Zavrieť

Porady

domáci miláčikovia

Nakoľko mnoho z nás majú domáce zvieratká,ktoré sú vlastne ako ďalší člen domácnosti tak ja predstavujem
môjho vlastne najmadšieho člena rodiny
hoci podľa ich veku je už vlastne dôchodkyňa,dúfam že ešte dlho bude domáci miláčik
s pozdravom Karol
Ak majú priateľia s porady takýchto miláčikov nech sa s nimi pochavália,viem že na porade je mnoho obrázkov o našich miláčikoch ale tie treba hľadať

Usporiadat
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

irma1 Pozri príspevok
Surovú rybu alebo hovädzie si určite dá.
...tak ten náš je taký fajnový, že rybu ani hovädzei nechce. Horko ťažko si dá trochu bravčového a kuracie tiež len čisté mäso.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Prosím o radu.
Kúpila som ročného psíka,ktorý svoj život pravdepodobne prežil v skleníku s dvomi ďalšími psami . Trápi ma ,že uteká preč. Síce sa vždy vráti, ale nepozná nebezpečenstvo na ceste, skoro ho prešlo auto,keď sa vracal domov.
Existuje spôsob ,ako ho od utekania odnaučiť ?
Uväzovanie k búde beriem ako poslednú možnosť.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Majka, len vysoký plot a vždy zavretá bránička. Keď ho beriete von, tak len na vodítku. Zatiaľ inú radu dať neviem.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Áno , von chodí na vodítku ,vtedy sa bojí každého auta,ktoré prejde okolo ,doslova sa prilepí k zemi. A keď je vo dvore - s dobrým výbehom, neváži si to. Plot sa nechystáme zvyšovať, ale susedia sú myslím z neho nervózni, že im behá po dvoroch a záhradách.A mimochodom :zožral mi moju luxusnú vychádzkovú topánku, tá sezónna od tinťana mu nechutila.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Majka skús zadať svoju otázku ešte sem: http://www.dogs.wz.sk/
Občas tam nakuknú aj odborníci a celkom dobre poradia.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Majka, kúp si odbornú literatúru o výcviku psíkov - nemusí byť pre šampiónov - vždy, keď budeš mať trochu času, ho v záhrade začni cvičiť.
A viac sa dosiahne pochvalou, ako nadávaním. Vždy, keď spraví niečo dobre, nezabudni ho vychváliť do neba. A piškótky do vrecka - po kúsočku ako odmenu Pre Tvoju lásku a pochvalu psík spraví aj nemožné
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

aj keď som dala súhlas, s tými piškótami by som to nepreháňala, radšej kúpiť nejakú tú psačiu mlsnotku, alebo granulky, ktoré nemá ako bežné krmivo.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

willma Pozri príspevok
aj keď som dala súhlas, s tými piškótami by som to nepreháňala, radšej kúpiť nejakú tú psačiu mlsnotku, alebo granulky, ktoré nemá ako bežné krmivo.
Nero nie je taký veľký, tomu by mala stačiť štvrťka piškótky , tá mu neuškodí. A vo všeobecnosti psí miláčikovia milujú piškótky. Alebo ešte tie malé červené krúžky - psie krmivo, už som zabudla, ako sa volá, ale to asi všetky psi milujú.A je to drahé, takže to väčšinou každý kupuje len ako maškrtku.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Evi , Nero má iba rok,ale je dosť veľký ,no vidieť na ňom ,že je to ešte šteňa. Hryzie čo mu príde pod zub a môžem Ti povedať ,že topánky si vyberá zásadne tie lepšie .
Piškóty mu zjavne chutia a keď ich za pochvalu aj dostane vzápätí po malom pootočení sa , urobí odpich a už je fuč.Skoky má ako gazela.
Ako to vidím do budúcna? Ak chcem aby neutekal, musím s ním pobehovať po dvore. To som ale dopadla na 17 ročné kolená.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Melnick Pozri príspevok
Evi , Nero má iba rok,ale je dosť veľký ,no vidieť na ňom ,že je to ešte šteňa. Hryzie čo mu príde pod zub a môžem Ti povedať ,že topánky si vyberá zásadne tie lepšie .
Piškóty mu zjavne chutia a keď ich za pochvalu aj dostane vzápätí po malom pootočení sa , urobí odpich a už je fuč.Skoky má ako gazela.
Ako to vidím do budúcna? Ak chcem aby neutekal, musím s ním pobehovať po dvore. To som ale dopadla na 17 ročné kolená.
Neboj Majka, veď už teraz Ťa miluje, on o chvíľu zistí, že je lepšie pri paničke. Chce to len trpezlivosť a dôslednosť.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Eulalia Pozri príspevok
Neboj Majka, veď už teraz Ťa miluje, on o chvíľu zistí, že je lepšie pri paničke. Chce to len trpezlivosť a dôslednosť.
A vraj verný priateľ, aj teraz utiekol. Sused je naň zjavne nahnevaný. Aspoň že na mňa sa usmial.

PADÁM BEHAŤ PO DVORE
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Melnick Pozri príspevok
A vraj verný priateľ, aj teraz utiekol. Sused je naň zjavne nahnevaný. Aspoň že na mňa sa usmial.

PADÁM BEHAŤ PO DVORE
Vyzerá to tak, že musíš po susedoch pozisťovať, ktorý z nich má fenku. Možno sa práve hára a ak je to tak, Nera neudržíš ani na reťazi Už potom ozaj len ten vyšší plot
0 0
jež jež

jež je offline (nepripojený) jež

Idem si kúpiť psíka schitzu a neviem aké meno by som mu dala. Poradite ?
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Mám shit-tzu a volá sa Twister.
0 0
džino džino

džino je offline (nepripojený) džino

- zlatý am.koker - džino - 4,5 roka -
Snímka0051.jpg  
0 0
jež jež

jež je offline (nepripojený) jež

a kde by som našla čo -to o malých šteniatkach ? zajtra ho už donesiem..
našla som aj pár mien - Marlyn ( číta sa Merlyn / Timmy, Sigi, Sony ...len ktoré
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
aké šteniatko si ideš doniesť?
0 0
jež jež

jež je offline (nepripojený) jež

bude to schitzu / šicu /
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Prikladám link: http://www.eukanuba.sk/zaciatok.html,
http://www.vyzivapsovamaciek.sk/clan...ivost-o-stena/
0 0
jež jež

jež je offline (nepripojený) jež

šteniatko už mám doma, je to maltézky a vola sa Timmy,no len by som chcela vedieť ako naňho aby som ho naučila vykonať svoju potrebu vonku. Codíme po vonku dosť dlhu dobu , tam nespaví nič a v byte tak za pol hodinky už je nacikane. Viem že to nepôjde na prvý krát, trpezlivosť mám, ale možno neviem ako na to. Ďakujem za každú radu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať