Zavrieť

Porady

domáci miláčikovia

Nakoľko mnoho z nás majú domáce zvieratká,ktoré sú vlastne ako ďalší člen domácnosti tak ja predstavujem
môjho vlastne najmadšieho člena rodiny
hoci podľa ich veku je už vlastne dôchodkyňa,dúfam že ešte dlho bude domáci miláčik
s pozdravom Karol
Ak majú priateľia s porady takýchto miláčikov nech sa s nimi pochavália,viem že na porade je mnoho obrázkov o našich miláčikoch ale tie treba hľadať

Usporiadat
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Tweety
Deň pracovného pokoja, vtedy nepracujú, nemajú nárok papať.:p
Ale strážia , a to považujem za psiu prácu , inak nezarobia nič ..... :p :p Och Twetty , dobrý humor na záver týždňa , nie ......
0 0
malina malina

malina je offline (nepripojený) malina

Tiež sa pochválim našimi zvieratkami.
Naše zvieratká.jpg  
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
To je krása ......
0 0
malina malina

malina je offline (nepripojený) malina

Páčia sa Vám? Tak ešte pre potešenie pridám zo štyri obrázky.
Ryško a Katka .jpg  
Katka.jpg  
Ryško.jpg  
Katuška.jpg  
1/1
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Malina sú podarené a to prostredie , tie hory, spoň kúsok ....úžas , pre mňa je to vzácne ......
0 0
malina malina

malina je offline (nepripojený) malina

Zitka, vďaka tomu prostrediu tu máme ešte ďalších miláčikov, len sa mi ich nedarí odfotiť, lebo prichádzajú k nášmu domu až za šera. Také krásne jelene veru v žiadnej zoo nemajú. (Sorry,!)
Naposledy upravil malina : 12.04.06 at 15:31 Dôvod: doplnenie smajlíka
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
malina
Zitka, vďaka tomu prostrediu tu máme ešte ďalších miláčikov, len sa mi ich nedarí odfotiť, lebo prichádzajú k nášmu domu až za tmy. Také krásne jelene veru v žiadnej zoo nemajú.
Však máš blesk , nie ?Vyčkaj ich ....
0 0
medulina medulina

medulina je offline (nepripojený) medulina

...predstavte si, že takéto niečo úžasné niekto vyhodil na ulicu...mala problémy s chôdzou... po RTG sme zistili, že mala zlomený stavec. Dnes je úplne OK, miluje "bicyklovanie" a je vášnivá aportérka.
Máme ju už 2 roky...z útulku...a milujeme ju!
DSC00613.JPG  
27.marec 2005.JPG  
DSC00404.JPG  
1/1
0 0
malina malina

malina je offline (nepripojený) malina

Je nádherná!
0 0
elena47 elena47

elena47 je offline (nepripojený) elena47

..aj ja mam doma svojho milacka ,4 rocneho yorka
Geryho, ktory mi naplna zivot :-))
0 0
elena47 elena47

elena47 je offline (nepripojený) elena47

..sorry zabudla som pridat obrqazok :-(
Gery.jpg  
0 0
Deamonds Deamonds

Deamonds je offline (nepripojený) Deamonds

no a toto je zase moj poklad denny.8-mesačný.
29112005016.jpg  
0 0
erybka erybka

erybka je offline (nepripojený) erybka

My mame doma takehoto: Huga. A ešte jedného čierneho kokršpaniela, a aby nám málo nebolo tak päť mačiek a čakáme ďalší prírastok.
f778232_66851082c89f0d92f1176f0fe17d033e61b44fb.jpg  
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

Naša Peguška. Vidíte ten igeligentný pohľad?
IMGP0117-2.JPG  
0 0
karol.za karol.za

karol.za je offline (nepripojený) karol.za

nakoľko sú sviatky aj naša slečna mačka sa vyparádila,
zmenila farbu svojho kožúška,
nie neprefarbili sme ju,ale podľa intenzity svetla a jeho dopadu na jej kožúšok mení farby,chvíľu bola modrá
s pozdravom karol
modrá mačka.jpg  
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Pozdravuje Vás naša 2-ročná yorka Cilka.Je to hrozná nezbednica.
mojPsik.JPG  
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

No,v marci som si konecne doviezla z PL moju vytuzenu polsku ovciacku. Takze teraz mame dvoch "coklikov".
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
je tu niekto z okolia Veľkej Mače? a pozná tam chovateľku psov? zabudla som jako sa volá, ale idem jej robiť reklamu
v októbri min. roka sme sa vybrali , že si kúpime toypudlíka, nakoľko mala inzerát v Avize, že ponúka na predaj šteniatká.no ništ, sme sa teda vybrali aj sme došli v pohode, ale bohužiaľ toyka už nemala, ale hovorí, že ešte má 1 šteniatko trpazličiehopudlíka, nakoľko sme chceli buď toya, alebo trpazličieho, tak sme si to šteniatko aj zobrali, ale nepýtajte sa za koľko.Prosím Vás pekne za 4500,-,/ sa mi zdalo byť tá cena trošku prehnané, ale čo už./
no ale až teraz príde to prekvapko predstavte si, že sme teda chceli toya, zobrali sme trpazličieho a 8. zázrak sveta je z neho STREDNÝ.
nepýtajte sa ma jak som nahnevaná, keby som neľutovala peniaze na benzin, tak rozhodne pôjdem za ňou a vypýtam si aspoň 2500,- Sk a dobre jej vynadam.
Psa by som jej už naspäť nedala, lebo je náš Libling, ale poriadne by som jej vyčistila žalúdok za ten podvod.
0 0
ZuzanaA ZuzanaA

ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

No vieš, to je ťažko. Keď sa kupuje psík bez PP, nikdy nemáš istotu, že ti z neho vyrastie to, čo predávajúci sľubuje. Tým nechcem vôbec povedať, že psíky bez PP su nejaké druhoradé alebo tak...Len proste keď ti veľmi záleží na tom, aby psík bol toy alebo trpaslík, asi je lepšie vybrať si sťeňa z papierového chovu. Ja mám tiež pudla, je bez PP a náhodou aj vyrástol len tak ako mal Takže kašli na to, peniaze už späť nezískaš a ako píšeš, aj napriek tomu že je trochu väčší ako by sa vám páčilo, už by ste ho nedali preč za nič na svete .
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

No, to je dan za kupu psov bez PP. Mozes byt rada ze z toho ozaj vyrastol pudlik. Ono totiz aby sa zvysila pocetnost tychto modnych plemien, za ktore ludia rady a dost zaplatia tak napr. skrizia Toy pudlika so strednym, cim sa zvysi pocetnost vrhov. No a vide z toho toy, stredny alebo nieco medzi tym.
Za ozajstneho toy pudlika s PP z kvalitnej CHS by si zaplatila o hoodne viac.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať