Zavrieť

Porady

domáci miláčikovia

Nakoľko mnoho z nás majú domáce zvieratká,ktoré sú vlastne ako ďalší člen domácnosti tak ja predstavujem
môjho vlastne najmadšieho člena rodiny
hoci podľa ich veku je už vlastne dôchodkyňa,dúfam že ešte dlho bude domáci miláčik
s pozdravom Karol
Ak majú priateľia s porady takýchto miláčikov nech sa s nimi pochavália,viem že na porade je mnoho obrázkov o našich miláčikoch ale tie treba hľadať

Usporiadat
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

ked sme si zadovazili my psika, tak som mala zrejme vyhodu, ze prave vtedy som nemala vela roboty, takze som so psikom bola doma tak cca 3 mesiace... A uz behom prveho mesiaca sa zacal pytat von...

Ja som to robila tak, ze von sme chodili v pravidelnom intervale kazde dve hodiny. Pripadne vzdy hned ako sa zobudil... a pritom som zdoraznovala ze "ideme von" a vonku som mu hovorila "cikaj" a vzdy ked urobil co mal tak som ho vychvalila... A po mesiaci sa zacal von pytat sam... zacne ma hypnotizovat, knuckat a chodi odo mna ku dveram hore dole a viem, ze ideme von

Co sa tyka konkretne maltezakov, tak v mojom okoli neni ani jeden, kt. by sa naucil vykonavat potrebu vylucne vonku... kazdy jeden ma s nim problem, ze vzdy vykona potrebu doma ked pridu z vonku.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

[color="SeaGreen"]EVOLUCIA I.[/CO[ATTACH]

zostavila som chronologicky taky mini album mojho jedneho z milacikov,ktori sa mi zachoval. 2 kocurikov pred nim mi "clovekovia" surovo zabili. tento cierno-biely p(preto ma meno ČIBI) sa mi zachoval dodnes a je to celkom zaujimavy exemplar, nakolko este ako pubertak sa mi staral o malilinke maciatka, ktore stara macka odvrhla. Nekojil ich samozrejme (to som musela robit ja - a bola to teda robota na plny uvazok, ak niekto potrebuje radu ako kojit maciatka nech sa paci.) ale cistil ich vylizoval a tak. Odraststlo pri nom uz niekolko generacii ako na zaberoch vidno a dokonca mal dvojnika! No a ako s dospievajuceho sa z neho vyklul homous. Neuveritelne vsak? Na predposlednom obrazku je dokaz ako mi pre.... jeho polovicneho o generaciu mladsieho BRATA! Brat menom PUTAŠO to este v ako pubescent bral ako hru, ale ked uz zacal citit o co ide tak svojho starsieho brata Čibiho jednoducho vyfackal a odvtedy je pokoj. Čibi pochopil a nadalej sa o Putasa stara, oblizuje ho ked sa mu Putašo na drzovku vopcha pod nufak a nazivaju spolu ako najlepsi surodenci (vid posledny zaber).

Tak bohuzial ešte pred pár dňami to bola živá realita, ale uz su to len spomienky, vcera 13.11. 07 som mojho milaCika Čibiho nasla mrtveho na chalupe v pivnici. ??????
Je mi smutnooooooo, dúfam že je mu v nebíčku fajn.
Naposledy upravil Tanče : 14.11.07 at 16:48 Dôvod: :(
18-06-05.jpg  
14-07-05.jpg  
15-07-05.jpg  
08-08-05.jpg  
04-10-05.jpg  

08-11-05.jpg  
18-01-06.jpg  
30-08-06.jpg  
17.1.07.jpg  
15-03-07.jpg  

02-04-07.jpg  
1/1
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Tanče bol to prirodzený úhyn, alebo mu niekto pomohol?
Sú to krásne fotografie.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Prirodzeny uhyn u trojrocneho kocurika sa mi nezda prirodzeny. Minuly tyzden som na nom pobadala, ze nie je s nim nieco v poriadku, kaslal, stále len sedel alebo chodil za mnou ... lenže zviera nepovie, boli ma to alebo hento. Nechcem si vycitat ze som mohla nieco spravit a nespravila, lebo som to nevedela a budem z toho len smutnejsia... Len ma máta, že moja "milovaná" suseda vždy brblala na ne, ale tiež to neviem dokázať. Ale ak bude niečo aj s tami ďalšími - s tým čiernym čo je na fotkach a jeho matke, tak už je to na podozrenie. Ale čo možem? Len si poplakať...
Chcela som sem dať aj druhu seriu fotiek toho čierneho, ten je nádherný, ale sa normalne bojím aby mi o pár dní neodišiel aj ten.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

tak tieto ufá síce nie sú domáce, len sídliskové, ale celkom sa s nimi dá
PB153776.JPG  
PB153777.JPG  
PB153778.JPG  
PB153779.JPG  
PB153780.JPG  

PB153783.JPG  
PB153784.JPG  
PB153785.JPG  
PB153786.JPG  
PB153787.JPG  

PB153798.JPG  
PB153799.JPG  
1/1
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

pripojím aj ja nášho "kancelárskeho" miláčika
Naposledy upravil bv_alexandra : 29.01.09 at 11:24
0 0
irma1 irma1

irma1 je offline (nepripojený) irma1

bv_alexandra Pozri príspevok
pripojím aj ja nášho "kancelárskeho" miláčika
Krásavec. Rozpráva?
0 0
irma1 irma1

irma1 je offline (nepripojený) irma1

Tanče Pozri príspevok
Prirodzeny uhyn u trojrocneho kocurika sa mi nezda prirodzeny. Minuly tyzden som na nom pobadala, ze nie je s nim nieco v poriadku, kaslal, stále len sedel alebo chodil za mnou ... lenže zviera nepovie, boli ma to alebo hento. Nechcem si vycitat ze som mohla nieco spravit a nespravila, lebo som to nevedela a budem z toho len smutnejsia... Len ma máta, že moja "milovaná" suseda vždy brblala na ne, ale tiež to neviem dokázať. Ale ak bude niečo aj s tami ďalšími - s tým čiernym čo je na fotkach a jeho matke, tak už je to na podozrenie. Ale čo možem? Len si poplakať...
Chcela som sem dať aj druhu seriu fotiek toho čierneho, ten je nádherný, ale sa normalne bojím aby mi o pár dní neodišiel aj ten.

Ten kašeľ sa mi nepáči. Nebol chorý?
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

irma1 Pozri príspevok
Krásavec. Rozpráva?
A ako zdraví klientov?
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

irma1 Pozri príspevok
Ten kašeľ sa mi nepáči. Nebol chorý?
Tak to neviem, ci bol chory alebo posobila nejaka otrava ktora vyraďovala organy az kym....???. Pohyboval sa vsak normalne. A ak bol lenivy tak som to prisudzovala jeho nocnemu zivotu...
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Krásavec. Rozpráva?
Ano, rozpráva má dva roky takže už má dosť veľku slovnú zásobu, a napodiv slová ktoré nepatria do slovníka, sa naučil najrýchlejšie
ako zdraví klientov?
Zatiaľ slušne chvalabohu
Je naučený tak, že ked ráno prídem hned zdraví ahoj dobré ráno, a ked odchádzame tak tiež pozdraví.
A čo sa týka klientov, ked dojdú tak nepozdraví, len ked odchádzajú tak im zakričí dovidenia. Dožvie prečo
Jediný človek koho pozdraví aj pri príchode je poštár
0 0
Tarif Tarif

Tarif je offline (nepripojený) Tarif

som farmárka,vlastním spolu s manželom ranč,kde prevádzkujeme jazdeckú školu, minizoo a vesternovú reštauráciu ...viac
Mám papagája Alexandra Velkého, lieta v byte a zdemoluje nám všetko.Klietku neznáša. Ak máte niekto takého papagája ozvite sa.
0 0
jež jež

jež je offline (nepripojený) jež

Má niekto skúsenosti s cestovaním autobusom, alebo vlakom zo psíkom ? Ja mám malého psíka - maltézsky , má 5 mesiacov a chcem cestovať až 160 km. Ale neviem či to pôjde autobusom. Preto zisťujem ako chodia vlaky, aj keď budem mať okľuku 70 km. Prestupovala by som aj na medzinárodný, a tam mám zas problém, či nás zoberu.
Prosila by som o každú radu. Ďakujem.
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

Toto je môj miláčik Buddy - rhodézsky ridgeback.
CIMG0962.JPG  
0 0
Cecilia Cecilia

Cecilia je offline (nepripojený) Cecilia

jež Pozri príspevok
šteniatko už mám doma, je to maltézky a vola sa Timmy,no len by som chcela vedieť ako naňho aby som ho naučila vykonať svoju potrebu vonku. Codíme po vonku dosť dlhu dobu , tam nespaví nič a v byte tak za pol hodinky už je nacikane. Viem že to nepôjde na prvý krát, trpezlivosť mám, ale možno neviem ako na to. Ďakujem za každú radu.
Ja som nášho maltezáka učila chodiť von, podľa knihy. Ráno o štvrtej som vstávala, bolo leto, pred tromi rokmi, keď bol ešte maličký. Pes má ísť von po vlastných, nie na Vašich rukách, aby si tú cestičku každé ráno zapamätal. Aj sa to podarilo, naučil sa asi po mesiaci pekne chodiť vonku do trávičky. Teraz má už tri roky a začína nám robiť napriek, neviem prečo. Keď ho nevidíme, očúra nám stoličku v kuchyni alebo keď je niečo spadnuté na zemi, napr. igelit. taška, tak to očúra, ale nikdy ho nevidíme, ako to robí. A robí to iba v určitých miestnostiach, na chodbe nie. Nechápem, je to špecialita maltezákov?
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
My sme zdedili jednu čiermu mačku po susede. Bohužiaľ alebo bohudík sa okotila a máme 5 malých čiernych mačiat.

Sú strašne zlatučké, väčšinou sú samá pavučina, lebo sa tárajú kade tade po pivniciach a šopách.
Zatiaľ sú také maličké, majú tuším len tri mesiace. No neviem, keď vyrastú, čo budeme robiť so šiestimi čiernymi mačkami

To budeme s maminou ako také bosorky, stačí posadiť na plece a ideš...
Keďže sme len dve, tak štyri ponúkam. Bosorky hláste sa
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
No ja by som celkom rada získala zase čierne mačky. Ja som z okolia NR a ty ALA?
A čierne nie sú len pre bosorky
0 0
wayan wayan

wayan je offline (nepripojený) wayan

Ahoj Cecilia,mam ten isty problem s yorkshirom,zadala som preto novu temu prave kvoli tomuto problemu.skus sa na to mrknut a pridat nejake skusenosti a rady.mozno sa nam nejako podari ich prevychovat...
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

jež Pozri príspevok
Má niekto skúsenosti s cestovaním autobusom, alebo vlakom zo psíkom ? Ja mám malého psíka - maltézsky , má 5 mesiacov a chcem cestovať až 160 km. Ale neviem či to pôjde autobusom. Preto zisťujem ako chodia vlaky, aj keď budem mať okľuku 70 km. Prestupovala by som aj na medzinárodný, a tam mám zas problém, či nás zoberu.
Prosila by som o každú radu. Ďakujem.
Moja skúsenosť zpred 3 rokov, keď som ešte mala psíka - psíkov berú práve len do medzinárodných IC vlakov. Do vnútroštátnych IC rýchlikov ich nechceli brať. Popýtaj sa na stanici v pokladni a hlavne v dopravnej kancelárii. Platíš za neho polovičné cestovné, aj keď ho budeš mať na kolenách v taške. V autobuse to záleží na prepravnej spoločnosti, aké má pravidlá.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Bionda Pozri príspevok
No ja by som celkom rada získala zase čierne mačky. Ja som z okolia NR a ty ALA?
A čierne nie sú len pre bosorky
Jasne, som z tesného okolia.
Len sa obávam, že mačky nechytí nikto, lebo sú strašne bojazlivé. Nedajú sa chytiť nikomu a keď sa k nim ktokoľvek priblíži, naježia sa a škriabu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať