Zavrieť

Porady

Da sa zistit presny datum pocatia dietatka???

Dobry den, chcela by som sa opytat ci sa da zistit presny den pocatia, ako to prebieha. Od pohlavneho styku sa to da kedy co najskor urcit. s partnerom sme mali PS 12.6. a 19.6. robila som si test 22.6. a bol negativny a potom som si robila 28.juna a uz bol pozitivny.. medzi tym sme nemali pohlavny styk, ktory den som mohla otehotniet.. menstruaciu nemam pravidelnu.. tehotensky test som mala ze vysledok uz po 5 dni tehotenstva... prosim o radu.. ja si myslim ze toho 19.06. alebo sa mylim... posledna menstruacia bola 20.5. dakujem za rychle rady
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
...veľmi ho mám rada... a preto si užila s iným.
0 0
Liliana831 Liliana831

Liliana831 je offline (nepripojený) Liliana831

ja svojho partnera milujem sme spolu 3,5roka a je pre mna vsetkym.. NIKDY BY SOM HO NEPODVIEDLA POBROVOLNE... myslim to doslovne.. bolo to len raz v zivote aj to nedobrovolne.. tak preto tie vsetky otazky.. a strach.. aby ste boli vsetci v obraze..
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Liliana831 Pozri príspevok
ja svojho partnera milujem sme spolu 3,5roka a je pre mna vsetkym.. NIKDY BY SOM HO NEPODVIEDLA POBROVOLNE... myslim to doslovne.. bolo to len raz v zivote aj to nedobrovolne.. tak preto tie vsetky otazky.. a strach.. aby ste boli vsetci v obraze..
Potom nemas problem povedat mu pravdu. Ak to bolo nedobrovolne.

Inac 19.6. bol Den otcov
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Liliana831 Pozri príspevok
Naozaj.. si to myslis... jeeee... trosku som sa usmiala.. velmi sa modlim aby to bola pravda... lebo aj ja si to myslim ale mam pochybnosti... lebo toto bola fest nahoda.. sme s partnerom 3,5roka a doteraz nic.. a zrazu ta svina ktora mi ublizila... tak zrazu som ostala tehotna.. preto tie pochybnosti.. preto som si robila test 22.juna a bola som stastna ze nie som tehotna... ale smojim partnerom sme mali PS 19.juna a mala som po ruke este jeden test tak som si ho spravila len tak 28.juna a bol pozitivny... ostala som v soku... tak velmi chcem aby bolo jeho..
...tak pod týmto pojmom by mohlo eventuálne aj trestnému činu dôjsť ...

- zneužitie
- znásilnenie
0 0
dana99 dana99

dana99 je offline (nepripojený) dana99

Ak to bolo nedobrovoľne, mala si ho udať. A partner by to mal vedieť. Mohol Ťa niečim nakaziť - ten druhý.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Tweety Pozri príspevok
Minule bolo v telke, že by sme sa čudovali, koľko mužov vychováva kukučie mláďatá.

a blbci o tom ani nevedia, no čo už, hovorí sa, že ......postaví a rozum zastaví, a nevedia či išli bíčiky na špazirung či nie lenže to je pre mňa tiež záhada to nevedieť
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Barbara Pozri príspevok
a blbci o tom ani nevedia, no čo už, hovorí sa, že ......postaví a rozum zastaví, a nevedia či išli bíčiky na špazirung či nie lenže to je pre mňa tiež záhada to nevedieť
Teda ja som tu narazku od Tweety pochopila opacne. Zena zahne a chlap vychovava ako vlastne a ani o tom nevie.

Ak to chapem dobre, tak sa mi zda ze nie oni su blbci, ale zeny su ....

Alebo to malo byt v tom zmysle, ze chlapi maju deti kde tu po svete a ani o tom nevedia?
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Liliana831 Pozri príspevok
Dobry den, chcela by som sa opytat ci sa da zistit presny den pocatia, ako to prebieha. Od pohlavneho styku sa to da kedy co najskor urcit. s partnerom sme mali PS 12.6. a 19.6. robila som si test 22.6. a bol negativny a potom som si robila 28.juna a uz bol pozitivny.. medzi tym sme nemali pohlavny styk, ktory den som mohla otehotniet.. menstruaciu nemam pravidelnu.. tehotensky test som mala ze vysledok uz po 5 dni tehotenstva... prosim o radu.. ja si myslim ze toho 19.06. alebo sa mylim... posledna menstruacia bola 20.5. dakujem za rychle rady
Napíš aký dlhý máš cyklus. Nielen poslednú menštruáciu.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
jess Pozri príspevok
No ja som to pochopila tak, že 12-teho...otca chce a z 19-teho otca nechce, či ???
no zo 12 ého otca chcieť nemôže, nakoľko 22 ého keď si spravila test, bol negat a to je 10 dní. test by jej ukázal , že je tehotná/ po 5 dňoch ukazuje test tehotenstvo
mala by si spraviť znovu , keď jej ukazuje týždeň 1-2, tak otec je z toho 19 ého, a keď je 3-4 týždne, tak otec je z toho 12- ého
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Trosku musime brat do uvahy aj spolahlivost danych testov.
Ja ked by som potrebovala vediet ci som alebo nie, robila by som si minimalne dva naraz, kazdy od inej znacky.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

zk24 Pozri príspevok
Teda ja som tu narazku od Tweety pochopila opacne. Zena zahne a chlap vychovava ako vlastne a ani o tom nevie.

Ak to chapem dobre, tak sa mi zda ze nie oni su blbci, ale zeny su ....

Alebo to malo byt v tom zmysle, ze chlapi maju deti kde tu po svete a ani o tom nevedia?
Kedže k počatiu treba obidvoch, musíme sa na to pozerať z dvoch strán, zo strany manžela- žena zahla, on vychová kukučie,možno vie, možno nie, z druhej strany, muž, ktorého spermie boli rýchle, nemusí vychovávať aj keď o tom vie, a možno ani nevie.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
zk24 Pozri príspevok
Teda ja som tu narazku od Tweety pochopila opacne. Zena zahne a chlap vychovava ako vlastne a ani o tom nevie.

Ak to chapem dobre, tak sa mi zda ze nie oni su blbci, ale zeny su ....

Alebo to malo byt v tom zmysle, ze chlapi maju deti kde tu po svete a ani o tom nevedia?

áno tak, asi som sa zle vyjadrila, prominte
po lopate žena sa vyspí s cudzím chlapom a partnerovi povie, že je jeho, lenže ten partner to nevie zistiť, lebo nevie, či pustil bíčiky na špacír či nie, takže to berie, že to dieťa je od neho

Lili to nie je o Tebe
0 0
Liliana831 Liliana831

Liliana831 je offline (nepripojený) Liliana831

Xanti Pozri príspevok
Napíš aký dlhý máš cyklus. Nielen poslednú menštruáciu.
moj cyklus vobec nie je pravidelny... niekedy mi meskaju 4 dni, niekedy tyzdne , niekedy dva, tak naposledy mi menstruacia meskala presne 2 tyzdne...
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Liliana831 Pozri príspevok
moj cyklus vobec nie je pravidelny... niekedy mi meskaju 4 dni, niekedy tyzdne , niekedy dva, tak naposledy mi menstruacia meskala presne 2 tyzdne...
Tak to je potom naozaj ťažké určiť kedy si mohla otehotnieť.
0 0
Liliana831 Liliana831

Liliana831 je offline (nepripojený) Liliana831

a stava sa niekedy to ze test vinde pozitivny aj ked napriklad nie som tehotna...??? ci to by som chcela moc...
0 0
Liliana831 Liliana831

Liliana831 je offline (nepripojený) Liliana831

lebo niekedy mam pocit ze uz idem dostat...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
prudky Pozri príspevok
To by si mala riešiť trošku na inom fore.
A čo by tým vyriešila?
Že by ho zavreli do basy?
Tak to by bola pre ňu výhra, skoro ako jackpot v LOTTE
0 0
Liliana831 Liliana831

Liliana831 je offline (nepripojený) Liliana831

mna teraz trapi len jedno... chcem aby moje dietatko bolo mojho partnera.. to budem potom najstastnejsia osoba na svete.. len by som to chcela zistit teraz... lebo ak nie je jeho.. tak rozmyslam o potrate..vzdy som bola proti tomu , nikdy by som si ani nepomyslela ze budem nad tym rozmyslat.. lebo to dieta by mi to pripominalo... rozmyslala som ze to poviem partnerovi..ale bojim sa ze ma necha... to by som uz nezvladla.. to by bolo moc..
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Liliana831 Pozri príspevok
mna teraz trapi len jedno... chcem aby moje dietatko bolo mojho partnera.. to budem potom najstastnejsia osoba na svete.. len by som to chcela zistit teraz... lebo ak nie je jeho.. tak rozmyslam o potrate..vzdy som bola proti tomu , nikdy by som si ani nepomyslela ze budem nad tym rozmyslat.. lebo to dieta by mi to pripominalo... rozmyslala som ze to poviem partnerovi..ale bojim sa ze ma necha... to by som uz nezvladla.. to by bolo moc..
V tvojom prípade by som sa s niekym poradila. Blízkou osobou, ktorá ťa pozná, ale aj s odborníkom/psychológom, ktorý zas by ťa mal usmerniť objektívne v tvojej situácii.
Držím palce. K rozhodnutiu. Či bude správne, to asi nikdy nezistíš.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Gabi03 Pozri príspevok
V tvojom prípade by som sa s niekym poradila. Blízkou osobou, ktorá ťa pozná, ale aj s odborníkom/psychológom, ktorý zas by ťa mal usmerniť objektívne v tvojej situácii.
Držím palce. K rozhodnutiu. Či bude správne, to asi nikdy nezistíš.
Hovoris o tom ze sa to stalo nedobrovolne. Ak to nebol alkohol na party, ale islo napriklad o to spominane znasilnenie, tak by som to partnerovi urcite povedala. A ak je co k comu a stoji za celozivotneho partnera, tak ta urcite nenecha, ale naopak bude ti oporou.

Ked mu to povies ulavi sa ti. Ak ta necha (a ty si ho nepodviedla), tak za to aj tak nestal.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať