Zavrieť

Porady

Prevádzka - Paintball

Dobrý deň,

potreboval by som poradiť, chcem začať "podnikať" s prevádzkou paintaballu, chcel by som vybudovať areál a začať. Mám nápady aj kapitál, môj problém spočíva v právnej stránke veci. Prevádzovať to ako športový klub, resp. môže športový klub vykazovať zisk? Alebo ako s.r.o, živnosť, ... ? Nemám v tomto žiadne skúsenosti tak vopred ďakujem za každý postreh.
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mr.Slavo Pozri príspevok
Ja som to mal v hale,takže som nejak nemusel riešiť bezpečnosť náhodných okoloidúcich. Veľmi sa mi páčilo zabezpečenie v Košiciach. Hralo sa na kopcovitom teréne v lese,
...za Alpinkou ????
"ohradené" to bolo bielou páskou a raz v zápale boja som si všimol ako na mňa čumia prekvapený hubári len pár metrov za mnou
...
...
....
0 0
Mr.Slavo Mr.Slavo

Mr.Slavo je offline (nepripojený) Mr.Slavo

Za Alpinkou,vtedy ma som dostal ten nápad otvoriť ihrisko,skasíroval od nás cez 250 eur,tak som si vyrátal náklady/zisky a nebolo o čom .
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mr.Slavo Pozri príspevok
Za Alpinkou,vtedy ma som dostal ten nápad otvoriť ihrisko,skasíroval od nás cez 250 eur,tak som si vyrátal náklady/zisky a nebolo o čom .
....otvor ,otvor ...realizuj sa .....

Potom pošli pozvánku ...dôjdem kuknúť ,,,,,he , teda možno ...
0 0
Mr.Slavo Mr.Slavo

Mr.Slavo je offline (nepripojený) Mr.Slavo

Určite otvorím,ozaj nepoznám nič lepšie.3 hodinky sa buď hráš,ak chýba niekto do počtu,čo sa často stáva,alebo sedíš a kecáš s hráčmi,tam ozaj nie je o čom rozmýšľať,netreba sa báť,ale musíš sa odlíšiť.Ja nemám rád tie naše slovenské ihriská z pneumatík a paliet,bez nápadu,možno nejaký polorozpadnutý kravín,alebo sklad a nenašiel som nič pod 15 eur za 200 guličiek,to je veľké plus.Kua,ja by som sa rozpísal,mám rád túto tému,ale ptm budú ihriská všade,keď sem dám know how
0 0
lukas135 lukas135

lukas135 je offline (nepripojený) lukas135

ja by mam v plane to iste, chcem tiez vybudovat paintballove ihrisko (+ nakupit dane vybavenie), mne ani tak o zarobok velmi nejde (kapital sa mi urcite vrati). Takze nakoniec treba mat na to zivnost ? niekde som cital, ze to takto vedu - je to pravda? (resp. ci to tak moze byt?). A keby som si dobavil tu zivnost, tak co to obnasa? (cinnost spojena so zivnostou)
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

lukas135 Pozri príspevok
ja by mam v plane to iste, chcem tiez vybudovat paintballove ihrisko (+ nakupit dane vybavenie), mne ani tak o zarobok velmi nejde (kapital sa mi urcite vrati). Takze nakoniec treba mat na to zivnost ? niekde som cital, ze to takto vedu - je to pravda? (resp. ci to tak moze byt?). A keby som si dobavil tu zivnost, tak co to obnasa? (cinnost spojena so zivnostou)
čítaj ako ´živnosť založíš...velmi jednoducho

http://www.podnikam.webnoviny.sk/ako...-9-krokoch/970
3 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať