Zavrieť

Porady

Zľavové kupóny

využívate zľavové kupóny? aké s nimi máte skúsenosti? ja si ich prezeram kazdy den, ale nekupujem bezhlavo, vsetko sa snazim vyuzit
Usporiadat
Téma je uzavretá.
deeda deeda

deeda je offline (nepripojený) deeda

Tie pizze aj kebaby deti celkom chvália, ale kupujú len od vyskúšaných podnikov. Ja som kúpila 2x kadernícke služby, z toho raz som už absolvovala k spokojnosti. Druhý si nechávam, až mi vlasy dorastú...
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
dnes som si dopisovala so zlavomatom, kvôli kreditom. Tvárili sa, že mi prepadli, kvôli nesprávnej e-mailovej adrese.
Tak som im "vyčistila" žalúdok a akurát mi došiel ospravedlňujúci mail, že kredity evidujú. Tak som zvedavá, či ozaj. Vyskúšam pri najbližšom nákupe.
0 0
katike katike

katike je offline (nepripojený) katike

Ja som na zľavách prežila kaderníčku - strihanie v pohode, účes vydržal len do príchodu domov, pedikúra 2x- maximálna spokojnosť, a k tomu posedenia s kamoškami pri káve a zákusku podľa výberu. Celkovo som spokojná, sledujem to ďalej a objednávam zľavy podľa potreby a záujmu.Myslím, že je to dobrá vec.
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

nosepress Pozri príspevok
ja mam len a len dobre skusenosti a vyuzivam to hlavne na cestovanie a ubytovanie niekedy sa daju najst fakt super zlavy.. teraz napriklad idem na Velku Racu do noveho apartmanu za 5 eur na noc :-DD no nekup to hh..
salebook.sk
dik za tip na dalsiu zlavovu stranku
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

katike Pozri príspevok
Ja som na zľavách prežila kaderníčku - strihanie v pohode, účes vydržal len do príchodu domov, pedikúra 2x- maximálna spokojnosť, a k tomu posedenia s kamoškami pri káve a zákusku podľa výberu. Celkovo som spokojná, sledujem to ďalej a objednávam zľavy podľa potreby a záujmu.Myslím, že je to dobrá vec.
ja som vzdy vo velkom pokuseni ked su ponuky na kadernictva, ale strach nedovoli
0 0
Martin Kőrösi Martin Kőrösi

Martin Kőrösi je offline (nepripojený) Martin Kőrösi

Doposiaľ som využil len jeden zľavový kupón a môžem povedať. že spokojnosť prevláda
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Ja som nakúpila cez zľavy vstupenky a oplatilo sa. Teraz som kúpila jedlo, tak uvidím. Inak pri tých zľavách na ubytovanie je dobré si kliknúť na www stránku zariadenia a pozrieť si, koľko stojí u nich pobyt normálne a zistíte, že zľava je len odžub. Na toto sa raz pri zľave spýtala jedna pani, že načo zľava, keď je cena rovnaká a nikto jej neodpovedal. Treba byť obozretný.
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

účtovník 007 Pozri príspevok
Ja som nakúpila cez zľavy vstupenky a oplatilo sa. Teraz som kúpila jedlo, tak uvidím. Inak pri tých zľavách na ubytovanie je dobré si kliknúť na www stránku zariadenia a pozrieť si, koľko stojí u nich pobyt normálne a zistíte, že zľava je len odžub. Na toto sa raz pri zľave spýtala jedna pani, že načo zľava, keď je cena rovnaká a nikto jej neodpovedal. Treba byť obozretný.
ja si to vzdy kontrolujem, a nestalo sa mi ze by zlava nebola v takej vyske akej ju uvadzaju, a casto je ubytovanie len s ranajkami (prip. bez stravy) ale zlavova stranka ponuka ubytko s polpenziou, alebo aj dalsimi sluzbami, ktore su inak spoplatnene
ale samozrejme sa moze stat aj to, co popisujes
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

vcera som si bola kupit pralinky na zlavovy kupon v jednej cokoladovni v BA, obsluha mila, ale vsetky pralinky mali uz napohlad biely povlak, co sice nie je nic hrozne, ale nevyzera to lakavo, a u takych drahych pralinkach (bezna cena 4,8 EUR/100 g) by som to vobec necakala. No a ked som ich doma ochutnala, moje sklamanie bolo velke, lebo vobec neboli dobre, zo 7 ks, mi chutili mozno 2. Prislo mi to cele nejake mastne, a presladene. Takze toto je moja prva negativnejsia skusenost.
0 0
macacko macacko

macacko je offline (nepripojený) macacko

my sme to využili koncom mája sme boli v Tatrách v jednom penzione. Velmi pekne apartmany, v zlom počasí sme využili saunu a whirlpool.... mali sme víkend za pár eur a boli sme spokojní.
babke som kúpila ako darcek ošetrenie nôh nejakými rybyčkami a masáž. kamarátom som tak kúpila oxygenoterapiu. je to fajn, ale hlavne vo vačších mestách. Bývať nejakom z nich určite by som vo velkom využívala pernamentky napr. do vacuwell, sauny atd...
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
myara Pozri príspevok
ja si to vzdy kontrolujem, a nestalo sa mi ze by zlava nebola v takej vyske akej ju uvadzaju, a casto je ubytovanie len s ranajkami (prip. bez stravy) ale zlavova stranka ponuka ubytko s polpenziou, alebo aj dalsimi sluzbami, ktore su inak spoplatnene
ale samozrejme sa moze stat aj to, co popisujes
no ja som si to kontrolovala, a ubytko je vždy lacnejšie max. o 25%,
samozrejme že k tomu pridávam aj jedlo a aktivity, väčšinou majú na stránkach hotelov platný cenník, tak to spočítam a veru to vychádza ako píšem.
A jazykový kurz tiež asi tak. tie ceny sú hodne nadhodnotené a výška zľavy nie je taká ako uvádzajú. Ale aj tak sa oplatí.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Ktorá z Vás klikla na tento kupón?
Na základe registrácie ma kontaktovala česky hovoriaca pani, ktorá mi namiesto zľavy ponúkala kreditnú kartu a o zľave nepadlo ani slovko....Tiež máte rovnakú skúsenosť ako ja?
tesco.JPG  
0 0
plada plada

plada je offline (nepripojený) plada

Nápodobne, ale ja som neprejavila záujem o kreditnú kartu. Takže nech si nechajú tú "zľavu".
1 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

alla66 Pozri príspevok
Ktorá z Vás klikla na tento kupón?
Na základe registrácie ma kontaktovala česky hovoriaca pani, ktorá mi namiesto zľavy ponúkala kreditnú kartu a o zľave nepadlo ani slovko....Tiež máte rovnakú skúsenosť ako ja?
tak schválne som to vyplnila,keď mi zavolajú,opýtam sa na tie 4 euráče,ak nezabudnem
inak tá kreditka je fasa,ak máte aj tesco club card a zbierate body.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
aj ja som klikla, vyplnila, zatiaľ sa neohlásil nikto.
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

KEJKA Pozri príspevok
aj ja som klikla, vyplnila, zatiaľ sa neohlásil nikto.
píšu tam,že do 3 dní.....
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
dnes som mala dva neprijaté hovory - neznáme číslo - možno to boli oni.
1 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

alla66 Pozri príspevok
Ktorá z Vás klikla na tento kupón?
Na základe registrácie ma kontaktovala česky hovoriaca pani, ktorá mi namiesto zľavy ponúkala kreditnú kartu a o zľave nepadlo ani slovko....Tiež máte rovnakú skúsenosť ako ja?
ja som toto uz davnejsie pozerala, ale viem ze nieco tam nesedelo, tak som to nechala tak
1 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Čo Ti tam nesedelo, veď aj na Porade vyskakovala táto akcia....
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

chceli tam vtedy nejake osobne udaje, a to sa mi nepaci, jasne ze islo o to, aby nieco dalej ponukali, resp. podmienovali zlavu niecim dalsim
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať