Zavrieť

Porady

domáci miláčikovia

Nakoľko mnoho z nás majú domáce zvieratká,ktoré sú vlastne ako ďalší člen domácnosti tak ja predstavujem
môjho vlastne najmadšieho člena rodiny
hoci podľa ich veku je už vlastne dôchodkyňa,dúfam že ešte dlho bude domáci miláčik
s pozdravom Karol
Ak majú priateľia s porady takýchto miláčikov nech sa s nimi pochavália,viem že na porade je mnoho obrázkov o našich miláčikoch ale tie treba hľadať

Usporiadat
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
AlaNR Pozri príspevok
Jasne, som z tesného okolia.
Len sa obávam, že mačky nechytí nikto, lebo sú strašne bojazlivé. Nedajú sa chytiť nikomu a keď sa k nim ktokoľvek priblíži, naježia sa a škriabu.
Presne toto hovorili aj o našom kocúrikovi, keď sme si ho brali. Škriabal, naježil sa.... Keď sme ho už mali v náručí, tak sa len pritúlil a ticho čakal
Teraz, po 1/2 roku je to ten najväčší maznák, len sa túli, nechá sa nosiť na pleci...... nie je čierny, ale skôr hnedý - viď príspevok č. 210
0 0
Viera Klimentová Viera Klimentová

Viera Klimentová je offline (nepripojený) Viera Klimentová

Ak máte akékoľvek problémy, nie len zdravotné, ale aj povahové, či návykové kliknite si na webovú stránku mačky SOS. Sú tam veľmí dobré a účinné rady aj od odborníkov veterinárov. Ja som práve tejto stránke nesmierne vďačná za záchranu môjho malého Samka-kocúrika.

Moji miláčikovia-Murko už nie je, mal 12 rokov. Priatelia mi poslali Samka, ktorého sa podarilo zachrániť.
Naposledy upravil Viera Klimentová : 06.12.07 at 12:11 Dôvod: Vloženie obrázkov
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Keď som ako malá začala s chovom mačiek, ja aj sestra sme dostali každá jednu, dalo mi to dosť k tomu, aby som si vedela poradiť. Na začiatku som bola dodriapaná a dohryzená, ale chce to čas , aby si na vás zvieratko zvyklo. Dnes viem, že až tak rýchlo si zas zvykať nemusí, ale vysvetlite dieťaťu, že jeho zvieratko chce čas , aby si zvyklo.
Ale sa musím pochváliť, že mačka mi potom nosila pozabíjané myši a kládla mi ich na okno, alebo pred dvere a vždy keď mala mladé ma zaviedla presne, kde ich na povale v sene mala a dokonca som ich mala povolené aj chytať, bez toho, aby ich odmietla. ( aj keď vedela, že bude selekcia a jej zostane možno 2-3 max) .
Dnes zháňam mačky pre moju mamu, nakoľko jej otrávili všetky. Takže Ala nuž neviem ako sa teda dohodneme, ak môžem poradiť, skús toto:, nos im mlieko a stále buď najprv obďaleč- aby videli že nie si nebezpečná a keď budú piť, tak sa pomaly približuj,keď odbehnú, tak zase nepohnute pozoruj, kým zas nepôjdu papať, možno aj týždeň budú úplne plaché- závisí od hladu, ale príde deň a ty ich pohladíš.
Nuž daj vedieť, ja som už zháňala, mám pre nich pekný domov s veľkým priestranstvom a dobrou gazdinou.
0 0
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
Toto je nas William bude mat onedlho 7 rokov, fotky su z Izraelu, tam sme ho museli obcas dat ostrihat.
45.jpg  
047.jpg  
048.jpg  
krabicovy1.jpg  
kuk1.jpg  

lepcat.jpg  
levica2.jpg  
Vilo2a.jpg  
1/1
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Priepela by som do tejto témy s jednou príhodou.
Bolo to asi pred 30-timi rokmi. Po skončení školy som pracovala v jednom väčšom podniku, v areáli nás rozvážal závodný autobus na jednotlivé prevádzky. Po dovolenke jedna naša staršia kolegyňa plakala a rozprávala nám, že pred týždňom Miška pochovala, že je to strašné samej v tom byte, každý deň chodí na jeho hrob atď..... Druhá kolegyňa sa jej spýtala, či sa Zuzka nevrátila? a tá pani, že nie, že už mesiac je preč a nič o nej nevie, plakala ďalej.
Na to dvaja páni za mojim chrbtom - "chudera pani syna pochovala, dcéra jej ušla, to je strašný osud".

To boli kocúrik Miško a mačička Zuzka.
0 0
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
willma Pozri príspevok
tak tieto ufá síce nie sú domáce, len sídliskové, ale celkom sa s nimi dá
Tie macicky vizeraju ako tie co sa im podarilo v Korei naklonovat
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Aké môžu byť dôvody, aby fenka utekala - podhrabávala sa pod plotom k susedom a ďalším v rade... Už neviem čo s ňou
Naučila ju to fenka bývajúca o dva domy vedľa. Podhrabala sa k nám a spolu aj s našou behajú po záhradách A to sa naša aj hárala. Takže ak by boli šteniatka, ponúknem
PS: mám am. kokeršpanielku - 8,5 mesačnú
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
.... a zasa je môj miláčik prudko aktuálny - už je tu so mnou na Porade nejakú chvíľu....
scoty.jpg  
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

sway Pozri príspevok
.... a zasa je môj miláčik prudko aktuálny - už je tu so mnou na Porade nejakú chvíľu....
Akého ty máš chlpatého asistenta !
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Meggi 1 Pozri príspevok
Akého ty máš chlpatého asistenta !

...no, robíme odušu....
0 0
jež jež

jež je offline (nepripojený) jež

Mám od novembra 2007 malého psíka maltezského.Teraz má 7 mesiacov, Začal krívať na zadnú labku aj kvílil keď som ho zobrala na ruky. Navštívili sme veteriára, a ten mu spravil snímok . A výsledok. Psík ma poškodený od narodenia kľb, treba mu to operovať. Vraj jediné riešenie, lebo by to bolo čím ďalej horšie.
Mali ste niečo podobné ?
Naposledy upravil jež : 16.02.08 at 18:56 Dôvod: uprava
0 0
dalida dalida

dalida je offline (nepripojený) dalida

Aj ja by som rada predstavila našich "malých" miláčikov. Sú to rodézski ridgebackovia: s bielymi labkami Brunko a ten druhý Edgar. Sú to lapaji, úspešne nám plienia kus záhrady, ale čo keď ich máme tak radi!
Chlapci..jpg  
0 0
iika iika

iika je offline (nepripojený) iika

Viem, ze je to , ale predsa prosím o radu: ako je to s importom papierového psa z Čiech na Slovensko- aké potvrdenia sú treba? Ak viete link, kde sa to dočítam, vložte ho sem. Neotravovala by som, keby to nesúrilo. Ďakujem.
0 0
damati damati

damati je offline (nepripojený) damati

som kto som
Náš miláčik
Samko a byt.jpg  
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Tu je náš miláčik.
P1010070.jpg  
0 0
maxipc maxipc

maxipc je offline (nepripojený) maxipc

Toto je moja labradorka Ella, ešte len dorastenka, má 7 mesiacov.
Naposledy upravil maxipc : 21.02.11 at 14:39
0 0
JaDo JaDo

JaDo je offline (nepripojený) JaDo

Tak krásne čiernu labradorku som ešte nevidela.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

podla mna ako domaci milačikovia su vhodny do bytu aj morske prasiatka-su mile,pritulne a celkom aj čistotne
0 0
baniz baniz

baniz je offline (nepripojený) baniz

Toto sú naše šteniatka Westíkov.
Naposledy upravil baniz : 08.03.08 at 15:32
PB020021.JPG  
0 0
Fipeko Fipeko

Fipeko je offline (nepripojený) Fipeko

Ja som tiez viezla psika z Ciech, chovna stanica ktora psika predava dava psika aj s pasom aj s tetovatovanim a pod. takze kupujuci nema v podstate ziaden problem
takze dostanete rodny list, pas, tetovanie alebo cip
a odveziete si psika domov a ak sa mozem spytat ako rasu idete kupit a z akej chovnej stanice?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať