Zavrieť

Porady

chulostiva otazka-len pre zeny,mozno mi poradite

osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

mozno sa najskor zasmejete nad otazkou,ale uz dva dni dumem ci sa mam opytat.ale som sa odhodlala,moznoze mi poradite.
tyka sa to podprsenky
kupila som si velmi peknu a aj pekne drahu podprsenku,telovej farby.
odkostkovavala som ceresne/bolo tak teplo,ze som bola len v spodnom pradle,bol uz vecer..../ a samozrejme,ze mi frklo z ceresne na tu podprsenku.
nic som si z toho nerobila,viem ze ked nieco znecistene od ovocia namocim do mlieka,zmizne to.vopchala som to do velkeho pohara,zaliala mliekom,a zostatok podprsenky ktory bol cisty,som nenamocila do mlieka.
ja som vsak na ten pohar zabudla a az cca po dvoch dnoch som si na to spomenula.ked som podprsenku vytiahla,mlieko bolo zrazene,a podprsenka bola sice bez ceresnoveho flaku,ale normalne vybledla,ostala flakata,ako stara handra,to mlieko skratka vybielilo tu farbu,no mam sok.
co terasz s tym?
nie je to ani biele,to co zamocene nebolo,ma povodnu farbu a to co bolo v pohari ma flaky,nieco ako batikovane,ale neni to pekne.
mam to dat do bielidla,alebo da sa to aspon nejakou inou farbou doma zafarbit.ci to mam este cele namocit do mlieka.stalo sa to uz niekomu?som z toho nestastna,lebo je to velmi pekny kusok,navyse mi velmi dobre sedi,ja mam vzdy problem na moje prednosti zohnat nieco co mi sadne,katastrofa.....pomoooooooc.
!a panov prosim,aby sa k tomu nevyjadrovali.pochybujem,ze by mi vedeli k tomu poradit !!
Usporiadat
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

evuš Pozri príspevok
fú, tak s takým ceckom dostať do hlavy, asi by ste to už chlapci nerozchodili

To už by sa potom malo kvalifikovať ako útok so zbraňou...
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Stanislav 1975 Pozri príspevok

To už by sa potom malo kvalifikovať ako útok so zbraňou...
...no Stanko, už by si mal prestať... pokiaľ majú ženy veľké poprsie kvôli tomu, že ich tak Pán Boh stvoril - je im to skôr na obtiaž... a ak si zase niektoré dajú zväčšiť - ich vec , ale tamtá si dala silikóny a.... už len vzlietnuť
0 0
prudky prudky

prudky je offline (nepripojený) prudky

bubkoch Pozri príspevok
vsak pod oblecenim ju nevidno, a len v podprsenke medzi ludi nechodis, tak je jedno ci ma flaky, nie ?
to akokeby mne vadilo ze mam na trenkach dieru ...
alebo priloz fotku, posudime lepsie
Ja dokonca 3 .
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

prudky Pozri príspevok
Ja dokonca 3 .
Aspoň máš istotu, že sa ti "nesparí"
0 0
prudky prudky

prudky je offline (nepripojený) prudky

osky Pozri príspevok
Lujza,nie si moja pribuzna?
aj ja by som podarovala.vdacne.
len moj muz stale dufa,ze po porode/ak sa nam konecne zadari/ budu este väcsie....panbozko ma ochranuj...........
Mal som kolegyňu (jednotky) a tá vravela :

Do huby akurát a komu je do ruky málo, tomu nasr.ť .
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Je zaujímavé, že chlapov si hneď vylúčila, ale keby si to nenamočila do mlieka, ale postupovala takto, tak si ju nezničíš.

Čerstvé škvrny sa ľahko čistí liečbou sa slabým roztokom čpavku. Staré škvrny sú veľmi stabilné a ich úplné odstránenie je takmer nemožné.
Škvrny na biele bavlnené a ľanové tkaniny sú mokré špongiou namočenou vo kyselina olejová, a vlnených tkanín ikoprineni - benzín mydlo. Rozpúšťadlo sa vtiera do štruktúry prsty. Potom sa ďalej spracovávajú, znaky dihloretilen. Pre úplné odstránenie tkaniva miest sa sťahoval do čistej podložky a čistenie sa opakuje, kým na to nebude vyzerať stopy. Očistite je protriva tampónom s benzínom, a slepý mastenec.
Ak sa po odstránení mastenec na stopy tkaniva zostávajúce škvrny sú odstránené za mokra jemným štetcom namočeným v 5% roztoku amoniaku-en. Vyčistené plochy umyť vodou a osušte suchou handrou alebo jelenicou. Ak sa v tomto prípade látka je stále slabá fialová zanechal stopy, sú odstránené bielenie, s ohľadom na nasledujúce:


  • Bavlnené a ľanové látky a produkty sa bielia bieliace (chlórnan sodný) a peroxidu vodíka.
  • Vlna a hodváb, výrobky sa bielia peroxidom vodíka, sodíka alebo manganistanu draselného hydrosulphite.
  • Články z acetátu celulózy, nylon, Caproni, Perlon a ďalšie syntetické materiály sa bielia bieliace, peroxid vodíka, sodíka hydrosulphite, používaný len ako zriedené roztoky pri nízkych teplotách. Peroxid vodíka a sodíka hydrosulphite používajú na bielenie bielej tkaniny iba.


    Keď nemáš tieto chemikálie, skús šťavu z citróna a potom bielidlo.
3 0
prudky prudky

prudky je offline (nepripojený) prudky

evuš Pozri príspevok
Aspoň máš istotu, že sa ti "nesparí"
Treba občas vyvenčiť (aspoň na balkón).
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

Braňo Pozri príspevok
Je zaujímavé, že chlapov si hneď vylúčila, ale keby si to nenamočila do mlieka, ale postupovala takto, tak si ju nezničíš.

Čerstvé škvrny sa ľahko čistí liečbou sa slabým roztokom čpavku. Staré škvrny sú veľmi stabilné a ich úplné odstránenie je takmer nemožné.
Škvrny na biele bavlnené a ľanové tkaniny sú mokré špongiou namočenou vo kyselina olejová, a vlnených tkanín ikoprineni - benzín mydlo. Rozpúšťadlo sa vtiera do štruktúry prsty. Potom sa ďalej spracovávajú, znaky dihloretilen. Pre úplné odstránenie tkaniva miest sa sťahoval do čistej podložky a čistenie sa opakuje, kým na to nebude vyzerať stopy. Očistite je protriva tampónom s benzínom, a slepý mastenec.
Ak sa po odstránení mastenec na stopy tkaniva zostávajúce škvrny sú odstránené za mokra jemným štetcom namočeným v 5% roztoku amoniaku-en. Vyčistené plochy umyť vodou a osušte suchou handrou alebo jelenicou. Ak sa v tomto prípade látka je stále slabá fialová zanechal stopy, sú odstránené bielenie, s ohľadom na nasledujúce:


  • Bavlnené a ľanové látky a produkty sa bielia bieliace (chlórnan sodný) a peroxidu vodíka.
  • Vlna a hodváb, výrobky sa bielia peroxidom vodíka, sodíka alebo manganistanu draselného hydrosulphite.
  • Články z acetátu celulózy, nylon, Caproni, Perlon a ďalšie syntetické materiály sa bielia bieliace, peroxid vodíka, sodíka hydrosulphite, používaný len ako zriedené roztoky pri nízkych teplotách. Peroxid vodíka a sodíka hydrosulphite používajú na bielenie bielej tkaniny iba.


    Keď nemáš tieto chemikálie, skús šťavu z citróna a potom bielidlo.
vdaka za rady.len teraz neviem,ci si mam vsetky tie pripravky zadovazit.
vsak ja som -naivne neratala s tym,ze sa uspinim.....
takze keby som tu skvrnu okamzite nenamocila do mlieka,ostala by tam uz navzdy,lebo pokym by som si toto vsetko pozhanala.....
no nech,podprdu nosim a tvarim sa.ze ake moderne....
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Aj keď sa nič nezmenilo, ale za tých 130 príspevkov a pobavenie to stálo, nie?
A ani nikto neklikol na vyriešené...
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Oliwa, neblázni.... žiadne vyriešené... ja sa už "vytešenkujem" z tejto témy a podobnej /tuším od Kyblik/ druhý deň a mám čo robiť, aby mi niekedy "neušlo"
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Ale však ja nič... Ja len, že všetci to tu riešime, a nikto to nemá záujem "vyriešiť", lebo sa všetci bavíme...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

osky Pozri príspevok
vdaka za rady.len teraz neviem,ci si mam vsetky tie pripravky zadovazit.
vsak ja som -naivne neratala s tym,ze sa uspinim.....
takze keby som tu skvrnu okamzite nenamocila do mlieka,ostala by tam uz navzdy,lebo pokym by som si toto vsetko pozhanala.....
no nech,podprdu nosim a tvarim sa.ze ake moderne....
Osky, už si ju vyprala s nejakým tmavohnedým kusom odevu, ako som ti tu kdesi na začiatku poradila? Ak nemáš taký odev, tak kúp v bazáre za babku niečo tmavohnedé a vyper spolu, máš zaručenú telovú farbu.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Za predpokladu, že to niečo tmavohnedé bude púšťať farbu... Ak to "oskyňa" kúpi v kvalitnom rakúskom sekáči či výpredaji, tak to ani nemusí vyjsť...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Samozrejme, ak si ma dobre čítala. http://www.porada.sk/1770812-post16.html
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Hehe, poslal ma sem náš kotolník mrknúť v akom štádiu sú čerešňové škvrny na podprde........

Osky, inak vždy som mala Rakúšanov v úcte za to, že u nich nájdem v predajni všeko čo chcem a ak nemajú na sklade tak obtelefonujú celý svet a zoženú. Čo tak odniesť podprdu do nejakého OC a nech v rámci služby zákazníčke podumajú v spolupráci s dodávateľmi ...... no a už vidím šoférov, závozníkov a tirákov z celého sveta ako prezerajú podprdu, fotia, skenujú aby ti len vyhoveli. Ešte taký dotaz: podprda zn. Triumph, čerešne slovenské a fľak je akej potom národnosti?
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

... predsa eurozónskej, či?
Hubka, a čo ten kotolník nemá čo robiť, či čo? Ale asi aj nie, však je horúco, tak keď nekúri, aspoň podkuruje...
0 0
Ajk& Ajk&

Ajk& je offline (nepripojený) Ajk&

eee..... idem ja do témy "zaľahlo mi v ušiach"
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Ak sa chceš pobaviť, choď do tej Kýblikovej o potencii... Mám dojem, že zdravé jadro Porady sa presunulo momentálne tam - ratovať Kýblika, hoci sa dušuje, že to nie on, že ho to zaujíma čiste len teoreticky...
Uhorková sezóna začína, tak začína aj mrnník...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Kyblikova potencia, fajnová téma, ale už bola jedna kvačka na vyriešenéidem mrknúť
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

ja uz nechcem nic vymyslat,aby to nebolo este horsie.
myslim,ze jednoliatu farbu aj tak mat uz nikdy nebude,lebo vysivky a gumicky zostali takmer v povodnej farbe,a kosicky su staroruzove.dokonca aj ta mini maslicka medzi kosickami zachovala svoju povodnu farbu.takze podrpda je taka dvojfarebna,celkom slusna.
uz neexperimentujem.
skor premyslam,ze kupim volakedy tu trpaslikovu u cinana,telovu,a natej potom vyskusam este dake ine pokusy.
len je otazne,ci zlozenie textilie a farbiva u cinana bude rovnake ako na tejto podprde.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať