Zavrieť

Porady

Microsoft office exel

Milí poraďáci.
Mám takúto otázočku.
Mám legálny MICROSOFT OFFICE 2003
OS XP.
Mne to stačí, pretože som na dôchodku a počítač používam len tak pre radosť a nie na prácu v zamestnaní.
Dnes prší a chcela som si skúsiť, lebo kedisy dávno som chodila na taký malý kurz počítača a dosť dobre som sa naučila v EXELi.
No me exel vôbe nešlo otvoriť, stále mi niečo chcelo inštalovať.
Pridávam v prílohe.
Chcela som si office aj preinštalovať, ale žialbohu kód z CD mi to už nechce zobrať. Proste už to nejde preinštalovať.
Neviete poradiť, čo sa mi to vlastne stalo,
Ostatok ide normálne.
WORD používam čast a powerpoint občas, tie idú. Iné nepoužívam.
Ďakujem
Usporiadat
premiko premiko

premiko je offline (nepripojený) premiko

ježiši kriste, Open Office niéééé...

open offic ano, popri MO, vyborne nabura,odkoduje hesla a VBA projekty
0 0
kamowski kamowski

kamowski je offline (nepripojený) kamowski


add: Open office

- zo skúsenosti viem, že takých 80% užívateľov MS Office používa z celého kanc. balíka akurát word (z toho väčšina ako písací stroj, o formátovaní, štýloch, zoznamoch...nemajú ani šajn), excel (väčšinou veľmi jednoduché tabuľky) a powerpoint (aj to len na prehliadanie príloh v pošte) a majú ho väčšinou nelegálne (to však nie je moja starosť, tak to neriešim).
Tých zvyšných 20% užívateľov, ktorí naozaj využívajú možnosti MSO, nemá také problémy ako sa riešia v tejto téme.
- mal som dosť zložité tabuľky aj s makrami vytvorené v excely a nemal som problém spúšťať ich v OO. Možno som mal šťastie
oprava: makrá boli dorobené v OO. Makrá vytvorené v MSO nefungujú v OO.
....
.....
......
Nie som platený za reklamu OO. Na túto tému sa toho popísali kvantá MB na rôznych fórach aj tu na Porade. Kto chce vyskúša, kto nechce nie.
Naposledy upravil kamowski : 04.07.11 at 06:36
0 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

Tento problém so samovoľným spúšťaním inštalátora som tu riešil len teraz.
Skús dať zakaždým, keď sa ten oznam objaví, Cancel. Excel by mal fungovať. Daj vedieť.
0 0
zabenka zabenka

zabenka je offline (nepripojený) zabenka

sthruska
Ano, funguje.
Ale, včera som si stiahla cenník jedného tovaru v exeli-neotvorilo mi ho.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať