Zavrieť

Porady

Usporiadat
alena2703 alena2703

alena2703 je offline (nepripojený) alena2703

2-roč.babička
predstav si!!!!!!!!!!!!!!!! mám dvoch synov !!!! to čo ich nenaučím ............. ??????????? čo si zač?????? už som sa tak dobre dlho nezasmiala ďakujeeeeeeeeeem!!!!!!!
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

alena2703 Pozri príspevok
predstav si!!!!!!!!!!!!!!!! mám dvoch synov !!!! to čo ich nenaučím ............. ??????????? čo si zač?????? už som sa tak dobre dlho nezasmiala ďakujeeeeeeeeeem!!!!!!!
Alenka, teším sa, že sa tešíš .
To my si tu tak z času na čas pošantíme, vitaj na Porade a cíť sa tu s nami dobre .
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

alena2703 Pozri príspevok
dakujem vám všetkým za dobré aj vtipné rady.KúPILA SOM dom a zisťujem že musím kúpelku čím skôr prerobiť kvôli tomu odpadu asi sa už nedá dlhšie čakať mám vyskušané všetko okrem toho krtka ale neviem kde ho kúpiť aby som si to mohla spraviť sama.
pozri: http://www.uni-max.sk/pretahovacie-p...nie-odpadov/d/

ale urcite budu aj lacnejsie

ja som si naposledy pozicala od udrzbara z roboty , alebo skus susedov
2 0
alena2703 alena2703

alena2703 je offline (nepripojený) alena2703

2-roč.babička
Ďakujem
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

1Dara Pozri príspevok
pozri: http://www.uni-max.sk/pretahovacie-p...nie-odpadov/d/

ale urcite budu aj lacnejsie

ja som si naposledy pozicala od udrzbara z roboty , alebo skus susedov
nó... nie kedy je istejší údržbár z roboty ako ten chlap čoho máme doma ale úplne najistejšie a myslím, že aj garantované je keď si to od jedu opravíme holky samééééé
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

lujza.j Pozri príspevok
nó... nie kedy je istejší údržbár z roboty ako ten chlap čoho máme doma ale úplne najistejšie a myslím, že aj garantované je keď si to od jedu opravíme holky samééééé
no ked nemame chlapa doma, aspon sa nezdrziavame doprosovanim o opravu
0 0
alena2703 alena2703

alena2703 je offline (nepripojený) alena2703

2-roč.babička
ja všetko kúpim alebo zoženiem a synátor musí spraviť ak sa mne nedarí,keď chce bývať musí makať inak má smolu chlapec
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

danushka Pozri príspevok
Kurňa, kebyže viem, že ten prášok do pečiva je taký účinný, nemusel môj starý tak trpieť pod tým umývadlom.
Ešte teraz má vypálený fľak na tej vyholenej hlave .
No buď rada, že to nebral ako pokus o jeho likvidáciu. To by si sa tu takto veselo nerozpisovala.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

gumený zvon je najlepší - ten pomôže (ale dlhé vlasy treba vždy z odtoku vyloviť)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

danushka
Ale z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že chlapi sú na tieto roboty v dome použiteľní, keď už na veľa iného nie, na inštalačné roboty sú priam predurčení
Presne! Chlapi sú použiteľní, len je potrebne ich aktivovať vhodným stimulom (pivo, víno, ostrô, šunka, saláma, uhorka, chlieb a pod,) . Aktiváciu je potrebné obnovovať každých 30 minút, inak sa chlap sám od seba vypne (bezpečnostné opatrenie proti pretrhnutiu od práce).
1 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

misoft Pozri príspevok
Presne! Chlapi sú použiteľní, len je potrebne ich aktivovať vhodným stimulom (pivo, víno, ostrô, šunka, saláma, uhorka, chlieb a pod,) . Aktiváciu je potrebné obnovovať každých 30 minút, inak sa chlap sám od seba vypne (bezpečnostné opatrenie proti pretrhnutiu od práce).
Nuž daj aj tie deaktivačné spúšťače, nech sme o niečo múdrejšie ...
0 0
digehe1 digehe1

digehe1 je offline (nepripojený) digehe1

som samouk, ale nechám si rád poradiť od dobrých ľudí ...viac
ked varím zemiaky scedenu vodu vylejem do odtoku, raz začas predtým ako ju vylejem nasypem tam sačik sody bicarbony alebo prášik do pečiva,ktorý tu už bol spomenutý,,,,,,,,
Naposledy upravil digehe1 : 24.07.11 at 16:15
2 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

...vôbec to nie je mimo témy, však celý čas hovoríme o čistení odtokov
0 0
digehe1 digehe1

digehe1 je offline (nepripojený) digehe1

som samouk, ale nechám si rád poradiť od dobrých ľudí ...viac
digehe1 Pozri príspevok
ked varím zemiaky scedenu vodu vylejem do odtoku, raz začas predtým ako ju vylejem nasypem tam sačik sody bicarbony alebo prášik do pečiva,ktorý tu už bol spomenutý,,,,,,,,

tak som to upravila,ja viem,že sa tu bavíme celý čas o odtoku,ale nedala som radu ako tomu pomôcť,ked neodteká, ja len čo robím preventívne,môže byť,že sa porucha týmto nedá odstrániť, alebo?????treba vyskušať,ak sa podarí budem rada,,,hovorí sa že raz aj motyka vystrelí ale toto už by bolo
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

doplnim otazku - pouzivate drvic kuchynskeho odpadu? ako casto preventivne cistite trubky?
0 0
alena2703 alena2703

alena2703 je offline (nepripojený) alena2703

2-roč.babička
dobrý deň ,po roku som to vyrišila.Musela som si dať spraviť nový odpad v celom dome.´DKUJEM ZA VšETKY ODPOVEDE
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať