Zavrieť

Porady

čo mám robiť?

ZP-Dôvera žiada odo mňa poistné za obdobie Od 1.1.2008 do31.12.2008 na základe môjho DP, ktoré mám údajne zle vyrátané. Vymeriavací základ s môjho DP je 110954SK a vymeriavací základ na DP ktorý majú oni je 122240Sk oddiel SB mi neposlali takže nemôžem zistiť ako k tej sume dospeli.Požadujú odo mňa 97,05€ z čoho mi odrátali sumu, ktorú som už na základe môjho DP uhradila a to je 44,61€ Tak že teraz je to 52,40€. Prosím poraďte mi čo mám robiť? ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    cepkova viera Pozri príspevok
    ZP-Dôvera žiada odo mňa poistné za obdobie Od 1.1.2008 do31.12.2008 na základe môjho DP, ktoré mám údajne zle vyrátané. Vymeriavací základ s môjho DP je 110954SK a vymeriavací základ na DP ktorý majú oni je 122240Sk oddiel SB mi neposlali takže nemôžem zistiť ako k tej sume dospeli.Požadujú odo mňa 97,05€ z čoho mi odrátali sumu, ktorú som už na základe môjho DP uhradila a to je 44,61€ Tak že teraz je to 52,40€. Prosím poraďte mi čo mám robiť? ďakujem.
    Pošli im kópiu tvojho Daňového priznania, teda aj s potvrdením DU.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    cepkova viera Pozri príspevok
    ZP-Dôvera žiada odo mňa poistné za obdobie Od 1.1.2008 do31.12.2008 na základe môjho DP, ktoré mám údajne zle vyrátané. Vymeriavací základ s môjho DP je 110954SK a vymeriavací základ na DP ktorý majú oni je 122240Sk oddiel SB mi neposlali takže nemôžem zistiť ako k tej sume dospeli.Požadujú odo mňa 97,05€ z čoho mi odrátali sumu, ktorú som už na základe môjho DP uhradila a to je 44,61€ Tak že teraz je to 52,40€. Prosím poraďte mi čo mám robiť? ďakujem.
    Nepíšeš náhodou o RZZP za rok 2008 ? Zavolaj na infolinku Dôvery, dozvieš sa z akých údajov VZ vypočítali a porovnaj si so svojim RZZP.
    Ahojte Ďakujem za dobrú radu stačilo, že som si porovnala RZZP svoje a ich a zavolala na infolinku ako je to možné že mne to vychádza podla môjho RZZP dobre a podla akej sumy oni vyrátali RZZP, ked musia vychádzať z toho čo som zarobila a odvtedy sa mi neozvali. Nedostala som od nich ani odpoved.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.