Zavrieť

Porady

domáci miláčikovia

Nakoľko mnoho z nás majú domáce zvieratká,ktoré sú vlastne ako ďalší člen domácnosti tak ja predstavujem
môjho vlastne najmadšieho člena rodiny
hoci podľa ich veku je už vlastne dôchodkyňa,dúfam že ešte dlho bude domáci miláčik
s pozdravom Karol
Ak majú priateľia s porady takýchto miláčikov nech sa s nimi pochavália,viem že na porade je mnoho obrázkov o našich miláčikoch ale tie treba hľadať

Usporiadat
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Syndi je nádherná. V MA je chovateľská stanica týchto krásnych "medvedíkov". Podľa mňa majú úžasnú povahu, títo havinkovia.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

tak ten maly medvedko je kraaaaaasny!!! asi by som mu nedala pokoja a furt by som ho magala...

a velka fenecka je tiez kus "zenskej"
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

willma Pozri príspevok
no akosi sa mi ho podarilo zachytiť, aj keď mierne rozmazane a na dôvažok prikladám ďalších dvoch domácich miláčikov aj keď ten posledný je len na dočasné ubytovanie, na jar sa vráti tam kam patrí.
Čačaní.

Podarilo sa mi odfotiť Muci, Šašík s Dakotou spali, tak tých nemám.
Mucinka v ruke.JPG  
Mucinka na ihrisku.JPG  
1/1
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Ten maxipes je uzasny, milujem velke plemena, skoda ,ze mi moj muz ziadneho vlkodlaka nedovoli.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Takého chpatého maca by som aj ja prijala, ale jeden gauč už máme, a keďže tento dorastie do veľkosti menšieho dvojgaučíka, tak by som ho asi nemala kam dať....
Jaj tak, by som ho postískala, jaaaaaaj
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Ja mám niekedy pocit, že si kompenzujem veľkého psa mojimi dvoma malými psími slečnami. Môj milý totiž nechcel "poníka", tak máme dve malé chlpaté potvorky Vždy som totiž chcela veeeeeľkého psa
0 0
inga2 inga2

inga2 je offline (nepripojený) inga2

ahojte všetci vaši miláčikovia sú nádherný aj ja mám doma mačičku aj kocúrika 3 psov a teraz sme dostali aj 2 škrečkov a stými mám problém mám ich doma už 1týžden a včera ked som im čistila akvarko tak sa začali byt a byli sa celý den sšte sa tak dlho nebili neviem čo to má znamenat a prečo sa bijú čo mámrobit poradtemi dakujem inga
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

aj moja segra dostala dvoch skreckov a tiez sa bili... museli ist od seba a nasi museli kupit druhu klietku... dokonca ked mali klietky vedla seba a stretli sa pri spolocnej stene, tak aj cez nu sa nieked pobili... veterinar sa vyjadril, ze zrejme je je to samec a samicka a samicka mlati toho samca on aj pochudol, co mu nedovolila ani jest
0 0
Deppo Deppo

Deppo je offline (nepripojený) Deppo

inga2 Pozri príspevok
ahojte všetci vaši miláčikovia sú nádherný aj ja mám doma mačičku aj kocúrika 3 psov a teraz sme dostali aj 2 škrečkov a stými mám problém mám ich doma už 1týžden a včera ked som im čistila akvarko tak sa začali byt a byli sa celý den sšte sa tak dlho nebili neviem čo to má znamenat a prečo sa bijú čo mámrobit poradtemi dakujem inga
Inga podľa toho o aký druh škrečkov ide, ale najlepšie rozdeliť, škrečok je samotárske zvieratko. Doporučujem http://www.skrecky.sk/index.php
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

inga2 Pozri príspevok
ahojte všetci vaši miláčikovia sú nádherný aj ja mám doma mačičku aj kocúrika 3 psov a teraz sme dostali aj 2 škrečkov a stými mám problém mám ich doma už 1týžden a včera ked som im čistila akvarko tak sa začali byt a byli sa celý den sšte sa tak dlho nebili neviem čo to má znamenat a prečo sa bijú čo mámrobit poradtemi dakujem inga
Určite rozdeliť. Škrečkovia sú samotárske povahy. Môžu si vážne ublížiť, dokonca sa môžu aj pozabíjať (viem o takých prípadoch).
Moji Šašík a Dakota si robili zle už ako celkom maličký (teda Dakota robila zle Šašíkovi) - keď mali 3 týždne.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

andreaS Pozri príspevok
aj moja segra dostala dvoch skreckov a tiez sa bili... museli ist od seba a nasi museli kupit druhu klietku... dokonca ked mali klietky vedla seba a stretli sa pri spolocnej stene, tak aj cez nu sa nieked pobili... veterinar sa vyjadril, ze zrejme je je to samec a samicka a samicka mlati toho samca on aj pochudol, co mu nedovolila ani jest
Džungarské a roborovské škrečky žijú v pároch, sýrske (zlaté) aj angorské sú samotári, tých treba chovať osobitne a pripúšťať len k páreniu.

No aj tých džungarských a roborovských je dobré v čase, keď má samica mladé rozdeliť.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

chobot: priznam sa ze ku skreckom nemam ziadny vztah odkedy ma kamaratkin poriadne pohryzol... a vooobec uz netusim, ktory druh to bol... uz totiz posli obaja...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Chobot Pozri príspevok
Džungarské a roborovské škrečky žijú v pároch, sýrske (zlaté) aj angorské sú samotári, tých treba chovať osobitne a pripúšťať len k páreniu.

No aj tých džungarských a roborovských je dobré v čase, keď má samica mladé rozdeliť.
Chovať džungárov v pároch tiež nie je dobrý nápad. Moji po sebe pištia ešte len keď sa vidia. Jedna známa chovala spolu džungárov a 2x sa jej stalo, že sa pozabíjali. Navyše ak párik tvorí samček a samička, tak samička (ako som čítala) je 3 hodiny po pôrode znovu schopná otehotnieť, čo sa aj väčšinou stane. Potom sa nestará o mláďatká a tehotenstvo ju veľmi vysiľuje. Dokonca až tak, že môže zomrieť.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

andreaS Pozri príspevok
chobot: priznam sa ze ku skreckom nemam ziadny vztah odkedy ma kamaratkin poriadne pohryzol... a vooobec uz netusim, ktory druh to bol... uz totiz posli obaja...
Mňa moja Muci pohrýzla do krvi asi 9x. Škrečkovia tými zubami dokážu dosť ublížiť, takže aj kvôli tomuto by som ich spolu nechovala.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Modlitba psa
Môj život trvá desať až pätnásť rokov.
Každé odlúčenie od Teba, znamená utrpenie.
Pomysli na to ešte pred tým, ako si ma zaobstaráš!
Daj mi čas porozumieť, čo odo mňa očakávaš!
Pestuj si ku mne dôveru – ňou žijem!
Nikdy ma dlho netrestaj a nezatváraj ma za trest.
Ty máš svoju prácu, zábavu a priateľov – ja mám iba Teba...
Často sa so mnou rozprávaj.
Nerozumiem Tvojim slovám, ale rozumiem Tvojmu hlasu.
Buď si vedomý toho, že nikdy nezabudnem, ako sa so mnou jednalo!
Kým mi pri práci mrzuto vytkneš neochotu, skús si uvedomiť,
že ma možno trápi nevhodná potrava, možno som bol dlho na slnku,
alebo už mám slabé srdce...
Postaraj sa o mňa keď zostarnem – Ty budeš tiež raz starý.
Buď so mnou v každej mojej ťažkej chvíli.
S Tebou bude pre mňa všetko ľahšie.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

:-)
HLAD.jpg  
1.jpg  
EE.JPG  
CC.JPG  
1/1
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

K fretke Belke a jej deťom pridávam aj môjho Žaka Miška
JPEG Image (26604881).jpg  
JPEG Image (26322020).jpg  
JPEG Image (8965305).jpg  
1/1
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Zoo Wien. Čo myslíte presvedší ho mamina do vody? Škoda na videu to bolo akčnejšie.
2.jpg  
4.jpg  
5.jpg  
6.jpg  
7.jpg  

8.jpg  
9.jpg  
10.jpg  
11.jpg  
12.jpg  

13.jpg  
14.jpg  
15.jpg  
16.jpg  
17.jpg  

118.jpg  
1/1
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

:-)
5.jpg  
8.jpg  
Janka_v_detskej.jpg  
1/1
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

2009 Pozri príspevok
:-)
To okrem fretky a žaka máte toma aj tigra??
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať