Zavrieť

Porady

Ako riešit podvod v autosalone?

Minulý rok sme v autosalone kupili nove auto,ktore nam bolo predavane s rokom vyroby 2010,dnes sme ho chceli predat a zistili sme že rok vyroby je 2007.
V TP je udaný rok 2010...v kupno predajnej zmluve sme si nevšimli že je udaný rok 2008,a na oknach ma rok 2007...
Čo s tym viem robit?Potrebujem predat auto čo najskor,cestujem o 2 dni do zahraničia.
Viem to riešit sudnou cestou?
Usporiadat
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Skor ako to, ze ak chodili na servisne prehliadky, tak v tych predajniach nezistili ze pod danym vyrobným císlom auto bolo urcene na zosrotovanie... Asi to bolo sikovno spravene
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

zk24 Pozri príspevok
Skor ako to, ze ak chodili na servisne prehliadky, tak v tych predajniach nezistili ze pod danym vyrobným císlom auto bolo urcene na zosrotovanie... Asi to bolo sikovno spravene
pravdepodobne databáza čísel vozidiel nie je dostatočná, možno iba slovenské vozidlá sú......
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Mila123 Pozri príspevok
A to ste ešte "dopadli " celkom dobre, myslím, že som včera videla príspevok na Markíze od Tribulu, že si kúpili auto cez predajcu a teraz majú si ho dať zošrotovať, nakoľko autá nemali byť uvedené na trhu ....pretože boli vyradené, z dôvodu ? ten si nepamätám.......je mi veľmi ľúto,

http://video.markiza.sk/archiv-tv-ma...e-noviny/65349
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

tam by sa zislo skontrolovat tych co tie auta prihlasili, zacat na kontrole originality, cez OU dopravy az po .... to by sme sa mozno dozvedeli viac
0 0
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

zk24 Pozri príspevok
ved tie vyda automobilka. a ked tie su ok, tak si myslim ze policia to nema ako zistit.

asi ako keby mala policia vediet ze toyota ma problem s plynovym pedalom. Ked su raz papiere od automobilky a predajne OK, tak policia nic neriesi.

Z predajne dostanete zmluvu o kupe, podklady k vydaniu TP - vsetky udaje, kvazi predvyplnene TP...
policia nevydava TP !
policia na zaklade TP vyda osvedcenie o evidencii, TP k autu vydava vyrobca
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

bubkoch Pozri príspevok
policia nevydava TP !
policia na zaklade TP vyda osvedcenie o evidencii, TP k autu vydava vyrobca
Podla mna TP k autu nevydava vyrobca, ale vydava ho dovozca auta do krajiny ...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ivka70 Pozri príspevok
Podla mna TP k autu nevydava vyrobca, ale vydava ho dovozca auta do krajiny ...
presne tak. napr. fiat sr s.r.o.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať