Zavrieť

Porady

domáci miláčikovia

Nakoľko mnoho z nás majú domáce zvieratká,ktoré sú vlastne ako ďalší člen domácnosti tak ja predstavujem
môjho vlastne najmadšieho člena rodiny
hoci podľa ich veku je už vlastne dôchodkyňa,dúfam že ešte dlho bude domáci miláčik
s pozdravom Karol
Ak majú priateľia s porady takýchto miláčikov nech sa s nimi pochavália,viem že na porade je mnoho obrázkov o našich miláčikoch ale tie treba hľadať

Usporiadat
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Klimentová Viera Pozri príspevok
Súhlasím,
už som sa pokúsila osloviť e-mailom veterinára zo stránky chovatelia. Tatiaľ bezúspešne. verím, že sa niekto ozve.
myslela som osobnu navstevu a prehliadku zvieratka.
0 0
Klimentová Viera Klimentová Viera

Klimentová Viera je offline (nepripojený) Klimentová Viera

Dnes v noci Samko svoj boj prehral.
Ostal mi už len "malý" Kuko. Je veľmi vnímavý, cíti, že sa niečo nie dobré stalo. Ostáva mi dúfať, že neodíde ako Samko. Všetkým, kto mi pomohol radou aj súkromnou správou ďakujem.
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
vierka cítim s tebou - je mi to veľmi ľúto,
viem ako ti je, mne v máji zomrel psík, ktorého som mala 17 rokov
0 0
Klimentová Viera Klimentová Viera

Klimentová Viera je offline (nepripojený) Klimentová Viera

Veľmi pekne ďakujem. Je to úprimné, lebo len my, ktorí máme domáce zvieratká vieme, čo v nich strácame. Som v robote a neviem udržať slzy. Každú minútu musím využiť tak, aby som sa mysľou odpútala. Ale poradu mám stále zapnutú, dnes ako spolucítiacu priateľku.
0 0
silviaz silviaz

silviaz je offline (nepripojený) silviaz

Klimentová Viera Pozri príspevok
Veľmi pekne ďakujem. Je to úprimné, lebo len my, ktorí máme domáce zvieratká vieme, čo v nich strácame. Som v robote a neviem udržať slzy. Každú minútu musím využiť tak, aby som sa mysľou odpútala. Ale poradu mám stále zapnutú, dnes ako spolucítiacu priateľku.
Velmi s tebou sucitim a prajem aby si to zvladla.
Nikdy nezabudnem na svojho prveho najlepsieho kamarata, bol to moj vlčiak. Mala som osem rokov ked som ho dostala a ked som mala osemnast musela som ho dat utratit lebo mu ochrnuli zadne nozky a lekar povedal ze opreracia nieje mozna. Je to už strašne dávno, ale dodnes ked vidim vlčiaka tlačia sa my slzy do očí.
Prajem ti vela sily.
0 0
Klimentová Viera Klimentová Viera

Klimentová Viera je offline (nepripojený) Klimentová Viera

Všetkým Vám veľmi pekne ešte raz ďakujem. Samka sme pochovali na zahrade ešte vo štvrtok. Ostal mi však ešte jeden problém, ktorý musím prekonať. - malý Kuko. Bol na Samka už veľmi naviazaný. Chodí po byte a všade ho hľadá a mravčí. Najhoršie to je vždy večer, keď zhasnem svetlo. Je to strašne dojímavé. Snažím sa mu maximálne venovať. Dúfam, že to aj on o nejaký čas prekoná.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Klimentová Viera Pozri príspevok
Všetkým Vám veľmi pekne ešte raz ďakujem. Samka sme pochovali na zahrade ešte vo štvrtok. Ostal mi však ešte jeden problém, ktorý musím prekonať. - malý Kuko. Bol na Samka už veľmi naviazaný. Chodí po byte a všade ho hľadá a mravčí. Najhoršie to je vždy večer, keď zhasnem svetlo. Je to strašne dojímavé. Snažím sa mu maximálne venovať. Dúfam, že to aj on o nejaký čas prekoná.
Nemusíš mať obavy, mačka nie je tak emocionálne závislá, ako pes. To, že dobre spolu vychádzali, neznamená, že teraz bude trúchliť. Mačka si rýchlo zvykne. Vraví sa, že pes je naviazaný na človeka a mačka na miesto. Takže pokiaľ je stále v tom istom priestore, tak o neho nemusíš mať starosti.
0 0
Klimentová Viera Klimentová Viera

Klimentová Viera je offline (nepripojený) Klimentová Viera

Ďakujem a verím, že máš pravdu.
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

ani neviem kde tento prispevok pridat, ide v podstate o psa, ale nie ako mojho domaceho milacika, ani neviem ci to bol niekoho domaci milacik. prenajala som byt a po zruseni prenajmu som zistila, ze ten pes, ktory tam bol mal k dispozicii jednu celu izbu aj s loggiou /takze asi to bol milacik, ked si takto zil/, lenze ked pisem k dispozicii tak uplne, to znamena, ze vsetko co potreboval robil tam. teraz davam ten byt doporiadku a neviem sa zbavit zapachu po moci a vykaloch, je tam plavajuca podlaha. zaradila som to sem dufajuc, ze urcite ste podobny problem uz riesili, nerada by som menila celu podlahu. dakujem velmi pekne
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Včera sme dali ostrihať nášho kuťa na ovcu.
Ako ho paňulka strihala, tak sme zistili, že na koži, na hlave a pri chvoste má niečo ako bradavice.
Neviete nejaký babský recept, ako ho toho zbaviť?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

korduľa Pozri príspevok
ani neviem kde tento prispevok pridat, ide v podstate o psa, ale nie ako mojho domaceho milacika, ani neviem ci to bol niekoho domaci milacik. prenajala som byt a po zruseni prenajmu som zistila, ze ten pes, ktory tam bol mal k dispozicii jednu celu izbu aj s loggiou /takze asi to bol milacik, ked si takto zil/, lenze ked pisem k dispozicii tak uplne, to znamena, ze vsetko co potreboval robil tam. teraz davam ten byt doporiadku a neviem sa zbavit zapachu po moci a vykaloch, je tam plavajuca podlaha. zaradila som to sem dufajuc, ze urcite ste podobny problem uz riesili, nerada by som menila celu podlahu. dakujem velmi pekne
Možno pomôže dať ocot do ostrekovača a všetko riadne vystriekať. Ocot je dobrý proti zápachu aj ako dezinfekcia.
Ale ak je prečúraná pl.podlaha do hĺbky,tak asi nezostáva iné, ako ju vytrhať a vymeniť. Vyskúšaj ten ocot, za to nič nedáš...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

korduľa Pozri príspevok
ani neviem kde tento prispevok pridat, ide v podstate o psa, ale nie ako mojho domaceho milacika, ani neviem ci to bol niekoho domaci milacik. prenajala som byt a po zruseni prenajmu som zistila, ze ten pes, ktory tam bol mal k dispozicii jednu celu izbu aj s loggiou /takze asi to bol milacik, ked si takto zil/, lenze ked pisem k dispozicii tak uplne, to znamena, ze vsetko co potreboval robil tam. teraz davam ten byt doporiadku a neviem sa zbavit zapachu po moci a vykaloch, je tam plavajuca podlaha. zaradila som to sem dufajuc, ze urcite ste podobny problem uz riesili, nerada by som menila celu podlahu. dakujem velmi pekne
Alebo skús toto:
http://www.kobio.sk/index.php?page=s...mart&Itemid=23

V popise k výrobku je uvedené, že je určený aj na drevo, tak možno sa bude dať použiť aj na podlahu. V kamenných obchodoch som ho nevidela, ale asi by som ho hľadala skôr v nejakých chovateľských potrebách než v drogériách.
Skúšala som ocot na odstránenie zápachu po škrečkoch, keď očúrali takú dosku na gauči, ale nepomohlo to, zápach je cítiť stále (aj keď menej).
Naposledy upravil Llívia : 29.09.09 at 23:18
0 0
astensova astensova

astensova je offline (nepripojený) astensova

Chcem sa spýtať Žilinčanov, kde sa dá kúpiť oblečenie pre yorka? Ďakujem
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Dostala som takýto mejlik. možno je už neskoro, ale preposielam.
----------------------------------------------------------



Kolegov kamarat chce darovat psikov, ak by sa ich nikto neujal, dal by ich utratit a to
by bola fakt skoda..
prosim preposlite kamaratom a znamym a ak by bol zaujem dajte mi vediet !!

P.s. este k tym psikom. v pripade zaujmu, treba napisat na mejlikovu adresu na recepciu medirexu, p. recepcnej veronike
recepcia@medirexservis.sk
dogz.jpg  
0 0
Ivka161172 Ivka161172

Ivka161172 je offline (nepripojený) Ivka161172

astensova Pozri príspevok
Chcem sa spýtať Žilinčanov, kde sa dá kúpiť oblečenie pre yorka? Ďakujem
Ja nie som Žilinčianka, ale mám kamarátku v okr.Topoľčany ktorá robí oblečenia pre psíkov. Môžete kuknúť na týchto stránkach http://www.krchnava.com/rucneprace/pre%20psikov.htm
0 0
lilika45 lilika45

lilika45 je offline (nepripojený) lilika45

najkrajsie oblecenia su na stranke psia moda

http://www.psia-moda-shop.sk/
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

my sme veru dlho hladali overal na toho nasho... vsade maju len na tych "vreckovych" psov alebo kikiriki farby... my sme potrebovali overal, ktory zakryje nohy a len samotna labka bude trcat a hlavne v jednoduchej farbe...

a to preto, ze nechavam nasmu domacemu nepapierovemu psikovi tzv. vystavny strih a v dazdi ci v snehu pride domov po kazdej prechadzke ako take prasiatko.. potom aj rychlo smrdi a musim castejsie kupat... teraz je to super, obleciem ho a iba labky premyjeme a inak je suchy...
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

od vcera mame doma uz dvoch chlpacov... nasa rodina sa rozrastla o 3,5 mesacne steniatko americkeho kokrspaniela, bielo-hnedy s palenim

som nesmierne stastna, ze sa mi podarilo ukecat manzela... sice nas cakaju velke zmeny, ale je to vyzva...

este jedna velka zmena sa tyka toho, ze tento hafco je s papiermi a budeme chodit aj po vystavach...
bia2.jpg  
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
andreaS Pozri príspevok
od vcera mame doma uz dvoch chlpacov... nasa rodina sa rozrastla o 3,5 mesacne steniatko americkeho kokrspaniela, bielo-hnedy s palenim

som nesmierne stastna, ze sa mi podarilo ukecat manzela... sice nas cakaju velke zmeny, ale je to vyzva...

este jedna velka zmena sa tyka toho, ze tento hafco je s papiermi a budeme chodit aj po vystavach...
..

..waw, hafík je prekrásny, vyzerá tak dôležito a múdro..prinesie vám veľa krásnych chvíľ..držím palčoky na výstavách..
0 0
ela77 ela77

ela77 je offline (nepripojený) ela77

Nás známy, keď počul, že som začala dávať výrobky "pedigree " upozornil, že psíkovia zvyknú z toho mať bradavice. Neviem možno mal pravdu, lebo skutočne začali až po tejto strave, ale zvyknú mať bradavice už aj potom starší. Náš bude mať 16 rokov a niektoré má na nožkách, čo sa bojím aby s nimi niekde nezavadil a nezačalo mu to krvácať. Už som nevydržala a spýtala som sa veterinára, či sa to nedá nejak odstrániť okrem operač. zákroku (prípadne podviazať aby sa to prestalo vyživovať. Dal mu na to nejakú kapalinu a spoločnými silami sme mu jednu podviazali, práve tú ktorej hrozilo, že si to poraní. Nedal mi záruku, že sa to znovu neobjaví, lebo vraj to má tie korienky rozvetvené, ale našťastie sa tej jednej zbavil,do týždňa sa začala stenčovať, akoby vysychala, dúfam že sa neobjaví, zatiaľ je s tou jednou pokoj- Ostatné neskúšame. Ale je to nepríjemné pri česaní aj keď viem kde ich má, ale zavadiť o ne človek môže a hlavne v lete keď som ho šla pohladiť vždy som mala pocit, že tam má prichyteného kliešťa. Ide o to aby sa prestali vyživovať a to je iba podviazaním, podľa toho kde a aký tvar bradavica má. Radšej to prekonzultuj s veterinárom, ale to podviazanie pomohlo aspoň na tej jednej, vyzerala nad prstami ako lesná jahoda a už si to začínal aj vyhryzovať. Teraz s ňou má pokoj, ale u starých psíkov je to asi súčasť.
Naposledy upravil ela77 : 20.12.09 at 20:45 Dôvod: odpoveď som chcela dať pre ---AlaNR---,o bradaviciach, ale nejak som zle odklikla.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať