Zavrieť

Porady

domáci miláčikovia

Nakoľko mnoho z nás majú domáce zvieratká,ktoré sú vlastne ako ďalší člen domácnosti tak ja predstavujem
môjho vlastne najmadšieho člena rodiny
hoci podľa ich veku je už vlastne dôchodkyňa,dúfam že ešte dlho bude domáci miláčik
s pozdravom Karol
Ak majú priateľia s porady takýchto miláčikov nech sa s nimi pochavália,viem že na porade je mnoho obrázkov o našich miláčikoch ale tie treba hľadať

Usporiadat
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

alaya1 Pozri príspevok
Petka, mne nikto este nic zle na mojho psa nenapisal.Ale ta miniporada je dobry napad. Ak vies, ako, urob ju. Ja nemam sajnu.
Tak som tú mini..... založila. Uvidíme, ako sa ujme. Kto má záujem, môže si prísť do nej "potrkotať". Použitím toho výrazu som chcela naznačiť, že miniporada má výhodu v tom, že v nej možno použiť menej formálny jazyk, aj keď samozrejme v rámci noriem slušnosti.
3 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Petra Nová Pozri príspevok
Tak som tú mini..... založila. Uvidíme, ako sa ujme. Kto má záujem, môže si prísť do nej "potrkotať". Použitím toho výrazu som chcela naznačiť, že miniporada má výhodu v tom, že v nej možno použiť menej formálny jazyk, aj keď samozrejme v rámci noriem slušnosti.
Petra trošku ma mrzí, že sa sťahujete do miniporady. Tešila som sa aj na fotky bišónika. Toto plemeno nepoznám a páčilo by sa mi sledovať ako rastie a ako sa mu darí. Ak aj do tejto témy neprispievam rada si ju pozerám a určite nie som sama kuk
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

2009 Pozri príspevok
Petra trošku ma mrzí, že sa sťahujete do miniporady. Tešila som sa aj na fotky bišónika. Toto plemeno nepoznám a páčilo by sa mi sledovať ako rastie a ako sa mu darí. Ak aj do tejto témy neprispievam rada si ju pozerám a určite nie som sama kuk
Netreba sa báť, veď nie je isté, že do miniporady sa nasťahujú aj ostatní chovatelia bišonikov. Možno im bude lepšie vyhovovať zostať v tejto téme.
Na druhej strane, miniporada má tú výhodu, že všetko o bišonikoch by bolo na jednom mieste. A miniporada nie je výlučným klubom, ale je verejná, každý si ju môže prečítať a každý môže do nej písať.

Možno sa ukáže, že v miniporade sa nebude o čom rozprávať, nikto nepriloží žiadny obrázok. Potom zoberiem túto skutočnosť na vedomie.
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

najvhodnejšími spoločníkmy v panelakovom byte sú morčiatka,zaujímavostou u ich mladatok je že vidia hned po narodení http://morciatka.blogspot.com/2010/0...ika-nufky.html
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

trisestri Pozri príspevok
najvhodnejšími spoločníkmy v panelakovom byte sú morčiatka,zaujímavostou u ich mladatok je že vidia hned po narodení http://morciatka.blogspot.com/2010/0...ika-nufky.html
Morčatá sú zlaté, ale mama mi žiadne nedovolila Ani zajačika
Sú zlaté až na tie bez srstí. A sú dobré ešte na to, že mám komu dávať cca 1/2 z každého zakúpeného krmiva pre škrečkov, ktoré moji krpci nejedia a takto ho dostanú morčatá jedného dieťaťa.
Toto je jeden z mojich miláčikov - Emma (Emmuša, Emmisko) (v skutočnosti nemá červené oči):
Naposledy upravil Llívia : 11.07.10 at 19:22
Emma.JPG  
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.....moji domáci miláčikovia
Snímka0397.jpg  
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

lujza.j Pozri príspevok
.....moji domáci miláčikovia
Jéé. to je zlaté!
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

no nám sa práve naši domáci miláčikovia- teda jeden z nich (potvora prespatá) začal množiť - momentálne sú na svete dve mačence a nevyzerá to na koniec. Mamucha mačkúcha je celkom zdatná - moja asistencia minimálna. Ozááááj, kto bude mať záujem? Poradovník je otvorený a zatiaľ prázdny no máme doma štvorčatá: jedno po maminke a tri po neznámom páchateľovi
Naposledy upravil willma : 13.07.10 at 11:01
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No pre zmenu: včera doniesla jedna "známa" mojich chalanov k nám bieleho zajačika - domáceho maznáčika. Ona šla do Grécka (aj keď tam štrajkujú) a mi sa máme starať o toho bieleho ušiačika.
BTW: keď odchádzala, odkázal som jej, že labky a chvostík jej nechám, kožušinka je moja a perkelt zjeme spoločne .
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dilema-ktorý domaci maznačik je oblubenejší? http://morciatka.blogspot.com/2010/0...ky-pacika.html
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

včera mi môj chlap hovorí, že mu bol odovzdaný odkaz, že či nechceme 1,5r labradorku, že rodina ktorá ju vlastní ju musí dať preč z nejakých dôvodov my máme doma - v byte 7r labroša, tak som teraz taká rozpoltená, že srdce hovorí áááno, ale rozum nie
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

ja mam v byte dvoch psikov... ale je pravda, ze mensieho vzrastu...

jediny rozdiel je v tom, ze je problematickejsie vencit sama dvoch... v dazdi este o to horsie, ze tretiu ruku na dazdnik uz nemam ale zvladame to v pohode... vedia sa spolu pekne prehrat...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

andreaS Pozri príspevok
ja mam v byte dvoch psikov... ale je pravda, ze mensieho vzrastu...

jediny rozdiel je v tom, ze je problematickejsie vencit sama dvoch... v dazdi este o to horsie, ze tretiu ruku na dazdnik uz nemam ale zvladame to v pohode... vedia sa spolu pekne prehrat...
ďakujem za reakciu, teraz som ešte viac "nalomená" osudové by pre mňa bolo asi to, že by som ju videla
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

tak to na 100%!

tiez som tak prisla k druhemu ... prideme na vystavu a len sa pytam, ze co chce ta kocka za psika, viem, ze mala posledneho na predaj a ina kamoska, kt. som sa to pytala na mna vybafne, ze sak ich ma tu, chod sa pozriet... aaaa uz som vedelaaaaa kera bije ... o 2 tyzdne sme isli po neho
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

andreaS Pozri príspevok
tak to na 100%!

tiez som tak prisla k druhemu ... prideme na vystavu a len sa pytam, ze co chce ta kocka za psika, viem, ze mala posledneho na predaj a ina kamoska, kt. som sa to pytala na mna vybafne, ze sak ich ma tu, chod sa pozriet... aaaa uz som vedelaaaaa kera bije ... o 2 tyzdne sme isli po neho
tak, dík dám potom vedieť ako sme dopadli
0 0
ZuzanaA ZuzanaA

ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

Ktorý z nich je domáci miláčik?
DSCF0018m.jpg  
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ZuzanaA Pozri príspevok
Ktorý z nich je domáci miláčik?
asi ten ktorý v danej chvíľke nič nevyvedie ale na tejto foto každopádne obaja
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

misoft Pozri príspevok
No pre zmenu: včera doniesla jedna "známa" mojich chalanov k nám bieleho zajačika - domáceho maznáčika. Ona šla do Grécka (aj keď tam štrajkujú) a mi sa máme starať o toho bieleho ušiačika.
BTW: keď odchádzala, odkázal som jej, že labky a chvostík jej nechám, kožušinka je moja a perkelt zjeme spoločne .
Nám priniesli synovci na prázdniny škrečka a dve andulky. Celkom dobrá partia k naším trom mačkám a pitbulovi Tomu sa hovorí odvaha!
Len dúfam, že celú tú partiu dokážeme tie dva týždne zdárne držať od seba...
2 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

mačkátka rastú ako z mlieka, jednému sa už dokonca uráčilo otvárať očko. Hláste sa do poradovníka, posledný augustový týždeň je možný odber.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

arizona Pozri príspevok
Nám priniesli synovci na prázdniny škrečka a dve andulky. Celkom dobrá partia k naším trom mačkám a pitbulovi Tomu sa hovorí odvaha!
Len dúfam, že celú tú partiu dokážeme tie dva týždne zdárne držať od seba...
môžem pridať aj jáááá, 1ks labrador, 1ks morča
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať