Zavrieť

Porady

Zýšenie limitu na PayPal

Ahoj, na účet Paypal by mi mala prísť o dosť väčšia čiastka ako inokedy, a preto potrebujem zvýšiť limit. Účet som si už verifikoval cez ten svoj bankový. Teraz mám ročný limit pre prijatie platby 3300 USD. Čo ešte treba spraviť ?

Ďakujem za odpoveď
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    j.sch je offline (nepripojený) j.sch

    Man j.sch
    misho188211 Pozri príspevok
    Ahoj, na účet Paypal by mi mala prísť o dosť väčšia čiastka ako inokedy, a preto potrebujem zvýšiť limit. Účet som si už verifikoval cez ten svoj bankový. Teraz mám ročný limit pre prijatie platby 3300 USD. Čo ešte treba spraviť ?

    Ďakujem za odpoveď
    musíš tam volať .... mne to nad sumu 2500 euro blokovali aj ked tam peniaze nabiehali .... 2 mesiace to trvalo /po telefonate týždeň/... samozrejme treba na nich anglicky .

    Skoro ma skotilo mal som tam vyše 2000 e :-)

    už je to OK ..

    Musíš im poslať kópie dokladov čo požadujú ..
    Ja som im poslal preventívne sken vodičáku a výpisu z účtu, kde je adresa zhodná s tou PayPal. Z výpisu som im ukázal len adresu, číslo účtu atď. Obraty v skene neboli. Prešlo to za pár dní.

    Zýšenie limitu na PayPal

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.