Zavrieť

Porady

Nadmerna potencia

Robotník telom i dušou
Zdravim vsetkych

Po dost dlhej dobe sa opat hlasim. A hned tu mam "zakernu" otazku. Co zabrzdi nadmerny sexualny apetit...? Prosim nesmejte sa, tuto otazku som nahodou objavil na jednom fore a trosku ma zaujala. Tak som to dal do Google a nic. Takze, tesim sa na odpovede. kyblik.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Oliwa Pozri príspevok
Aj tí, čo ju nemajú...
Presne.
Ako s morálkou.
Najviac o nej kecá / vyžaduje od druhých ten, čo ju nemá.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Nám sa práve teraz potentovalo počasie. Vyzerá, že búrka bude za to stáť. Aj to sem patrí?
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Kazu Pozri príspevok
Nám sa práve teraz potentovalo počasie. Vyzerá, že búrka bude za to stáť. Aj to sem patrí?
Možno hej, to je uhol pohľadu. Nadmerné napätie v oblakoch, počasie sa vybúri a príde vyjasnenie, uvoľnenie, no veľmi podobné ako pri uvoľnení nadmernej energie, či potencie.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Kvaka Pozri príspevok
Možno hej, to je uhol pohľadu. Nadmerné napätie v oblakoch, počasie sa vybúri a príde vyjasnenie, uvoľnenie, no veľmi podobné ako pri uvoľnení nadmernej energie, či potencie.
U nás bola búrka poriadne potentná hromy, blesky,lejačisko, aj krúpy ako hrach, až taká zas nemusela byť. Všetkého veľa škodí, aj potencie.
0 0
kyblik kyblik

kyblik je offline (nepripojený) kyblik

Robotník telom i dušou
krasny vecer vsetkym... tak neviem komu narychlo odpovedat (idem sa venovat...) cely den som bol v praci...

tak napr. stanko, ak zozenies nejaky kseft - daj vediet (baby nepotrebuju krasu ale skusenosti - a ak by si "uplne nahodou"zlyhaval, tak to zakecaj - ja to bezne takto robim... )

timka1: som aky som - krasny, mlady, skromny, pravdovravny

barbora: tak ak by bola nejaka sluzobka, urcite sa zastavim... (ozaj odkial si...? naplanujem nieco...)

a inak dalej kecajte - dobre sa to cita - vyborny relax...

PS: este k tomu pocasiu... ako to ten rytmus spieva " pocasiu uz riadne .ebe ..."
Naposledy upravil kyblik : 23.06.11 at 20:08 Dôvod: doplnenie
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

kyblik Pozri príspevok
krasny vecer vsetkym... tak neviem komu narychlo odpovedat (idem sa venovat...) cely den som bol v praci...

tak napr. stanko, ak zozenies nejaky kseft - daj vediet (baby nepotrebuju krasu ale skusenosti - a ak by si "uplne nahodou"zlyhaval, tak to zakecaj - ja to bezne takto robim... )

timka1: som aky som - krasny, mlady, skromny, pravdovravny

barbora: tak ak by bola nejaka sluzobka, urcite sa zastavim... (ozaj odkial si...? naplanujem nieco...)

a inak dalej kecajte - dobre sa to cita - vyborny relax...

PS: este k tomu pocasiu... ako to ten rytmus spieva " pocasiu uz riadne .ebe ..."

Ak zas iba nekecáš - stačí sa pozrieť do profilu.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

A teraz všetci kuk do profilu ... Idem ako prvá.
Kýblik, nekecaj, to má byť akože autoportrét? Však na prvý pohľad kuknem a vidím - roky šesťdesiate, JFK...
Alebo skôr Arthur Miller...?
Naposledy upravil Oliwa : 23.06.11 at 20:56
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

kyblik Pozri príspevok
krasny vecer vsetkym... tak neviem komu narychlo odpovedat (idem sa venovat...) cely den som bol v praci...

tak napr. stanko, ak zozenies nejaky kseft - daj vediet (baby nepotrebuju krasu ale skusenosti - a ak by si "uplne nahodou"zlyhaval, tak to zakecaj - ja to bezne takto robim... )

timka1: som aky som - krasny, mlady, skromny, pravdovravny

barbora: tak ak by bola nejaka sluzobka, urcite sa zastavim... (ozaj odkial si...? naplanujem nieco...)

a inak dalej kecajte - dobre sa to cita - vyborny relax...

PS: este k tomu pocasiu... ako to ten rytmus spieva " pocasiu uz riadne .ebe ..."
tak to, že si krásny, mladý a pravdovravný viem, teda tuším,
ale skromný???? hmmm, či to sa mi len zdalo????

Barbora, neprepeč to, ľutovala by si - mladý, krásny, skromný a keď zlyhá, Stanko mu pomôže
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Barbarka, Hmhm, a koľko by si bola ochotná dať euráčikov?- daj aspoň 20-cku...

Teda Stando, no toto! Ja som si doteraz myslela, že Ty ponúkaš iné služby - poisťovacie... Alebo stagnuje biznis a rozširuješ si živnosť?
Enem si nechcem predstaviť, keby sa Ti ozvala žena - ale Tvoja vlastná...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

220870 Pozri príspevok
Toto je bezkonkurenčne najrýchlejšie sa rozvýjajúca téma na porade.Väčší záujem ako o účtovníctvo , podnikanie ,stavebníctvo, dokopy.Asi nakúpim viagry a zmením profesiu.
Niet sa čo sa čudovať... Však aj účtovníci, podnikatelia či stavebníci sú tiež len - ľudia...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Oliwa Pozri príspevok
Teda Stando, no toto! Ja som si doteraz myslela, že Ty ponúkaš iné služby - poisťovacie... Alebo stagnuje biznis a rozširuješ si živnosť?
Enem si nechcem predstaviť, keby sa Ti ozvala žena - ale Tvoja vlastná...
Oliwa, neviem či si to zažila keď Stankovi manželka škatuľku schovala Schová mu ju zas a Stanko bude mať po probléme /alebo problém ho ešte len bude čakať?/ No, niečo mať bude, možno hrču na čele
0 0
kyblik kyblik

kyblik je offline (nepripojený) kyblik

Robotník telom i dušou
Kazu Pozri príspevok
Oliwa, neviem či si to zažila keď Stankovi manželka škatuľku schovala Schová mu ju zas a Stanko bude mať po probléme /alebo problém ho ešte len bude čakať?/ No niečo mať bude, možno hrču na čele
tak takto tomu hovorite...? lebo pred casom to bolo tak, ze " no vies dnes ma boli hlava..."
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Kazu Pozri príspevok
Oliwa, neviem či si to zažila keď Stankovi manželka škatuľku schovala Schová mu ju zas a Stanko bude mať po probléme /alebo problém ho ešte len bude čakať?/ No, niečo mať bude, možno hrču na čele
To nepoznám - o tej stratenej škatuľke... A čo v nej bolo, alebo malo byť? A Stanko ju hľadal? A našiel?
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Kazu Pozri príspevok
Oliwa, neviem či si to zažila keď Stankovi manželka škatuľku schovala Schová mu ju zas a Stanko bude mať po probléme /alebo problém ho ešte len bude čakať?/ No, niečo mať bude, možno hrču na čele
Zuzan, akú škatuľku?
Daj link, lebo mi kadejaké škatuľky a škatule napadajú .
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

ja by som sa už najradšej zaškatuľkovala pod perinu, kto sa pridá??
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Timka1 Pozri príspevok
ja by som sa už najradšej zaškatuľkovala pod perinu, kto sa pridá??
A si si istá, že ju máš dosť veľkú? Teda perinu som myslel
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Timka1 Pozri príspevok
ja by som sa už najradšej zaškatuľkovala pod perinu, kto sa pridá??
A ja zajtra vyprevádzam svoje deti na dva mesiace do sveta, hneď potom sa zaškatuľkujem so svojim SB na tri dni na chalupu, nech skúsi povedať, že ho bolí hlava !
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

kyblik Pozri príspevok
tak takto tomu hovorite...? lebo pred casom to bolo tak, ze " no vies dnes ma boli hlava..."
Kýblik, ty by si si to pamätať mohol, ty si tu vtedy už bol, vôbec to nebolo o bolení hlavy, bolo to oveľa vážnejšie
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

marjankaj Pozri príspevok
A si si istá, že ju máš dosť veľkú? Teda perinu som myslel
a keby len perinu, aj niečo inééé aj posteľ mám veľkúú
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Ste sa zbláznili, načo perinu v takom teple? Vyvetrať sa treba...U nás bolo celý deň sparno, dusno, teraz mi klope dážď na strešné okná, paráda...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať