Zavrieť

Porady

domáci miláčikovia

Nakoľko mnoho z nás majú domáce zvieratká,ktoré sú vlastne ako ďalší člen domácnosti tak ja predstavujem
môjho vlastne najmadšieho člena rodiny
hoci podľa ich veku je už vlastne dôchodkyňa,dúfam že ešte dlho bude domáci miláčik
s pozdravom Karol
Ak majú priateľia s porady takýchto miláčikov nech sa s nimi pochavália,viem že na porade je mnoho obrázkov o našich miláčikoch ale tie treba hľadať

Usporiadat
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Psik je mily. To, ze sa uklada na veci, ktore chces ukladat asi znamena, ze z nich citi vasu vonu a je mu tam dobre.
0 0
dodo g dodo g

dodo g je offline (nepripojený) dodo g

...tak toto je môj miláčik.Kira má 7 mesiacov.
P1020635.jpg  
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Prečo sem nedať túlavé zvieratká, ktoré stretávame na dovolenke? P.S. ten capko mal majiteľku a dobre prešpekulovanú. Priviazala ho neďaleko reštaurácie a obchodu. Turisti ho vykrmovali a ona mu dávala iba vodu. Ako som sa dozvedela vždy po sezóne každý skončil na pekáči. „C´est la vie“. Povedal by Francúz. Taký je život
Naposledy upravil 2009 : 06.03.09 at 15:20
capko z grécka.jpg  
capko1.jpg  
capko.jpg  
cica_grécko.jpg  
cica grécko.jpg  

29.jpg  
tivat.jpg  
1/1
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

U svokrovcov. Pohodička :-)
belka4.jpg  
belka10.jpg  
belka8.jpg  
1/1
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

http://videoalbumy.azet.sk/dcerkina-...efbLGTvBNydVBv

Dcérkina mačka Sisi
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

http://videoalbumy.azet.sk/rhodos-ca...7d5MtHUn94Rrn3
Capko z Rhodosu mestečko Columbia.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Tomuto vravím cenzúra. Volá sa Jedoška a má 5 mesiacov
PICT0202.jpg  
PICT0203.jpg  
PICT0204.jpg  
PICT0205.jpg  
PICT0206.jpg  

1/1
0 0
Barticek Barticek

Barticek je offline (nepripojený) Barticek

Ahojte, ja ma psika slovenskeho kopova, je to zive osemmesacne rozmaznane steniatko. Je dost divoky a temperamentny ale aj velmi velmi zlaty, Skoda že nemám fotky
0 0
aktaK aktaK

aktaK je offline (nepripojený) aktaK

prosim mozte mi vysvetlit, kto sa tomu trosku rozumie, aky je rozdiel medzi yorkshirskym terierom a yorkshirskym terierom mini?
ta "verzia mini" je tiez s PP, alebo to su nejake jedince vyradene z chovu, pretoze nesplnaju standard (teda vysku a vahu)...
zaujima ma mini terierik... velmi rada by som sa opytala viac, pokial sa tu najde "spriaznena" dusa... pripadne mi este dajte typ na ine mini plemena psikov, som z toho akasi zmontovana...
(s chovom psov mam skusenosti, ale je tomu uz 20 r., kedysi som bola stastnou majitelkou RTW sučky a teraz hladam do bytu nieco skladnejsie...)
dakujem vopred za vysvetlenie a za typy
k.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

aktak: ak chces kupit nepapieroveho yorkshira, tak este pozor, aby ti nepredali silky teriera... oni sa dost podobaju, ale rozdiel je poriadny ked vyrastie :-)

osobne mam skusenost, ze nepapierovy yorkie je o dost vacsi ako papierovy... skor by som isla do papieroveho a hladala chovatela, kt. ma chovnu stanicu a obratila sa na neho s poziadavkou o sice papieroveho psika, ale takeho, kt. nema predpoklad na vystavy (trebars nema noznicovy skus, alebo mu moze chybat daky zubok a rozne ine pre chovne jedince nedostatky, ale ako gaucakovemu psickovi mu to isto vadit nebude) ... urcite takehoto chovatela najdes, on bude len rad, ze psik bude mat domov :-)
0 0
aktaK aktaK

aktaK je offline (nepripojený) aktaK

andrejka dakujem, ze si si nasla na mna cas...
presvedcila si ma
budem hladat sucku s PP, ktora bude mat ten predpoklad, ze bude vyradena z chovu, v pohode moze byt aj 6-mesacna a viac... ak nahodou mas take vedomosti z dovodu, ze poznas nejakych chovatelov z Tvojho okolia (ja som z popradu), posli mi ich kontakt na moju SS...
vopred dakujem
katka
p.s. hladam yorksiracku sucku MINI,
najlepsie taku, co si ju manzel ani nevsimne, ked pride domov )))
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

na chovatelov yorkshirov nemam ziadny kontakt :-( o tychto moznostiach viem vdaka mojej kamaratke, kt. ma zasvetila do tajov chovu ale konkretne americkych kokrikov... aj sa ma sem-tam opyta, ze ci neviem o niekom, kto by chcel papieroveho domov na gauc (t.j. nevystavny :-) ) a viem aj to, ze takychto psickov predavaju (teda aspon z rado am.kokrov) za vyrazne mensiu sumu ako psika, kt. ma vystavne predpoklady a teda bude aj chovny a kvalitny psik.

kazdopadne drzim palce.

sice este ma napadlo skus zajst na vystavu a tam priamo komunikovat s chovatelmi.
0 0
aktaK aktaK

aktaK je offline (nepripojený) aktaK

andrejka, aj tak dakujem
k.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

aktaK Pozri príspevok
andrejka, aj tak dakujem
k.
Poradim ti, najdi si stranku, dufam, ze ju to mozem dat
www.dogforum.sk
sekcia plemena
tam najdes plemeno YT, pisu si tam a radia chovatelia plemena YT, urcite ti pomozu, maju aj oni teraz steniatka a nukaju ich a aj sa navzajom poznaju a pomozu ti na 100%, daj mi potom vediet, ci som ti pomohla
0 0
psychofemale psychofemale

psychofemale je offline (nepripojený) psychofemale

pripajam aj mojich malych nufikov...
baco1.jpeg  
baco2.jpeg  
pepa.jpeg  
pris.jpeg  
1/1
0 0
Dema Dema

Dema je offline (nepripojený) Dema

Ahojte, máme nové šteniatko čokoládového labradora, pretože starého psíka (fenku Fany) sme museli dať utratiť, bola veľmi chorá , ale teraz nám naša Čokoládka robí veľkú radosť, ale aj zaháňa smútok za našou Fany.

Ďalšie foto na:

http://msite.zoznam.sk/se/217/134/index/2964

http://www.cas.sk/rubrika/941/pes-ro...profil&id=6191

ak sa Vám páči, môžete jej dať aj hlas, Ďakujeme
Čoki4.JPG  
Čoki6.jpg  
1/1
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

ja som dnes velmi smutna z nasho hafana...

v sobotu sme boli za mojou rodinou v bratislave... isli sme rovno do zahrady, tam sa vybehal, ale zase v ramci moznosti a tepla, viac casu stravil vylihovanim v tieni este sme si hovorili, ze aspon sa unavi a cestou nazad bude spinkat... prvy problem nastal pri odchode zo zahrady... nevyskocil do auta, tak som ho zdvihla... potom sme este isli pozriet moju babinu... tam sa mi rozbehol dole schodami, pritom mal ist hore, ale tie dole neboli ani schody ale skor taka rampa pre kociky a smyklo sa mu natom a prekoprcol sa ale ziadne knucanie nic, len sa otocil a vybehol potom hore... potom mi zase nenaskocil do auta a celu cestu strasne dychal... zvykne sa este pytat na ruky a pozera na svet okolo a potom sa ulozi a tiez tak zvlastne vybehol ku mne na ruky (jeho miesto je pri spolujazdcovych nohach, nikde inde nevydrzi, len tam) ...

doma nastal dalsi problem... nevyskocil na sedacku a ani na postel.. ani za odmenou v podobe piskotky ci salamy mysleli sme si, ze sa asi len udrel... v nedelu stale nevedel vyskocit... ale schody stale bez problemov... pondelok sa opat nic nezmenilo...

tak som dnes rano s nim utekala na veterinu a verdikt znie "vyskocene platnicky" dostal dve inekcie a 5 tyzdnov sa musi liecit v tom zmysle, ze ho musime nosit po schodoch, do aj z auta, vyniest aj zniest zo sedacky ci postele... a mame zhodit 1-2 kilecka, aby sa chrbtica odlahcila... som sa rozplakala priamo u veterinara ked to povedal... teraz uz som kludnejsia ale aj tak ma to strasne trapi... stale ho mojkam ale on sa len utiahne do svojej truciarne a nevylezie odtial... chce zrejme trpiet sam

zaroven musime dako vyriesit ako mu znemoznit pristup do obyvacky, aby sa v case nasej nepritomnosti nepokusal vyskocit na sedacku... ostatne jeho oblubene miesta su uz zabezpecene, len ta sedacka neni doriesena, kedze nemame dvere do obyvacky z chodby... lebo ked je sam doma, tak ma k dispozicii chodbu, kuchynu a obyvacku, ostatne dve izby maju dvere...
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
andreaS Pozri príspevok
ja som dnes velmi smutna z nasho hafana..
Držím palčeky pre skoré uzdravenie. Neboj on sa z toho rýchlo dostane a potom sa bude chcieť opäť blázniť...
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

VIem že som trošku ale poďme podporiť naše psie hlávky v ankete pes roka na www.cas.sk/pesroka.
Je tam kopa krásnych psíkov, ktorý budú radi za každý hlas.


PS: napr. aj ten náš http://www.cas.sk/rubrika/941/pes-ro...profil&id=4131
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

http://zvierata.bazos.sk/inzerat/1633946/voliery.php

Ako sa da tomuto zabranit? je to strasne.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať