Zavrieť

Porady

domáci miláčikovia

Nakoľko mnoho z nás majú domáce zvieratká,ktoré sú vlastne ako ďalší člen domácnosti tak ja predstavujem
môjho vlastne najmadšieho člena rodiny
hoci podľa ich veku je už vlastne dôchodkyňa,dúfam že ešte dlho bude domáci miláčik
s pozdravom Karol
Ak majú priateľia s porady takýchto miláčikov nech sa s nimi pochavália,viem že na porade je mnoho obrázkov o našich miláčikoch ale tie treba hľadať

Usporiadat
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

No dnes som si povedala, že na Poradu len nakuknem a tu ho máš musela som sa prihlásiť nedalo mi. Sú krásne tie tvoje zvieratká. A znášajú sa psíkovia s mačičkami? Tá doga je nádherná, musím ukázať kamoške, o takej sníva.
0 0
Miru Miru

Miru je offline (nepripojený) Miru

Sú v pohode dogu sme doniesli a už sme mali mačky takže je zvyknutá a oni si z nej spravia aj vankúš
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Prikladám svojho jediného miláčika, aby sa skamarátila s ostatnými
Psík.jpg  
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Syn hovoril večer:
Otec mám pre Teba dve správy - jednu dobrú a jednu zlú, ktorú chceš počúť ako prvú?
tak tá dobrá - nechal si otvorený skleník, ale ja som zatvoril dvere.

a tá zlá - ale ešte predtým Tvôj miláčik DAX /náš 6-ročný vlčiak/ si ľahol do šalátu.
0 0
ludmila12 ludmila12

ludmila12 je offline (nepripojený) ludmila12

???
Mne sa stalo že som prišla do práce a išla som si vytiahnuť okuliare z kabelky a vytiahla som si žuvaciu kostičku krásne klzkú pretože moja Dorotka /pudel/ si ju potrebovala niekde bezpečne schovať.
0 0
Adkah Adkah

Adkah je offline (nepripojený) Adkah

Ahojte, vsetky zvieratka su tak nadherne. Aj moj priatel mal psika vlciaka ale uz nie je medzi nami 1.rok a 4 mesiace.Nemozem najst nejaku fotku ale vsetci sme ho mali velmi radi. Ale teraz si chcu obstarat noveho. Nejake steniatko. Nema alebo nebude mat niekto steniatka vlciaka? A pripadne aj kolko by stalo?
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Adkah Pozri príspevok
Ahojte, vsetky zvieratka su tak nadherne. Aj moj priatel mal psika vlciaka ale uz nie je medzi nami 1.rok a 4 mesiace.Nemozem najst nejaku fotku ale vsetci sme ho mali velmi radi. Ale teraz si chcu obstarat noveho. Nejake steniatko. Nema alebo nebude mat niekto steniatka vlciaka? A pripadne aj kolko by stalo?
Skús poprezerať aj www stránky útulkov.
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Má niekto skúsenosti so strihaním psíka doma? Chcela by som si kúpiť mašinku na strihanie a strihať môjho psíka sama. Nemám s tým však žiadne skúsenosti. Je to náročné, alebo to zvládne aj neodborník. Môj psík nemusí byť ostrihaný odborne, stačí na nizku srsť, lebo kliešte a bodliaky robia svoje. Nechce sa mi ju objednávať u kaderničky a mám aj zlé skúsenosti. Na posledy bola strihačka nervózna a aj jej capla po hlavičke a mňe nebolo viac treba. Bola som dosť nahnevaná, pritom psík nevystrájal až tak, aby ho bila.
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
vema Pozri príspevok
Má niekto skúsenosti so strihaním psíka doma? Chcela by som si kúpiť mašinku na strihanie a strihať môjho psíka sama. Nemám s tým však žiadne skúsenosti. Je to náročné, alebo to zvládne aj neodborník. Môj psík nemusí byť ostrihaný odborne, stačí na nizku srsť, lebo kliešte a bodliaky robia svoje. Nechce sa mi ju objednávať u kaderničky a mám aj zlé skúsenosti. Na posledy bola strihačka nervózna a aj jej capla po hlavičke a mňe nebolo viac treba. Bola som dosť nahnevaná, pritom psík nevystrájal až tak, aby ho bila.
Ja som skracovala srsť mojej kokerke, lebo sme boli v lese a nedal sa jej bordelík zo srsti vyčesať... tak som ju "ošmikala" chúďatko moje /asi sa aj hanbiť na prechádzke musela / ale šťastie je, že jej to rýchlo dorástlo.
Tiež si plánujem kúpiť mašinku - na výstave v BA. Tam som už čosi odpozerala a ešte som predbežne dohodnutá s jedným pánom v psom salóne, že ma trochu zaučí
0 0
ludmila12 ludmila12

ludmila12 je offline (nepripojený) ludmila12

???
vema Pozri príspevok
Má niekto skúsenosti so strihaním psíka doma? Chcela by som si kúpiť mašinku na strihanie a strihať môjho psíka sama. Nemám s tým však žiadne skúsenosti. Je to náročné, alebo to zvládne aj neodborník. Môj psík nemusí byť ostrihaný odborne, stačí na nizku srsť, lebo kliešte a bodliaky robia svoje. Nechce sa mi ju objednávať u kaderničky a mám aj zlé skúsenosti. Na posledy bola strihačka nervózna a aj jej capla po hlavičke a mňe nebolo viac treba. Bola som dosť nahnevaná, pritom psík nevystrájal až tak, aby ho bila.
Asi záleží od zručnosti, ja by som si netrúfla moju Dorotku strihať ani za nič na svete. Tiež som hľadala kaderníčku ktorá má trpezlivosť a nevyvezuje a hlavne nebije psíkov lebo to by som nezniesla. Zo začiatku som bola celý čas pri strihaní ale nerobili mi dobre tie psie oči čo po mne hádzala. Od určitej doby ju čakám vonku a je oveľa kľudnejšia pri strihaní.Máme stálu kaderníčku ktorá je veľmi trpezlivá, sem tam len počujem von, Dorota drž sa veď si už dospelá, nesprávaj sa ako šteňa. A potom víde von moja malá hrdá krásavica.
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

ludmila12 Pozri príspevok
Asi záleží od zručnosti, ja by som si netrúfla moju Dorotku strihať ani za nič na svete. Tiež som hľadala kaderníčku ktorá má trpezlivosť a nevyvezuje a hlavne nebije psíkov lebo to by som nezniesla. Zo začiatku som bola celý čas pri strihaní ale nerobili mi dobre tie psie oči čo po mne hádzala. Od určitej doby ju čakám vonku a je oveľa kľudnejšia pri strihaní.Máme stálu kaderníčku ktorá je veľmi trpezlivá, sem tam len počujem von, Dorota drž sa veď si už dospelá, nesprávaj sa ako šteňa. A potom víde von moja malá hrdá krásavica.
No, budem ešte o tom uvažovať, lebo taký strojček na strihanie nestojí 5 korún, skúsim zohnať inú kaderníčku. Na túto sa už sťažovalo veľa ľudí, len neviem prečo to robí, keď je z toho nervózna. Mám taký dojem, že si veľa objedna a potom nevládze. Vždy sa sťažuje, že ju bolia nohy aj ruky. Ďakujem za radu a názor.
0 0
ludmila12 ludmila12

ludmila12 je offline (nepripojený) ludmila12

???
V Bratislave by som vedela poradiť teda BA-Lamač tiež má veľa zákazníkov a verím, že ju musia bolieť nielen ruky ale aj celé telo ale v prvom rade musí mať dobrý vzťah k zvieratám a brať si len toľko práce koľko vládze. Prajem veľa šťastia
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Mne sa tá moja doma drží pekne pri fénovaní, aj pri trimovaní, či strihaní. Ale v salóne sme ešte neboli, len sa nechávame poučovať... No teraz sa chystám tú moju krásavicu objednať. Na salón aj kaderníčku sú veľmi dobré ohlasy, pekne strihá a hafani ju majú radi.... tak som zvedavá.
PS: Keďže mám dve amer. kokeršpanielky, chcela by som si ich strihať sama.
0 0
ludmila12 ludmila12

ludmila12 je offline (nepripojený) ludmila12

???
Obdivujem ludí ktorý to dokážu, moja Dorotka je pudel a strašne hysterický. Držíme vám palce a pazúriky aby ste mali dobrú kaderníčku a veľa sa naučili. Tí naši lumpáci psíkovia vedia kedy sú krásny. Ludka
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

"Vrrr, ja ten dezert len strážim. Presnejšie, strážim gazdinú, či by sa mi náhodou predsa len niečo neušlo do môjho zvedavého psieho ňufáku. A vidíte dobre, že mi ten tanier položili presne tam, kde už labkou nedosiahnem?"
Wendy.jpg  
Wendy 2.jpg  
1/1
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Dav, máte kráásneho havinka,čo je to za rasu?
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

arizona Pozri príspevok
Dav, máte kráásneho havinka,čo je to za rasu?
Mamička dalmatínec, ocinko vipet. Tak nám povedali v útulku. Môže to byť aj pravda - povaha, srsť, rýchlosť
Maminku identifikovali podľa kontajnera, kde našli vyhodené živé šteňatá...
Naposledy upravil Dav : 07.05.08 at 20:19
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Dav Pozri príspevok
Mamička dalmatínec, ocinko vipet. Tak nám povedali v útulku. Môže to byť aj pravda - povaha, srsť, rýchlosť
Maminku identifikovali podľa kontajnera, kde našli vyhodené živé šteňatá...
-za také čosi by som dokázala niekoho riadne nakopať!!!
Ste zlatí, že ste mu dali domov a lásku.Ale psík je krásny,určite Vám robí veľa radosti
Páčilo sa mi to s tým tanierom...my máme pitbulku, ale je naučená,že okrem svojej misy nesmie! Je občas sranda, keď v lete grilujeme a potrebujem odbehnúť pre niečo dovnútra. Tak jej kážem sadnúť a stážiť mäso v mise,pripravené na gril. Nozdry síce podskakujú, ale tvári sa nenormááálne vážne,nikoho okrem mńa nepustí k mäsu nikoho.Až keď jej dám povel,že netreba stážiť... je hrozne zlatá
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

S Wendynkinou výchovou to bolo trochu komplikované. Ovláda akurát tak Fuj! a Sadni!, K nohe! z tých klasických psích povelov. Učíme ju na Ticho!, lebo oproti sa prisťahoval pes, tak sa zlostí...Ovláda Popros,Dones, ale to je skôr pre zábavu. V útulku mi padla do oka, klasická láska na prvý pohľad, tak som ju zobrala na pár dní, aby taká nepresrstená v -20 nezmrzla...Je z toho doživotie...Mala asi 8 mesiacov, a keď sme to dobre porátali, tak som bola asi 8 majiteľ... Bola priateľská, apatická, nič žrať-ona si zmyslela, že uhynie, lebo k nikomu nepatrí, ja som si zmyslela, že ani Bo...i, keď sa mám o ňu starať ja. Keď zlyhali vývary do krku, lieky, bežná starostlivosť, tak som použila lásku, vodu, šampón na psy, fén, a deku, v ktorej som si pôvodne doniesla synčeka...Milá pes šla ku mne do spálne vedľa postele...akonáhle pochopila, že ju máme radi, a bude naša, vrátila sa jej chuť do jedla, apatia sa kdesi vyparila...na jednej fotke je, ako na mňa hľadí, a na druhej, ako nespí, ale stráži moju obľúbenú šatku, ktorá je tým pádom De Facto aj De Jure pod psa...
Toto je tuším trojbodkový príspevok, ale ako ináč skrátim príbeh
Naposledy upravil Dav : 07.05.08 at 22:35 Dôvod: Popros!
Wendy3.JPG  
Wendy4.jpg  
Wendynka.jpg  
1/1
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Je hrozne zlatučká, ten oddaný psí kukučObdivujem, ako ste to perfektne a s láskou zvládli.Všetka česť! Ani sa tej psej dušičke nečudujem, že sa jej nechcelo žiť, keď putovala po toľkých rodinách. Ja som mala zvieratá rada od malička, ale tak normálne, na diaľku. Ale odkedy mám doma psa (7r.) a 2 mačky(2r.), tak vidím aké sú to citlivé,oddané a rozumné tvory. Niet väčšieho balzamu na dušu, keď sa vraciam vyšťavená z práce a oni traja ma pekne čakajú a vítajú pri bráne.Hneď je po únave a úsmev na tvári,však?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať