Zavrieť

Porady

Ako rozobrat mobil?

Prestal mi ist zvuk, mobil funguje, mna pocut, ale ja nic nepocujem, ani zvonenie. Moj rozum je kratky, ako tu svinu rozobrat? :-)
Usporiadat
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Gina Er Pozri príspevok
....si myslíš,že keď ho rozoberieš,tak začne zvoniť?
doporučujem kladivo...
sorry...
a čo takto ho hodiť o zem prípadne o stenu?
alebo uuuuuuuupsssss... spadolo mi na mobil kladivo?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

=>alabut: ak sa ti páči, skoč do akéhokoľvek mobilbazáru, možno za prijateľnú cenu zoženieš druhý a rovnaký typ. Kvôli kábliku (inač je to dátový kábel) rozoberať a zháňať nový , mordovať sa s odspajkovaním a znovaprispajkovaním dvoch koncov - číra hlúposť. A okrem toho - možno nový kábel by stál viac, ako použitý mobil v bazári.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Ved som pisal, ze novy kablik stoji na webe vyse 15€, to sa neoplati opravovat + postovne. Zajtra idem na chalupu, mam tam za kosik starych mobilov, skusim nejaky spojazdnit. :-)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No hľa! Hneď sa nájde riešenie .
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Azapad, pokutral som po webe, nasiel som aj kabliky pod 5€. Skusim zohnat, kladivo zatial odpocinie. :-)
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Ďalších 5€ zaplatíš poštovné...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no, pravda je, že som nečítala celú tému,ale ja som minule jeden mobil rozobrala do detailov hodením o stenu...a tento tu na obrázku vyzerá tak historicky,tak doporučujem stenu s bielou malovkou...(nech má zážitok- ten mobil)
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Ja sa nevzdavam, zozeniem bez postovneho, preletujem. Zvykol som nan, konzervativec ... pepsikova, ja som sa ani s nohou nevzdal, aj s cukrom zabojujem. :-)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ani nenachádzam slová na ocenenie pre teba!...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Ocenenie alabut nepotrebuje, iba svaty pokoj, hlavne od krizikarov. :-)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja neviem, čo sú krížikári, ale dobre..máš mať!..
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
alabut Pozri príspevok
Prestal mi ist zvuk, mobil funguje, mna pocut, ale ja nic nepocujem, ani zvonenie. Moj rozum je kratky, ako tu svinu rozobrat? :-)
...čo ak nie je mobil pokazený? Nemáš náhodou stíšený hlas na minimum a preto nič nepočuješ? Vľavo sa nachádza tlačidlo ovládania hlasitosti pri hovore
Naposledy upravil alla66 : 11.07.11 at 20:14
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

alla, vdaka za radu, ale na fotke je evidentne roztrhnuty plochy kablik (flex) ... alabutka uz dostala prikazy a navod, co ma kupit a do akej ceny sa pohybovat. Ona to dokaze. :-)
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Je to ono? http://cgi.ebay.com/FLEX-CABLE-RIBBO...565174567#shId

Ak áno, kde je problém?
0 0
michalsvk1983 michalsvk1983

michalsvk1983 je offline (nepripojený) michalsvk1983

supni ho o zem a on sa rozobere sam :-))))
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

...alabut Dnes, 06:40 AM
alla, vdaka za radu, ale na fotke je evidentne roztrhnuty plochy kablik (flex) ... alabutka uz dostala prikazy a navod, co ma kupit a do akej ceny sa pohybovat. Ona to dokaze. :-)....

Alabut, nezabi ma keď alabutka čudlík donesie už sa teším na novú tému: Ako zložiť mobil?
0 0
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
Tá mikropájka ti je načo? Ja tam vidím dve miesta po stranách, ktoré by sa dali aj obyčajnou odpájkovať, potom sa káblik vytiahne z toho konektoru. Je to flex káblik, ohýba sa pri zatváraní a otváraní mobilu, časom sa musí zákonite zlomiť. Preto by som si nikdy nekúpil vysúvačku/vyklápačku. Tiež sa už teším na tému "Ako zložiť mobil".
0 0
zapp zapp

zapp je offline (nepripojený) zapp

skus si vygooglit servisny manual
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať