Zavrieť

Porady

Zľavové kupóny

využívate zľavové kupóny? aké s nimi máte skúsenosti? ja si ich prezeram kazdy den, ale nekupujem bezhlavo, vsetko sa snazim vyuzit
Usporiadat
Téma je uzavretá.
jamborova jamborova

jamborova je offline (nepripojený) jamborova

Ja som dostala kupon od manžela na thajskú masáž no s tou som spokojná nebola.Ale záleží od toho kto tú konkrétnu zlavu ponúka.Svokrovcom sme kupovali pobyt v Pieštanoch a nevedeli si ho vynachváliť.Další kupon som použila nedávno na kozmetiku a poviem vám od teraz chodím len tam.Treba si to len poriadne naštudovať.
0 0
ucetni_fantozzi ucetni_fantozzi

ucetni_fantozzi je offline (nepripojený) ucetni_fantozzi

treba si uvedomit, ze kvalita sluzby, ktoru ziskate na kupon nie je zavisla od toho, cez ktoru webstranku kupon kupite, ale od poskytovatela - cize treba si preverit najma jeho kvality, ak je to hotel, tak referencie a pod.

obchodnici vyuzivaju zlavove portaly pre spropagovanie svojho podniku (napriklad aj takeho, ktory nie je v samotnom centre mesta), ziskanie novych zakaznikov (pretoze ak budem spokojny na zlavu, je pravdepodobne, ze pridem aj potom), pripadne pre jednorazove zvysenie obratu (aj za cenu nizkej marze).

takze treba si vyberat a preverovat...
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

ucetni_fantozzi Pozri príspevok
treba si uvedomit, ze kvalita sluzby, ktoru ziskate na kupon nie je zavisla od toho, cez ktoru webstranku kupon kupite, ale od poskytovatela - cize treba si preverit najma jeho kvality, ak je to hotel, tak referencie a pod.

obchodnici vyuzivaju zlavove portaly pre spropagovanie svojho podniku (napriklad aj takeho, ktory nie je v samotnom centre mesta), ziskanie novych zakaznikov (pretoze ak budem spokojny na zlavu, je pravdepodobne, ze pridem aj potom), pripadne pre jednorazove zvysenie obratu (aj za cenu nizkej marze).

takze treba si vyberat a preverovat...
dolezita je aj stranka, pretoze uz sa stalo (nastastie nie mne), ze clovek zaplatil, a kupon nedostal, a zasielanie kuponu zabezpecuje zlavova stranka
a podaktore stranky su velmi pofiderne, minule na jednej ponukali knihu za 11 EUR a povodnu cenu uvadzali 16 EUR, pritom v beznych kniznych eshopoch ju maju za cca 7-9 EUR, a ked tam ludia zacali pisat, ze to nie je ziadna zlava, hned celu diskusiu zmazali, tak takym sa vyhybam, inak bola to stranka morezliav
1 0
ucetni_fantozzi ucetni_fantozzi

ucetni_fantozzi je offline (nepripojený) ucetni_fantozzi

myara Pozri príspevok
...uz sa stalo (nastastie nie mne), ze clovek zaplatil, a kupon nedostal...
tak tomu sa tazko veri - uz aj v tejto oblasti su podvodnici???

samozrejme s tymto pohladom suhlasim, ale zaklad zostava - sluzbu ti poskytuje v konecnom dosledku nie prevadzakovatel stranky, ale niekto iny.

moj prvy zlavovy kupon bol napriklad na husacinu v istom nemenovanom podniku v slovenskom grobe - prezentacia vyborna, fotky nadherne, sluby nad sluby a potom na mieste - spinava krcma, "standartna" obsluha, priemerne jedlo - bol som tam naposledy a nic ma nepresvedci uz tam ist. musim samozrejme uviest, ze ten podnik som si vopred nepreveril, proste som len kupil - moja chyba.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

myara Pozri príspevok
dolezita je aj stranka, pretoze uz sa stalo (nastastie nie mne), ze clovek zaplatil, a kupon nedostal, a zasielanie kuponu zabezpecuje zlavova stranka
a podaktore stranky su velmi pofiderne, minule na jednej ponukali knihu za 11 EUR a povodnu cenu uvadzali 16 EUR, pritom v beznych kniznych eshopoch ju maju za cca 7-9 EUR, a ked tam ludia zacali pisat, ze to nie je ziadna zlava, hned celu diskusiu zmazali, tak takym sa vyhybam, inak bola to stranka morezliav
Plný súhlas-tie zlavové stránky niesú zlé, ale fakt si treba vybrať tú ktorá je seriozná- napr. poznám jednu, kde majú také "akcie", že to ani akcie niesú a aj tie ponuky sú úplne od veci-preto si tam kupuje priemerne 20-50 ľudí, kým napr. inde majú aj 300-500 ľudí na akciu...
Minule som mal troška obavy- odporučil som jednej poraďáčke pobyt v prahe, ona si ho kúpila a len som trpol, aby sa jej páčilo-naštastie sa jej páčilo...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

ucetni_fantozzi Pozri príspevok
tak tomu sa tazko veri - uz aj v tejto oblasti su podvodnici???

samozrejme s tymto pohladom suhlasim, ale zaklad zostava - sluzbu ti poskytuje v konecnom dosledku nie prevadzakovatel stranky, ale niekto iny.

moj prvy zlavovy kupon bol napriklad na husacinu v istom nemenovanom podniku v slovenskom grobe - prezentacia vyborna, fotky nadherne, sluby nad sluby a potom na mieste - spinava krcma, "standartna" obsluha, priemerne jedlo - bol som tam naposledy a nic ma nepresvedci uz tam ist. musim samozrejme uviest, ze ten podnik som si vopred nepreveril, proste som len kupil - moja chyba.
takto- volakedy bola husacina vyhlasovaná za najlepšiu na slovensku v Grobe, ale to bolo v začiatkoch, keď začínali a vtedy si na tom fakt dali záležať-ale po tých rokoch sa nabalili a už to berú normál ako kvantitu a nie kvalitu...
My chodíme na husacinu nie do reštík ale do súkromných domov...-tam je ešte ten starý dobrý prístup...
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

dnes som sa vratila z pobytu v Tatrach, ktory nas stal 72 EUR (cena pre 2 osoby), ubytovanie v mezonetovom apartmane na 2 noci, s polpenziou, biliardom, vstupom do relax centra, parkovanim, internetom a welcome drinkom. Mozem povedat, ze vsetko bolo dodrzane, ubytko velmi pekne, personal mily a ochotny, jedine co mi nesadlo, bola strava, ale inak celkova spokojnost.
1 0
LuciinkAA LuciinkAA

LuciinkAA je offline (nepripojený) LuciinkAA

Ja si tiež také kupóny pozerám asi každý deň, ale kúpila som si jeden len raz, bolo to na ubytovanie v Tatrách pre dve osoby. A keďže sme mali ísť spolu s priateľom do Tatier a hľadali sme ubytko na deň, dva, ták som to využila a jeden taký kupón kúpila. Všetko bolo úplne skvelé, cena, personál, izba, jedlo, proste žiadny problém. Takže bola som nadmieru spokojná.
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

ja som teraz tieto zlavy vyuzila na nakup znackovych spiral YSL a Lancome, comu sa velmi tesim, najblizsie sa chystam na pobyt do Prahy, na japonsku manikuru, a potom cakaju zase 2 masaze a kurz denneho licenia, a este sme si kupili Activity Gold Edition za polovicnu cenu
mozem kazdemu len odporucat, sledovanie tychto ponuk sa naozaj oplati, aj ked uz z toho vznika pomaly zavislost
0 0
Hazard77 Hazard77

Hazard77 je offline (nepripojený) Hazard77

Mám rovnaký názor, že tie kupóny sú ponúkané buď v takých slabších reštauráciách alebo na veci, ktoré momentálne nepotrebujem. Využívam skôr zľavy, ktoré ponúkajú zákaznícke karty. Tie karty ponúkajú obchody, kde nakupujem stále, či sú to už potraviny, čerpacie stanice, lekárne a pod. a aj keď neušetrím 50% ako na nejakom kupóne tak je to pre mňa zaujímavejšie ako kupovať niečo čo nepotrebujem. Pred časom som našiel zaujímavú stránku vyhodykariet.sk a sú tam zosumarizované zľavy zákazníckych kariet.
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

Hazard77 Pozri príspevok
Mám rovnaký názor, že tie kupóny sú ponúkané buď v takých slabších reštauráciách alebo na veci, ktoré momentálne nepotrebujem. Využívam skôr zľavy, ktoré ponúkajú zákaznícke karty. Tie karty ponúkajú obchody, kde nakupujem stále, či sú to už potraviny, čerpacie stanice, lekárne a pod. a aj keď neušetrím 50% ako na nejakom kupóne tak je to pre mňa zaujímavejšie ako kupovať niečo čo nepotrebujem. Pred časom som našiel zaujímavú stránku vyhodykariet.sk a sú tam zosumarizované zľavy zákazníckych kariet.
zlavove kupony ponukaju skor sluzby pre zeny, same osetrenia pleti, kavitacie, a pod.
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Ja som na základe osobnej skúsenosti s Plzenskou reštauráciou v Trenčíne (jedli sme tam a jedlo bolo výborné) kúpila zľavový kupón na Rytiersku misu pre dvoch. Neboli sme spokojní. Čašníčka sa nás opýtala, či sme to my, kto volal kvôli mise. Nie, neboli. Lenže oni mali asi pripravené 2 misy pre niekoho, kto volal poriadne dávno pred našim príchodom. Mäso, bolo iba vlažné, bolo ho tak pre jedného dospelého a ešte "kúsok". Ryža a opekané zemiaky vlažné. Hranolky OK.
Obloha typicky slovenská: kapusta a ešte viac kapusty. Táto misa bola určená pre slabého rytiera.
Výsledok, napriek predošlej pozitívnej skúsenosti tam už viac po tomto kulinárskom zážitku nepôjdeme.
2 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

bola som na japonskej manikure, ale zdalo sa mi, ze nedostavam sluzby (zdalo sa mi, ze mi dava strasne malicko tych praskov/voskov), ako keby som si zaplatila plnu cenu, manikerka mi povedala, ze mi to vydrzi tyzden, ale vobec, cely ten lesk bol prec asi po 3 dnoch...ale masaz ruk bola super, tak aspon nieco
1 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Chcem sa spýtať, je možná nejaká spätná väzba na zakúpenú zľavu, ak zľava na zlavy.sk už nie je? Chcela by som tam svoju skúsenosť napísať, len neviem kde.
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

účtovník 007 Pozri príspevok
Chcem sa spýtať, je možná nejaká spätná väzba na zakúpenú zľavu, ak zľava na zlavy.sk už nie je? Chcela by som tam svoju skúsenosť napísať, len neviem kde.
na niektorych strankach je moznost zhodnotit zlavu alebo su tam aj diskusne fora, ale mozes o svojej skusenosti napisat zlavovej stranke napr. mail
myslim, ze je to hlavne v ich zaujme, aby vedeli s cim boli ludia spokojni a comu sa maju v buducnosti vyhnut
0 0
mato650 mato650

mato650 je offline (nepripojený) mato650

nakupovanie cez zľavové stránky využívam už dlhšie a nikdy som nemal problém, v súčasnosti je ich už až priveľa... skúste napr. do vyhľadávača zadať slovo zlava alebo zlavy a neviete čo skôr...
veľmi oceňujem ako bolo spomenuté ak pri nejakej zľave je aj možnosť komentovať...zväčša tam prispievajú aj poskytovatelia zliav a je možné si objasniť detaily (napr. pri zľave z oblasti ubytovania)
0 0
iva iva

iva je offline (nepripojený) iva

ja mam so zlavovymi kuponmi len dobre skusenosti a to som ich uz vyuzila naozaj dost - aj pobyty, aj tovar, sluzby, manikuru...
vcera som napr. kupila uz druhykrat kupon do aquacentra za polovicnu cenu. pri odovzdavani kuponu namiesto platenia som nikdy nemala problem
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

mato650 Pozri príspevok
nakupovanie cez zľavové stránky využívam už dlhšie a nikdy som nemal problém, v súčasnosti je ich už až priveľa... skúste napr. do vyhľadávača zadať slovo zlava alebo zlavy a neviete čo skôr...
veľmi oceňujem ako bolo spomenuté ak pri nejakej zľave je aj možnosť komentovať...zväčša tam prispievajú aj poskytovatelia zliav a je možné si objasniť detaily (napr. pri zľave z oblasti ubytovania)
ved preco si zlavy napozeras na stranke, kde su sustredene vsetky naraz? napr.: zlavy.sme.sk
da sa to tam aj pekne vyfiltrovat podla mesta, druhu zlavy, vysky zlavy, alebo najviac nakupovanej zlavy
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Prezrela som si zľavy-kozmetika-nestačím sa diviť.Permanentný make up 22 €,-kúpené cez 100 krát,potom budu lietať po doktoroch,výpln pier 99€ a to v kozmetickom salone....v tejto krajine je to už ako v Sudáne,neskutočné.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
BXLmiami Pozri príspevok
Prezrela som si zľavy-kozmetika-nestačím sa diviť.Permanentný make up 22 €,-kúpené cez 100 krát,potom budu lietať po doktoroch,výpln pier 99€ a to v kozmetickom salone....v tejto krajine je to už ako v Sudáne,neskutočné.
prečo? .po doktoroch a?
ja mám tiež permanentný make-up z kozmetiky, ani ma nenapadlo, že by to mali robiť niekde inde, či?
22 EUR je smiešna suma, ale čo v tom je?
možno len očné linky?
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať