Zavrieť

Porady

Štítna žlaza

Nemá nahodou niekto skúsenosti so štítnou žľazou?Dakujem.
Usporiadat
myja88 myja88

myja88 je offline (nepripojený) myja88

prosim vas neviete mi niekto poradit endokrinologa ktory by ma zobral ? som z Malaciek a je tu len jedna ktora mi dala termin az na november a to je trocha neskoro.u milosrdnych bratov ma odmietli vraj maju strasne moc pacientov dakujem
0 0
tetkabetka tetkabetka

tetkabetka je offline (nepripojený) tetkabetka

Myja, ja som na tom rovnako u tej v Malackách, dostala som termín koniec októbra. Ale ja už u nej mám záznamy, tak ja ani nemôžem ísť inde. Svokra bola nedávno niekde v Senici tuším.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Aký býva súvis štítnej žľazy s menzesom (ŠZ je po zápale, upravuje sa sama 2 mesiace, sledovaná, odbery mesačné, ide o zvýšenú činnosť, zatiaľ bez liekov, ide o mladú ženu, práve posledné menzesy veľmi bolestivé, silné krvácanie, na ich začiatkoch spojené s niekoľkonásobným vracaním, stavy do odpadnutia, zároveň veľmi znížené hodnoty železa, liečená u hematologičky v súčasnosti)?
Vďaka.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
zaujímavé .... ja mám zníženú funkciu štítnej žľazy a všetky vyššie popisované stavy mám od začiatku už 25 rokov.
1 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Môže byť činnosť ŠŽ zvýšená alebo znížená ak je výsledok zo sona ŠŽ v naprostom poriadku? Krv bola kontrolovaná iba ne jeden hormón (tiež OK). Ďakujem.
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

mareko Pozri príspevok
Môže byť činnosť ŠŽ zvýšená alebo znížená ak je výsledok zo sona ŠŽ v naprostom poriadku? Krv bola kontrolovaná iba ne jeden hormón (tiež OK). Ďakujem.
ano
1 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

korela Pozri príspevok
Aký býva súvis štítnej žľazy s menzesom (ŠZ je po zápale, upravuje sa sama 2 mesiace, sledovaná, odbery mesačné, ide o zvýšenú činnosť, zatiaľ bez liekov, ide o mladú ženu, práve posledné menzesy veľmi bolestivé, silné krvácanie, na ich začiatkoch spojené s niekoľkonásobným vracaním, stavy do odpadnutia, zároveň veľmi znížené hodnoty železa, liečená u hematologičky v súčasnosti)?
Vďaka.
st. zlaza dokaze rozladit cely organizmus, ale tu treba aj navstevu gynekologa.
3 0
efka23 efka23

efka23 je offline (nepripojený) efka23

žena
Ahojte, som týždeň po operácii ŠŽ a chcela by som sa spýtať, ako si ošetrujete jazvu. Ja používam repík, ale rada by som sa poučila z vaších skúseností. Ďakujem !!!
0 0
efka23 efka23

efka23 je offline (nepripojený) efka23

žena
posúvam
0 0
efka23 efka23

efka23 je offline (nepripojený) efka23

žena
Nikto nemá skúsenosti???
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

Ved ked ti to dobre robí na ranu tak môžeš, ináč je nato aj masť Contractubex.. alebo obyčajná bravčová masť ale bez soli...
4 0
efka23 efka23

efka23 je offline (nepripojený) efka23

žena
O bravčovej masti som to počula tak asi skúsim. Dík!!!!
1 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

korela Pozri príspevok
Aký býva súvis štítnej žľazy s menzesom (ŠZ je po zápale, upravuje sa sama 2 mesiace, sledovaná, odbery mesačné, ide o zvýšenú činnosť, zatiaľ bez liekov, ide o mladú ženu, práve posledné menzesy veľmi bolestivé, silné krvácanie, na ich začiatkoch spojené s niekoľkonásobným vracaním, stavy do odpadnutia, zároveň veľmi znížené hodnoty železa, liečená u hematologičky v súčasnosti)?
Vďaka.
ja som mala akutny zapal SZ, potom zvysenu a teraz znizenu cinnost, odmietla som akekolkvek lieky od doktorky a skusam prirodu, morske riasy pridavam do jedla, lyzicu obden, stava z arniky je aj na imunitu a ine, ale upravuje aj stitnu, no a bola som chudokrvna, kedze vzhladom na vystrednosti mojej SZ mavam menzes 2x za mesiac, na co mi mavla lekarka rukou a zase predpisala hormony, stoja v skriny a ja som si kupila alchemilkovy caj a kvapky - valovic, FEMI a zatial mam tri mesiaci celkom ok cyklus, ani boles, klasika . na znizene hodnoty zeleza je fantasticky kokos, nie je to mozno zname ale ma najviac zeleza, nech si dava kazdy den lyzicu kokosovej mucky do jogurty alebo s medom je to fajn, tiez si moze kupit kokosovy olej za studena lis. a kazdy den rano na lacno jednu malu lyzicku, mne nechcela doktorka na kontrole verit, ze neuzivam ziadne farmaceut. doplnky - zelezo, no a teraz mam vysledky super, vsetko sa upravili a hlavne sa nemusim bat, pri spomalenom metabolizme pri znizenej funkc. SZ, ze by som mala zapchu ako keby som si kupila zelezo v lekarni..co sa tyka zenskych cajova a tinktru na zenske problemy bola som skepticka, ale mne to naozaj pomohlo
3 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

mareko Pozri príspevok
Môže byť činnosť ŠŽ zvýšená alebo znížená ak je výsledok zo sona ŠŽ v naprostom poriadku? Krv bola kontrolovaná iba ne jeden hormón (tiež OK). Ďakujem.


ano, ja mam sono ako basen, no a pritom znizenu jak by smet..
1 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Natrafila som na niečo zaujímavé a chcem sa podeliť s Vami:
http://mare.remare.sk/index.php/stitna-zlaza téma prečo nepracuje štítna žľaza , vypočujte si : PREDNÁŠKA PROF. ING. IVANA TURIANICU DRSC.

2 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Ninna Pozri príspevok
Natrafila som na niečo zaujímavé a chcem sa podeliť s Vami:
http://mare.remare.sk/index.php/stitna-zlaza téma prečo nepracuje štítna žľaza , vypočujte si : PREDNÁŠKA PROF. ING. IVANA TURIANICU DRSC.
Neskúšajte bez konzultácie so svojim endokrinologom vysadiť lieky na štítnu žlazu (L-thyroxin) a nahradiť ich jodom z tekvicového oleja od prof.Turianicu.

Pred 5 rokmi nám prednášal na Univerzite tretieho veku, brala som v tom čase 25 mg dávku L-thyroxu - po konzultácii s ním som ho postupne vysadzovala a nahrádzala tekvicovým olejom. Rozbila som si metabolizmus a trvalo dosť dlho, kým som sa dala späť do poriadku ...
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
veronikasad Pozri príspevok
Neskúšajte bez konzultácie so svojim endokrinologom vysadiť lieky na štítnu žlazu (L-thyroxin) a nahradiť ich jodom z tekvicového oleja od prof.Turianicu.

Pred 5 rokmi nám prednášal na Univerzite tretieho veku, brala som v tom čase 25 mg dávku L-thyroxu - po konzultácii s ním som ho postupne vysadzovala a nahrádzala tekvicovým olejom. Rozbila som si metabolizmus a trvalo dosť dlho, kým som sa dala späť do poriadku ...
Osobne si neviem predstaviť endokrinológa, ktorý by súhlasil s vysadením liekov v prospech tekvicového oleja, ale viem si veľmi živo predstaviť, ako by soptil, keby ste len naznačili, že ste boli u niekoho iného, a na profesora sú určite všetci endokrinológovia "alergickí"
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Rozalka Pozri príspevok
Osobne si neviem predstaviť endokrinológa, ktorý by súhlasil s vysadením liekov v prospech tekvicového oleja, ale viem si veľmi živo predstaviť, ako by soptil, keby ste len naznačili, že ste boli u niekoho iného, a na profesora sú určite všetci endokrinológovia "alergickí"
Endokrinologovi som sa potom radšej ani "nepochválila" čo som vyviedla.
1 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

veronikasad Pozri príspevok
Neskúšajte bez konzultácie so svojim endokrinologom vysadiť lieky na štítnu žlazu (L-thyroxin) a nahradiť ich jodom z tekvicového oleja od prof.Turianicu.

Pred 5 rokmi nám prednášal na Univerzite tretieho veku, brala som v tom čase 25 mg dávku L-thyroxu - po konzultácii s ním som ho postupne vysadzovala a nahrádzala tekvicovým olejom. Rozbila som si metabolizmus a trvalo dosť dlho, kým som sa dala späť do poriadku ...
Veronika prezraď ako sa prejavilo zhoršenie bez liekov?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Ninna Pozri príspevok
Veronika prezraď ako sa prejavilo zhoršenie bez liekov?
Neviem, či to spôsobilo len vysadenie liekov, alebo aj tekvicový olej - zavodnenie organizmu, zvýšenie tlaku, zvýšenie cukru. Keď som prišla internistke (tej som povedala pravdu), nestačila sa čudovať. Po začatí užívania oleja som cítila veľký smäd.

Okrem L-thyroxu užívam aj iné lieky - možno ani tým sa tekvicový olej "nepáčil".
Naposledy upravil veronikasad : 18.06.12 at 07:53
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať