Zavrieť

Porady

Podozrivá...

Bola som minulý týždeň v Tatrabanke a viete, čo sami stalo? Vyberala som z účtu peniaze a na hlave som mala baretku (samozrejme so šiltom). Kým banková pracovníčka spracovávala doklady, obzerala som sa, či už neprichádza kamarát s ktorým som sa mala stretnúť. Zrazu ma pracovníčka vyzvala, že si mám zložiť čapicu z hlavy. Ja sa pýtam:,,Prosím?!" a ona svoju požiadavku zopakovala. Môžu od klientov v banke vyžadovať niečo také, alebo nabudúce budú chcieť, aby som si zložila aj kabát, alebo sa nebodaj vyzliekla?!
Usporiadat
deha deha

deha je offline (nepripojený) deha

Je to vec názoru ,ale radšej preveriť v Tatrabanke ako sa dať ošklbať v CSOB o 400 tis, je to zas skusenosť mojej priateľky, okradol ju pracovník banky a rok sa s nimi súdi.Tak neviem...
0 0
jimmi73 jimmi73

jimmi73 je offline (nepripojený) jimmi73

Ja som klientom Tatrabanky už viac ako 7 rokov. Ich správanie bolo vždy na profi úrovni (aspoň ja som mal také šťastie) a nebolo to len v jednom meste. Občas sa stalo že urobili nejakú "botu", ale to sa dá prepáčiť ak sa dokážu aj ospravedlniť, veď kto z nás nerobí chyby. Nie som pracovníkom danej banky a nechcel som jej robiť reklamu, len som chcel vyjadriť svoj názor. A musím ju pochváliť že už robí aj spotrebitelské úvery na dosť dobrej úrovni (rýchlosť, kvalita a aj úrok). Jimmi.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať