Zavrieť

Porady

" Prezývky "

Ak niekto na Slovensku spomenie vraňara či koňara, každý vie , že ide o košičana či prešovčana.......ako Vás volajú? priznávam sa, že žijem v svojom rodnom meste (KK) a neviem ako nás okolie prezýva......a ako pozerám zavesila som to do miezd.....sorry....som mzdárka....podarilo sa mi to omylom.....
Usporiadat
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Gina Er Pozri príspevok
ale jej muž tam býva asi odjakživa
..tak aj on lapajovcan..
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

adi11 Pozri príspevok
..tak aj on lapajovcan..
v skrátenej forme lapaj.....ale ako sa volajú ich detičky?
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

Mila123 Pozri príspevok
v skrátenej forme lapaj.....ale ako sa volajú ich detičky?
malý má 4 roky,stále musí byť pod dohľadom,je v neustálom pohybe,ako na baterky....iba keď spí,tak je od neho pokoj
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

obyvateľov Ľubice, okr. KK volajú kirbisári.....kirbis je spišský výraz pre tekvicu....a 15.8. mávajú odpustovú slávnosť, tu pod Tatrami dozrievajú tekvice v tom čase, a oni vraj na slávnosť varia v každej kuchyni kirbis (tekv. prívarok).....
0 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

Humenné - Hurkáre ... asi pre hurky ( .. = jaternice po slovensky ..)
0 0
ADA35 ADA35

ADA35 je offline (nepripojený) ADA35

a obyvateľov Trenčianske Turnej volajú - kefáry..pretože ked boli u farárka na spovedi, každý z nich ked sa ich opýtal, že čo robili včera, tak povedali že -kefovali..a keďže si tú istú odpved vypočul už po x-tý krát , tak si domyslel že nemysleli na kefovanie ako čistenie , ale na to druhé (príjemnejšie) a zakričal na nich , že - kefáry spátky..
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať