš na čo som bola zvedavá, že ak si klikneš na link, koho vidíš svoje meno nick, alebo moje meno nick
...si pripadám na hlavu padnutá...spočítala som všetkých a je tu cca 85 osôbok-poraďákov čiže iba 17 utajených je tu do celkového počtu 102 ak som dobre spočítala
Naposledy upravil Zitulda : 21.06.11 at 20:44
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

alla66 Pozri príspevok
Všimli ste si zmenu v profile? Ide o ďalšie možnosti bodovania, alebo o inováciu starých funkcii? K čomu slúžia?
Mne už toto z profilu zmizlo.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..ach ach statistika..ved ta nikdy nebola presna..
..tiez svoj nick vidim..nie tvoje meno..
0 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
....fakt, ja to tam už tiež nemám?! ...
....máme tu škriatkov?....
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Zitulda Pozri príspevok
adi11 Dnes, 09:08 PM

..aj ja..ahoj Zitka..co si z toho aj nieco robis ?
Aďka z toho, že som utajená?, niekedy dávnejšie som mala mindráky,zdalo sa mi to nefér, ale už ma to prešlo.Ale keď sa nad tým koumam tak ešte aj dnes mi to pripadá hlúpe, lebo tým sa skresluje štatistika sledovanosti porady... Momentálne účastní užívatelia: 1121 (členovia: 102 ; hostia: 1019) Na Porade bolo najviac členov súčasne 07-03-11 v počte 2,259, o 02:01 PM.
Zitulda*, Žanet, 220870, ACCNT, andiablo, asma, beba13, boness, brani, brčko, brikina, buchač+, bulnova, calawen, carduelis, Cecilia, czarovna, Dáša_, danculo, Dano_za, Dantess, dashenka20, Emwa, Eva59, EvaB, fuky78, hádajko, harctom, Chatár, i.regecova, Iconka, Indeed, ivka70, ivka856, jana24355, jeso, jirib, jjakr, Juraj Bindzár, katka50, katka7491, kikindes, kiko3010, knight, Kubacakova, kvety1, kyblik, Liningg, M3G, majus1, mamina jana, marek890vrabel, Martin B, Martin Gramblička, maslius, mata82, mecky, mgm+, Mila, milenass, milka64, mr.arsenal, nikusqa99, oski60, petriček, phamrak, PLUMERIA, R2+, rados, rakerian, rickman, romato, rozalia selembova, sile, stanka264, tessy2121, tinaM, učtar21, uzivatel2, video1983, viki2, WIDDA, zdenka10, zuzanazab
ale vieš na čo som bola zvedavá, že ak si klikneš na link, koho vidíš svoje meno nick, alebo moje meno nick
...si pripadám na hlavu padnutá...spočítala som všetkých a je tu cca 97 osôbok-poraďákov čiže iba 5 utajených je tu do celkového počtu 102
Zitulka, ty samu seba vidis,ale ini ta nevidia
3 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

vďaka Ti arizonka
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

arizona Pozri príspevok
Len som cakala, pod ktorym zo svojich nickov sa ozves
tko je?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Dobro dosli iz Hrvatske...
:-DDD
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

hvala arizonka
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
Zdenka 0705 Pozri príspevok
dnes som pozerala svoje albumy, nefunkčné 2
betka631 Pozri príspevok
Zdenka, ja mám nefunkčných 5 albumov...a na jednom som si dala obzvlášť záležať a vyrobila som aj komentár ohľadom histórie a preto som značne rozladená. A tie tvoje 2 tiež nevidím.
...srdiečka mi v profile zmizli...ale čo ma mimoriadne potešilo je to, že mojich 5 albumov je späť.
3 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Betka, hneď som "bežala" skontrolovať ten môj ... aj mne sa vrátili, aj moje slniečko, vnúčik. Ďakujem.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
betka631 Pozri príspevok
...srdiečka mi v profile zmizli...ale čo ma mimoriadne potešilo je to, že mojich 5 albumov je späť.
Zdenka 0705 Pozri príspevok
Betka, hneď som "bežala" skontrolovať ten môj ... aj mne sa vrátili, aj moje slniečko, vnúčik. Ďakujem.
To je fajn dievčence, že máte späť albumy. Ja mám v albume len kvetinky, ale pokiaľ je to osobný album, bolo by to zasahovanie do súkromia. Zrejme to bola len nejaká porucha a to je dobre.
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať