Zavrieť

Porady

domáci miláčikovia

Nakoľko mnoho z nás majú domáce zvieratká,ktoré sú vlastne ako ďalší člen domácnosti tak ja predstavujem
môjho vlastne najmadšieho člena rodiny
hoci podľa ich veku je už vlastne dôchodkyňa,dúfam že ešte dlho bude domáci miláčik
s pozdravom Karol
Ak majú priateľia s porady takýchto miláčikov nech sa s nimi pochavália,viem že na porade je mnoho obrázkov o našich miláčikoch ale tie treba hľadať

Usporiadat
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Prima73 Pozri príspevok
Dakujem za rady. Nejde tak ani o to, co chcem ja, ale co je najlepsie pre psika. Dakujem.
Tak potom , mas dlhostrste plemno, vela sil a zdaru v udrzbe dlhej srsti, vlastne vlasu yorka-) Ak chces, aby bol prirodzeny york, nechaj ho v dlhej srsti, ak ho ostrihas, jemu to neuribi nic a ty budes mat menej roboty, ale ja skor ako v 6 mesiacoch by som nestrihala a do zimy uz vobec nie.
Naposledy upravil alaya1 : 06.10.11 at 11:30
2 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

OZ Psia duša organizuje už 10. aukciu na pomoc opusteným a nechceným zvieratkám: http://psiadusa.sk/forum/viewtopic.p...rt=380#p155383
Do 15.10.2011 môžete na jej adresu poslať nepotrebné (čisté a nepoškodené) veci, ktoré pôjdu do aukcie. Nemusia to byť len veci pre psov alebo iné zvieratká, môžu to byť aj knihy, nepoužitá kozmetika, bižutéria atď. Na ich stránke vo fóre sú predchádzajúce aukcie, kde si môžete pozrieť, čo všetko sa dražilo. Spravíte tak niečo aj pre seba - je to skvelá príležitosť na "zbavenie" sa vecí, ktoré vám bolo doteraz ľúto vyhodiť
A pomôcť môžete aj priamo vydražením nejakej vecičky.
4 0
stanula stanula

stanula je offline (nepripojený) stanula

Darujem 2 ročného psa - miesanec-bigel+?.Nám ho na silu darovali, ale možno sa nájde niekto, kto ho bude chcieť. Prosím ozvite sa niekto. Ďakujem. opica68@gmail.com
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

stanula Pozri príspevok
Darujem 2 ročného psa - miesanec-bigel+?.Nám ho na silu darovali, ale možno sa nájde niekto, kto ho bude chcieť. Prosím, ozvite sa niekto. Ďakujem. opica68@gmail.com

[/QUOTE]http://www.porada.sk/t98890-p95-starostlivost-o-psa.html#post1868180
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Llívia Pozri príspevok
OZ Psia duša organizuje už 10. aukciu na pomoc opusteným a nechceným zvieratkám: http://psiadusa.sk/forum/viewtopic.p...rt=380#p155383
Do 15.10.2011 môžete na jej adresu poslať nepotrebné (čisté a nepoškodené) veci, ktoré pôjdu do aukcie. Nemusia to byť len veci pre psov alebo iné zvieratká, môžu to byť aj knihy, nepoužitá kozmetika, bižutéria atď. Na ich stránke vo fóre sú predchádzajúce aukcie, kde si môžete pozrieť, čo všetko sa dražilo. Spravíte tak niečo aj pre seba - je to skvelá príležitosť na "zbavenie" sa vecí, ktoré vám bolo doteraz ľúto vyhodiť
A pomôcť môžete aj priamo vydražením nejakej vecičky.
Chcela by som darovat psie konzervy-kvalitne, vitaminy, velke balenie,v akom meste by som to mohla odovzdat osobne?
3 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Otvor si na internete stránku - Útulky pre psov - a zistíš, kde je najbližší. Sú tam aj kontakty.
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

verkaz Pozri príspevok
Otvor si na internete stránku - Útulky pre psov - a zistíš, kde je najbližší. Sú tam aj kontakty.
Vierka, nechcem utulkom dat, viem, kde mame karantenu stanicu u nas, ale chcela som na ponukanu aukciu darovat.Preto som sa pytala, lebo to nechcem posielat postou, su to konzervy, aby sa neroztrepali.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pohrýzlo ma /do prsta/moje vlastné morča mám mať nejakú obavu?
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

alaya1 Pozri príspevok
Vierka, nechcem utulkom dat, viem, kde mame karantenu stanicu u nas, ale chcela som na ponukanu aukciu darovat.Preto som sa pytala, lebo to nechcem posielat postou, su to konzervy, aby sa neroztrepali.
Teraz už len do útulku, veci do aukcie bolo potrebné zaslať do 15.10.2011 (nechodím sem, prepásla som Tvoj príspevok). Inak, OZ Psia duša sídli v Košiciach.
Aukcia zatiaľ spustená nebola, zatiaľ sa pripravuje. Bude tu: http://psiadusa.sk/forum/ - 10. aukcia (vianočná).
Sú tam aj predchádzajúce aukcie, kde si môžete pozrieť, čo tak ľudia posielali a čo by sa vám tak hodilo pod konár
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Dakujem, konzervy a ostatne veci splnili svoj ucel inde.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Aukcia bola spustená:
http://psiadusa.sk/forum/viewforum.php?f=72&start=200
6 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Poraďáci, miláčikovia zvierat - všetkým za tie opustené a týrané zvieratká - patrí Vám veľká vďaka.
4 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

lujza.j Pozri príspevok
pohrýzlo ma /do prsta/moje vlastné morča mám mať nejakú obavu?
aby si nedopadla ako spiderman.....bude z Teba morčawomen
0 0
xima xima

xima je offline (nepripojený) xima

Nemusis sa strachovat ak ta morciatko pohryzlo. Musis ale k nemu zmenit pristup. Morciatko pohryzie ak je najvylakanejsie a boji sa. Ty to na nom nemusis vobec vidiet (ak ho velmi dobre nepoznas a nestravis s nim vela casu) Morcata su VELMI plache, reaguju na VSETKO i na zvuky (aj zvonku) ktore ty ani nepocujes. Mozes sa s nim hrat, maznat a ono nepochopi tvoj pohyb, dotyk - vysvetli si ho ako utok a vylakane kusne. Mozes ho hladkat a ono sa cely cas boji a je v strehu. Treba na neho velmi opatrne a veeeelmi pomaly a vsimat si co sa mu paci a co nie a respektovat to. (Zvacsa neakceptuju dotyk pod papulkou a na brusku.) Potom si ta pripusti viac a viac, napr. lahne si samo na chrbatik (- ako pes) a "cvirika" , ..... Moze tiez kusnut - slabo - v puberte ako sucast jeho hry, ked sa s nim "blaznis". Ale to by si videla lebo pri tom skace, ...... a je viditelne stastne ze ta "dostalo - kuslo". Treba prerusit hru a dat mu najavo ( hlasom, intonaciou) ze takto nie. Ono to pochopi ( zavisi od temperamentu niekedy az na 2. 3. krat )) ) Treba si skutocne uprimne uvedomit, ze domacnost nie je prirodzene ani vobec vhodne prostredie pre morca a kym si ono zvykne - respektive aklimatizuje sa vramci svojich sil v nom , ubehne nejaky cas. Sama mam morciatko a takto to teda vidim. Ahoj
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Mna potesilo, ze som konecne zohnala pani,ktora sije oblecenia pre psikov a bola ochotna usit aj pre nasu 12 rocnu damu.Ked som jej poslala rozmery,tak zhikla! vraj 80% zakaziek su mali kabelkaci a zrazu hafina s obvodom hrudnika 78 cm !

Nasa hava nikdy obleky nenosila,ale uz je stara,srst ma preriednutu, vyjde z postele von a trasie sa jak ratlik
Tak som zvedava, na novy zatepleny kozusok.
5 0
kozlíček kozlíček

kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

Toto sú naš radosti!
P2270008.jpg  
5 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

kozlíček Pozri príspevok
Toto sú naš radosti!
krásne..........
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
ja som tiež urobila môjmu psíkovi kabátik,bolo mi ho lúto ako sa klepe vonku,ja by som im dala aj duchnu do búdy ,ale oni by to roztrhali ako všetko čo im dám mám dvoch psíkov,už ked som mu to merala bol zvedavý a nemohol sa dočkat kedy mu to dám taký je štastný teraz sa už neklepe iba vrtí chvostíkom od radosti ,urobila som aj druhému, ale tomu to bolo trošku väčšie a do rána mi to roztrhal
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
arizona Pozri príspevok
Mna potesilo, ze som konecne zohnala pani,ktora sije oblecenia pre psikov a bola ochotna usit aj pre nasu 12 rocnu damu.Ked som jej poslala rozmery,tak zhikla! vraj 80% zakaziek su mali kabelkaci a zrazu hafina s obvodom hrudnika 78 cm !

Nasa hava nikdy obleky nenosila,ale uz je stara,srst ma preriednutu, vyjde z postele von a trasie sa jak ratlik
Tak som zvedava, na novy zatepleny kozusok.
..



.. dáma bude určite spokojná...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

pepsikova Pozri príspevok
..



.. dáma bude určite spokojná...
Oblecik uz mame doma, je velmi pekny,aj pedantne usity.
Zial,je trochu maly,pri merani sme neratali s tym, ze ked si "dama" sadne, tak rozmery sa zvacsia , takze sa suchy zips na bruchu rozchadza.
Esteze pani bola ochotna to nejak upravit, som zvedava...
Ale Merynke sa pacil, ani dolu ho nechcela dat.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať