Zavrieť

Porady

domáci miláčikovia

Nakoľko mnoho z nás majú domáce zvieratká,ktoré sú vlastne ako ďalší člen domácnosti tak ja predstavujem
môjho vlastne najmadšieho člena rodiny
hoci podľa ich veku je už vlastne dôchodkyňa,dúfam že ešte dlho bude domáci miláčik
s pozdravom Karol
Ak majú priateľia s porady takýchto miláčikov nech sa s nimi pochavália,viem že na porade je mnoho obrázkov o našich miláčikoch ale tie treba hľadať

Usporiadat
Klimentová Viera Klimentová Viera

Klimentová Viera je offline (nepripojený) Klimentová Viera

Vidím, že aj my sme mali podobný osud. Keď mal Samko pol druha roka, vtedy tiež padol verdikt veterinára, že ho mám dať utraťiť. Odchádzala som od neho s plačom so Samkom v náručí. Zmenila som lekára a nasadila prísnu dietu. Vydržalo to tak päť rokov. Možno som aj ja mala urobiť viac, hľadať iné riešenie ako operáciu. Dnes to ťažko už povedať, čo by bolo keby... ?
Vyskúšaj všetky možnosti aké sa ti ponúkajú. Operácia by bola skutočne len krajnosťou a nesmiernym rizikom. Ešte raz držím palčeky Ńufke aj tebe.
0 0
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

Klimentová Viera Pozri príspevok
Je mi to nsmierne ľúto a zdieľam spolu s tebou žiaľ. Len ten, kto poznal vzťah s takýmto zvieratkom vie, čo znamená rozlúčenie s ním. Nie tak dávno som sa rozlúčila s mojim Samkom. Dobre mi padli slová každého, kto vtedy na Porade so mnou cítil. Najlepší liek (podľa mňa) je nové zvieratko.
Ďakujem všetkým.
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Príbeh našej ŇUfky:
http://vas.cas.sk/clanok/1533/bojovn...kol-smrti.html
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Pripájam sa aj ja. Mám 10 mesačnéh kokršpanela angl. a keď sa pozrie na nás svojími očkami, všetko je mu odpustené.
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

sú strašne milí
0 0
Libuše Libuše

Libuše je offline (nepripojený) Libuše

Dobry deň.Mam feku jazvečika a ma cukrovku.Picham jej 2x dodňa caninsulin.Chcela by som sa informovať či nema dakto tiež psika s takymto zdravotnym problemom a keď ano ake ma skusenosti s touto chorobou.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Libuše Pozri príspevok
Dobry deň.Mam feku jazvečika a ma cukrovku.Picham jej 2x dodňa caninsulin.Chcela by som sa informovať či nema dakto tiež psika s takymto zdravotnym problemom a keď ano ake ma skusenosti s touto chorobou.
Tak, toto by ma v živote nenapadlo, že psík môže mať cukrovku. S cukrovkou psíkov nemám žiadne skúsenosti, ale mám psíka, nádhernú slečnu, tak by som chcela zistiť o tom niečo viac. Ako si vôbec na to prišla, že Ti psík má cukrovku???
0 0
Libuše Libuše

Libuše je offline (nepripojený) Libuše

Zistila som to tak že vypila asi 3x viac vody ako je normalne.Išli sme na veterinu a lekarka hneď vedela o čo asi ide.Zobrala jej krv na rozbor a potvrdilo sa to.Cukrovky je viac druhov a ona ma hormonalnu museli sme ju nechať vykastrovať.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Ďakujem za info. Zas viem o niečo viac.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Prosím poraďte. Naša Nelka sa pravdepodobne čiastkovo "pomiatla" . Základné povely ako sadni, ľahni už ovládala dostatočne (tým nemyslím na 4), ale v poslednej dobe jej asi preskakuje. Pri povele sadni sa rovno bachne o zem, vrtí chvostíkom, spokojná, ako poslúchla, a čaká na dáku dobrotu. Automaticky si proste ľahne. A na povel sadni už nereaguje vôbec. To sa teraz máme učiť zase všetko od začiatku ? A nemôže to byť tým, že sa má každú chvíľu hárať?
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Petra Nová Pozri príspevok
Tak, toto by ma v živote nenapadlo, že psík môže mať cukrovku. S cukrovkou psíkov nemám žiadne skúsenosti, ale mám psíka, nádhernú slečnu, tak by som chcela zistiť o tom niečo viac. Ako si vôbec na to prišla, že Ti psík má cukrovku???
Keby len pes, ale aj škrečok môže mať cukrovku, ale moji miláčikovia našťastie nie (to skôr nádory, abscesy a najnovšie rany, uhryznutia po tom, čo jedne krpec napadol iného krpca.), príp. môžu trpieť na zmenu pohlavia - kúpila som si škrečuľku a pri operácii sa ukázalo, že je to škrečok a podľa veterinára to má už od narodenia
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Nie som si istá ako dlho to koluje ale.....
Prosim preposlite kamaratom ,
... preposielam, lebo ten havo je krasny a zasluzil by si lepsi osud V.

Včera večer sme v Malinove (pri BA) našli tohto krásneho psíka, voláme ho Bimbo. Je to nejaky druh teriera mensieho vzrastu, ma 12 kg a cca 1 rok. Ako sme zistili chúďatko sa túla už vyše mesiaca, kedy bol videný v Ivanke pri Dunaji.
Obvolali sme políciu, lekárov aj útulky, ale nikto ho nehľadá, takže bol zjavne vyhodený. Na Slobode zvierat povedali, že ho nevezmú, že ho máme zaniesť do karantény do Senca kam spadá Malinovo. Má super povahu, je veľmi priateľský a prítulný, prišiel za nami úplne v pohode, necháva sa škrabkať, dokonca si aj ľahne na chrbátik a ukáže brusko, furt je nám za zadkom, úplne v pohode sa znáša s inými psami, je vhodný von ale aj dnu. Dnu sa sprava veľmi pekne, väčšinou si ľahne pod stôl alebo do kuchyne a tam spí. Je veľmi pokojnej a milej povahy, taký strašný maznák.
Je úplne zdravý, nemá ani blchy, včera sme ho odčervili a dali prípravok proti parazitom, preventívne sme pichli antibiotika, lebo mal cvaknuté uško, dnes ho pôjdeme dať zaočkovať. Žiaľ, nechať si ho nemôžeme, aj keď je úplne parádny (lebo už máme 3 veľkých hafanov)...
Ale keď ho dáme do útulku, tak v koterci bude veľmi trpieť, lebo je zvyknutý na voľnosť...
Je to úžasný psík a bude to super verný kamoš do času aj nečasu !!!
Nechce takého niekto?
Prosím aspoň zdieľajte. ĎAKUJEME za Bimba!
Kontakt: 0905 168 651
Veľmi by pomohla aj dočasná opatera.
havo.jpg  
0 0
blondy blondy

blondy je offline (nepripojený) blondy

iwa
Pridávam fotečku s našími novými prírastkami. Na fotke majú šteniatka asi len 2 hodiny... Naša yorkšírka Nelka je prvorodička a zvládla pôrod suprovo...je z nej skvelá mamina
0_1.jpg  
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

blondy Pozri príspevok
Pridávam fotečku s našími novými prírastkami. Na fotke majú šteniatka asi len 2 hodiny... Naša yorkšírka Nelka je prvorodička a zvládla pôrod suprovo...je z nej skvelá mamina
...tak nech sa maminke a miminkám darí
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ja sa teším z našich 4. malých mačiatiek. Sú ako živé striebra

Nakoľko mám 3 dospelé, rada by som tie maličké darovala niekomu , kto má rád zvieratká.Sú naučené na mačací záchodík, takže sú vhodné nielen na dom, ale aj aj do bytu.
Ak by mal niekto záujem, prosím napíšte mi ss . Odber cca za dva týždne
Naposledy upravil arizona : 03.10.10 at 07:58
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Máte niekto bišónika?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

korela Pozri príspevok
Máte niekto bišónika?
Ja mam.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

korela Pozri príspevok
Máte niekto bišónika?
Na Porade máme viacerí bišonika. Prečo sa pýtaš? Či Tvoja otázka je už neaktuálna?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Petra Nová Pozri príspevok
Na Porade máme viacerí bišonika. Prečo sa pýtaš? Či Tvoja otázka je už neaktuálna?
Ďakujem za reakcie.
Zajtra k nám pribudne bišónik. Jednak sme nikdy nemali malé plemeno a už si nepamätám na ich vypiplanie, takže by som vás chcela poprosiť, čo si mám nachystať. Viem že vlčiakovi sme dávali ako šesťtýždňovému každý deň jedno vajce, asi trochu mäsa, ryžu. Ale statočne zavýjal takmer do štyroch mesiacov. Bišónik má sedem týždňov. Inštrukcie asi dostaneme, neodpísali mi na mail..., príde až zajtra večer. Poradíte mi? Ďakujem za rady.
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

...blahoželám k dobrému rozhodnutiu, rozšíriť rodinu o štvornohého miláčika, určite Vám prinesie veľa radosti...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať