Zavrieť

Porady

zlavomat ??

Ahojte chcem sa spitat ako to cele funguje? Dakujem za kazdu odpoved!
- aku proviziu ma stranka, a aku firma ?
....
Usporiadat
znamenie znamenie

znamenie je offline (nepripojený) znamenie

Uznávam, nikde nie je vysvetlene co to ten voucher je- TOTO JE PODSTATNÉ
0 0
xtriadax xtriadax

xtriadax je offline (nepripojený) xtriadax

znamenie Pozri príspevok
Uznávam, nikde nie je vysvetlene co to ten voucher je- TOTO JE PODSTATNÉ
jedna vec je aký doklad ti poslali a druhé že nevieš čo kupuješ. V prvom rade keď si niečo niekde objednávam tak si riadne prečítam ako to na tej stránke funguje. Keď ťa nezaujímajú podmienky a len ich odfajkneš tak sa nečuduj že ti ten kupón prepadol. Kopírujem ti stej stránky čo si si mala prečítať pred tým ako si objednala.

Zaujala vás niektorá z ponúk?

Tešíme sa! Pre nákup stačí kliknúť na zelené tlačidlo "Kúpiť za", zadať Váš e-mail a vybrať, akým spôsobom zaplatíte. Možností je viacero: platiť môžete kartou online, bankovým prevodom, v hotovosti na pobočke GE Money Bank alebo našimi kreditmi.
Po pripísaní čiastky na náš bankový účet sa vo vašej e-mailovej schránke a na vašom Zlavomat.sk účte objaví voucher – poukaz na službu alebo tovar. Pýtate sa, ako kupón uplatníte? Informácie nájdete priamo na ňom.

Toto si si mala prečítať pri popise tovaru a nie len nadpis:


Ako uplatniť zľavu

Po zakúpení kupónu vytvoríte objednávku na stránke e-shopu: www.mojaobjednavka.sk
Vložte tovar do košíka. Kliknite na košík a vyplňte údaje pre doručenie. Nezabudnite napísať číslo kupónu. Dokončite objednávku.
Pokiaľ chcete zakúpiť viacero kusov, môžete tak urobiť v jednej objednávke, do poznámky vpíšete všetky čísla voucherov a veľkostí, ktoré si prajete objednať.

Keď si prečítaš podmienky pred tým ako si niečo objednáš tak zistíš že si kupuješ "voucher" a nie legíny
0 0
znamenie znamenie

znamenie je offline (nepripojený) znamenie

no nech to čítam odspodu hore zvrchu dole raz sa hovotí o tovare a raz o vouchery -vobec tam nie je napísané KUPON!!!! V obchode treba hovorit jasne a zrozumitelne ,ak som kupovala tovar tak som nekupovala voucher, ak som platila tovar tak som neplatila voucher- čo ked je voucher nejaký chyták, kliknem na to a bude mi niečo spoplatnené chodit. Pozrela som iný portál tam píšu o KUPONE , a nie na zlavomate ,chvalabuhu že som si neobjednala niečo drahšie - to pre budúcnost pre ludí ,ktorý prvý krát natrafia na takýto obchod.
0 0
xtriadax xtriadax

xtriadax je offline (nepripojený) xtriadax

treba čítať z hora smerom dole a riadky z ľavej strany smerom do prava. Riadky nepreskakovať a všetky do konca. Potom možno pochopíš ako to funguje.
Teraz ti zostáva sa len utešovať že si nevedela čo je voucher, že ti neposlali správnu faktúru, behať po úradoch a písať sťažnosti nech ti len zachránia tvoje peniaze lebo si si riadne neprečítala čo kupuješ
0 0
znamenie znamenie

znamenie je offline (nepripojený) znamenie

nebudem nikde behat dam to len prešetrit SOI- na to mám právo
0 0
xtriadax xtriadax

xtriadax je offline (nepripojený) xtriadax

samozrejme že máš na to právo. Len sa ti snažím vysvetliť že keby si čítala všetko pred tým tak to nemusíš teraz riešiť. Je mi divne že každý deň sa píše o podvodoch na internete a ty si nie schopná riadne prečítať pár riadkov aby si pochopila ako to funguje a nemala problém.
Držím ti palce aby si peniaze dostala späť aj keď si myslím že veľký podiel na tom máš sama.
0 0
biest biest

biest je offline (nepripojený) biest

znamenie
no nech to čítam odspodu hore zvrchu dole raz sa hovotí o tovare a raz o vouchery -vobec tam nie je napísané KUPON!!!! V obchode treba hovorit jasne a zrozumitelne ,ak som kupovala tovar tak som nekupovala voucher, ak som platila tovar tak som neplatila voucher- čo ked je voucher nejaký chyták, kliknem na to a bude mi niečo spoplatnené chodit. Pozrela som iný portál tam píšu o KUPONE , a nie na zlavomate ,chvalabuhu že som si neobjednala niečo drahšie - to pre budúcnost pre ludí ,ktorý prvý krát natrafia na takýto obchod.
ako nehnevaj sa na mna ale bud si taka tvrdohlava alebo blba akoze co si na tom nepochopila? jasne tam je napisane, ze po zaplateni dostanes voucher na sluzbu alebo tovar. na to aby si sluzbu alebo tovar ziskala, musis ten voucher uplatnit. ak nevies, co znamena slovo voucher a nedokazes to ani len vydedukovat, je to cisto tvoj problem, si 100 rokov za opicami a nehnevaj sa na mna ale asi ani rozumovo nie si moc na vysokej urovni. ale to ta neospravedlnuje. btw VOUCHER = v anglickom preklade kupon ... to, ze nie je nikde v podmienkach prelozene nic neznamena. preco by aj malo byt. kazdy normalne zmyslajuci clovek vie, ze to je nieco cim si tu zlavu uplatnis ...

proste to je cisto tvoja chyba a nemas absolutne narok na vratenie penazi. nedodrzala si vseobecne podmienky a basta, bez diskusie. neviem, uz to neries a nabuduce si davaj vacsi pozor. radsej si pri objednavani cez net zober anglicky slovnik
0 0
biest biest

biest je offline (nepripojený) biest

xtriadax
samozrejme že máš na to právo. Len sa ti snažím vysvetliť že keby si čítala všetko pred tým tak to nemusíš teraz riešiť. Je mi divne že každý deň sa píše o podvodoch na internete a ty si nie schopná riadne prečítať pár riadkov aby si pochopila ako to funguje a nemala problém.
Držím ti palce aby si peniaze dostala späť aj keď si myslím že veľký podiel na tom máš sama.
sorry ale evidentne niekto nie je intelektualne na tom tak aby take banalne veci pochopil. neviem, preco stracas cas vysvetlovanim niecoho niekomu, kto to evidentne nedokaze pochopit, ze to bola jeho chyba a furt si hudie svoje ...
1 0
kn-alka kn-alka

kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

Jarka jméno mé :)
Ja som si tiež nedávno kupovala cez zľavomat a tiež som bola vyhúkaná, že čo je to to voucher...... no prečítala som si "návod na objednanie" a tovar mám doma.

Jednoducho sa neoplatí len tak klikať a nečítať.
0 0
NICK TAG NICK TAG

NICK TAG je offline (nepripojený) NICK TAG

zlavomaty doniesli samozrejme český šmejdi s cenami akými to kúpia len ľudia čo nepoznajú nákupne ceny a nemajú čas trocha googliť. V USA máte ZĽAVY u nás normalný predaj akože v ZLAVE mazanie príspevkov k zlavam , len aby ste sa nedozvedel nič zle na ponúkaný tovar je štandard týchto stránok čiže len to dobré tam nechajú. Berú provízie od typu ponuky 20-30% s ceny ktorú akože majú v zlave takže ak im ponúkneš tovar ktorý kúpiš príklad za 10 dáš si na to maržu 2-3 oni na to hodia svoje -zistíš že si v prd....lebo v klasickom eshope to maju len s tými 2-3 ečkami. Noa čo ved Slovak je primitiv a hlupy dosť na to aby sa na nom dalo ryžovať... hurá Zlavy !!!
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

NICK TAG
zlavomaty doniesli samozrejme český šmejdi s cenami akými to kúpia len ľudia čo nepoznajú nákupne ceny a nemajú čas trocha googliť. V USA máte ZĽAVY u nás normalný predaj akože v ZLAVE mazanie príspevkov k zlavam , len aby ste sa nedozvedel nič zle na ponúkaný tovar je štandard týchto stránok čiže len to dobré tam nechajú. Berú provízie od typu ponuky 20-30% s ceny ktorú akože majú v zlave takže ak im ponúkneš tovar ktorý kúpiš príklad za 10 dáš si na to maržu 2-3 oni na to hodia svoje -zistíš že si v prd....lebo v klasickom eshope to maju len s tými 2-3 ečkami. Noa čo ved Slovak je primitiv a hlupy dosť na to aby sa na nom dalo ryžovať... hurá Zlavy !!!
Príspevok som ti vymazal ale nie preto, aby sa nikto nič nedozvedel, ale preto, lebo si ho zadal 2x (neviem prečo, nestačilo raz?).

NEviem, či všetko na zľavových portáloch je v zľave, garantovať to neviem. Ale ak mi niečo ponúkajú za 40, pričom bežná cena za službu je 50, tak to asi zľava bude. Nevylučujem, že sa tam nájdu aj špekulanti a podvodníci, ale veď sme väčšinou svojprávni a vieme si porovnať ponuku tam a ponuku v bežných e-shopoch či kamennom obchode a podľa toho sa rozhodnúť. Ak nechceš, nikto ťa nenúti kupovať na zľavových potráloch.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

NICK TAG
Zlavomaty doniesli samozrejme český šmejdi s cenami akými to kúpia len ľudia čo nepoznajú nákupne ceny a nemajú čas trocha googliť. V USA máte ZĽAVY u nás normalný predaj akože v ZLAVE mazanie príspevkov k zlavam , len aby ste sa nedozvedel nič zle na ponúkaný tovar je štandard týchto stránok čiže len to dobré tam nechajú. Berú provízie od typu ponuky 20-30% s ceny ktorú akože majú v zlave takže ak im ponúkneš tovar ktorý kúpiš príklad za 10 dáš si na to maržu 2-3 oni na to hodia svoje -zistíš že si v prd....lebo v klasickom eshope to maju len s tými 2-3 ečkami. Noa čo ved Slovak je primitiv a hlupy dosť na to aby sa na nom dalo ryžovať... hurá Zlavy !!!
Zrovna pred par dnami som tiez objednavala wellnes pobyt ce zlavomatovy portal.
A vobec sa necitim ako primitiv
Vybrala som si par ponuk,nasledne som si vygooglila recenzie na hotely a sluzby ,zuzila vyber. Potom som si popozerala cenniky hotelov . Oproti beznym cenam som cez zlavomat mala stravu a zopar sluzieb navyse pre dve osoby. Takze som si nasla cas aj na googlenie a porovnavanie. A rozdiel bol vyrazny,usetrene peniazky mozem minut na ine sluzby,ci zabavu pocas pobytu.

A to ze niekto na tom ryzuje a zaraba ma vobec neprekvapuje. Ja tiez dostavam za svoju pracu peniaze,nerobim zadarmo,takze necakam,ze mi niekto ponukne svoje sluzby zadarmenko,pre moje krasne oci. Tiez musi z niecoho zit a chce mat za svoju pracu zaplatene.

Inak,ty si akej rodnosti,ked vsetkych Slovakov nazyvas primitivmi???
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať