Zavrieť

Porady

Hlučný notebook

Pri Skypovaní s jedným účastníkom je miestami počuť z druhej strany šušťanie, akoby pred mikrofónom prechádzal vietor a vtedy ma na druhej strane nie je počuť. Kde je chyba a ako to odstrániť? Veľmi pekne ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    erzet Pozri príspevok
    Pri Skypovaní s jedným účastníkom je miestami počuť z druhej strany šušťanie, akoby pred mikrofónom prechádzal vietor a vtedy ma na druhej strane nie je počuť. Kde je chyba a ako to odstrániť? Veľmi pekne ďakujem.
    No to si akosi stručne popísal.
    Skús skypovať z iného notebooku a ak to bude pretrvávať, tak chyba bude na druhej strane. Ak nie, tak u teba.
    S inými ti to nerobí?

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Chyba je na druhej strane
    Asi niekto rozbaľuje cukrík, alebo sa hrá s celofánom - len aby ťa naštval .

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ako sa kopíruje citácia z mimotémy/mini?
    Žeby takto?
    Kurzor na začiatok citácie, tlač ĽTM, ťahaj po koniec citácie, Ctrl+C, potom vo vlastnom texte klikneš na ikonku Wrap [QUOTE], vyskočí tag [quote ] a [/quote ] (prípadne na začiatku vložíš prvý tag - Crtl+V - druhý tag), vlož medzi to kurzor a Ctrl+V a je tam (pri tomto spôsobe potom pokračuješ ďalej v písaní.).
    Prvý tag napíšeš takto: Ctrl+Alt+F = [ potom quote potom Ctrl+Alt+G = ], druhý tag napíšeš: Ctrl+Alt+F =[ potom /quote potom Ctrl+Alt+G = ]
    Naposledy upravil misoft : 07.07.11 at 18:46

    Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

    Gina Er
    [QUOTE=misoft;1789302]Žeby takto?
    Kurzor na začiatok citácie, tlač ĽTM, ťahaj po koniec citácie, Ctrl+C, potom vo vlastnom texte klikneš na ikonku Wrap
    , vyskočí tag [quote ] a [/quote ], vlož medzi to kurzor a Ctrl+V a je tam.

    ....prosím,hovor rečou môjho kmeňa...

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Prepáč, opravoval som minipostup, čítaj vyššie.
    Ctrl+C uloží vysvietený text do schránky, Ctrl+V vloží na miesto kurzora text zo schránky (dočasné uloženie uznačeného textu)

    Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

    Gina Er
    Re: Hlučný notebook
    Prepáč, opravoval som minipostup, čítaj vyššie.
    Ctrl+C uloží vysvietený text do schránky, Ctrl+V vloží na miesto kurzora text zo schránky (dočasné uloženie uznačeného textu)
    Re: Hlučný notebook
    Prepáč, opravoval som minipostup, čítaj vyššie.
    Ctrl+C uloží vysvietený text do schránky, Ctrl+V vloží na miesto kurzora text zo schránky (dočasné uloženie uznačeného textu)
    Re: Hlučný notebook
    Prepáč, opravoval som minipostup, čítaj vyššie.
    Ctrl+C uloží vysvietený text do schránky, Ctrl+V vloží na miesto kurzora text zo schránky (dočasné uloženie uznačeného textu)

    spravila som ctrl+c na vysvietenom texte a potom ctrl+v a toto mi vložilo všetko a dokonca 3x

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.