Zavrieť

Porady

Vysavač Vorwerk upozornenie

Ja by som chcel len upozornit tých, ktorých navštívil predajca tohto vysavača aby vysavač rozhodne nekupovali za tú cenu ktorú ponúka. Vysavač je určite dobrý ale za tú cenu môžete mat aj zo 4 vysavače v porovnanej kvalite. Ich trik spočíva vtom,že do vysavača dajú handru na ktorej sa zachytí prach po vysávaní. Lenže ja som spravil to iste na mojom vysavači a nazbieral tolko isto prachu ako ten vorwerk a to som vysával ešte po nom. Naviac treba kupovat sáčky cca raz rok za 40EUr - 6 sáčkov. Dnes sú aj bezsáčkové vysavače. Taktiež granule na tepovanie sa dajú kúpit tiež lacnejsie s rovnakým efektom. Priami predaj ma nevýhodu ,že aj ked reálna trhová cena vysavača je 500EUR a dalsich 1000 si rozdelia predajca, jeho šéf a firma. naviac podomový preajcovia útočia psychologicky na začiatku Vám povedia cenu potom ju znížia o pár stoviek a nútia Vás vysavač hned na mieste kúpit inak zlavu nedostanete. Toto sa mi najviac nepáči. Dalšia vec pri vsetko hovoria o zdraví, je úplne jedno či budete mat o roztoča viac alebo menej v domácnosti. Pred pár rokmi sa žilo ,že včetci mali koberce a plávajúce podlahy neboli a bolo menej alergických ludí ako teraz. Podla mna je problém len v samotnom zivotnom štýle ktorý ide dolu vodou.
Usporiadat
masinka masinka

masinka je offline (nepripojený) masinka

Moja mama ho ma hadam uz 10 rokov, je nemotorny iba klepac na podlahy pouzivame, prepajat sa nam ho nechce, V com mame problem, ze nevie zohnat sacky podobne, kde a aky tym nahradzujuci tento kupujete vy?
0 0
Svoro Svoro

Svoro je offline (nepripojený) Svoro

Ahojte, aj keď je to staršia téma, nedá mi tiež hodiť svoj názor. Pred takým rokom boli dve pani aj u nás s týmto zázrakom, vtedy sme používali ešte naše staré EIO. Nejako som nemohol nájsť na tom zázraku niečo strašne odlišné, ktoré by mu dovolovalo nosiť takú cenovku. Ak sa nebavíme o hovadinách ako Sencor, ale poriadnych značkách vysávačov, tak si myslím, že každý vysávač v hodnote okolo 100-150 € sa aj tam tomu čudu vyrovná. A niekde som tu čítal, že sáčky do toho čuda sa dajú zohnať aj z druhovýroby, tam si treba ale uvedomiť, že sáčok je vlastne časť filtrácie vysávača a použitie neoriginálu, už povedzme napr. pri alergikoch stráca taký vysávač úplne zmysel. My sme si vybrali ako náhradu EIa tento Zelmer : http://www.vysavace-domacnost.cz/zna...laris-5000.php a musím povedať, že je to niečo neskutočné. Myslím, že keby bola prezentácia u nás doma teraz, tak má ten ich zázrak veľmi vážneho konkurenta. A čo sa týka filtrácie, ešte jeden dobrý článok http://www.vysavace-domacnost.cz/cla...ce-prachu.html
Ten vlastne o tom Zelmeri rozhodol a na druhý deň sme ho boli kúpiť.
0 0
bodo44 bodo44

bodo44 je offline (nepripojený) bodo44

Ako ja nechapem co sa tu riesi proste nie kazdy moze mat ten system doma a ty co si ho nekupia lebo su prasce a chcu zit v spine je to ich vec.Trik je v tom ze ten system aj po vasom hocijakom vysacvaci ked prejde po koberci matracoch atd podlahach vzdy najde prach ale po nom nie.Nejde o to ze mas super SACI vykon ten ti je nahovno lebo potrebujes prasit uz chapete a to bezne systemy nedokazu samozrejme je vela ludi co si ho nekupi a je vela co si ho kupi.Jasne ze je viac negativ na system ako pozitiv.Cital som si tu chlapika co napisal sak hento 10eur tamto 10 tak vies co sprav taky system aby dokazaal to co Vorwerk a zacni to predavat po 200eur.A zarobis majland .A take ja mam taky saci vykon taky ze sa mi pricucuje ku koberci hahah ak neviete prave vtedy ked je pricucnuta hubica ku kobercu vtedy nevysava..... a nejde tu o to ci mate 2200w alebo 3000w Vorwerk ma 900w to je sakra rozdiel... a ja snim doma prasim/vysavam na 500w tak vsetcia co vysavate na 2,2KW+ tak GRATULUJEM mate doma ozaj PARADNE VYsavace.... to co za 10-15r miniete na elektrinu ste mohli dat do systemu ktory Vam ušetri cas aj namahu....A len tak k teme co sa tu pisala Vorwerk nema ziadne navijanie kablu ani nic nema pierka....Ano stoji trocha viac ale to ze si ho nemozte dovolit a ospravedlnujete svoj bordel doma tak nemusite zhadzovat system.A stymi LCD TV vies kolko stoji TV ked si ho doveziee predajca co ho predava za trebars ja nvm 800eur? tak 300 tak vyroba toho TV stoji max do 100.
0 3
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

To akoze vsetci, co nemaju akurat ten vysavac,ktory ty predavas, maju doma bordel a spinu???
0 0
bodo44 bodo44

bodo44 je offline (nepripojený) bodo44

ho nepredavam len ho mam doma ....a tiez bol u mna predajca a vysaval som na mojom koberci a potom to iste som JA povysaval s Vorwerok bolo to neporovnatelne ide tu o to ze NIekto tu napise nieco ako nekupujte si ho lebo je drahy lebo tamto henot pritom ONA/ON ho nemaju doma to ako keby si isiel na vystavu BMW a taam si si sadol do BMW a povozil sa 10min ako neskutocna jazda ale nemozes si ho dovolit tak zacnes na forach pisat boze tie sedadla katastrofa a tamto zle a hento a potom niekto napise sak take auto vyrobis aj za 10tis euro tak preco ho predavaju za 50.tis a vyssie asi o tom to je.Proste nedehonestujte SYSTEM ktorý doma nemate pretoze neviete ako funguje a co dokaze a to ze ste nepochopili ako funguje neznamena ze funguje zle.Za tu cenu ako si myslim je to skvela kupa.

A BTW k tvojej otazke zavolaj si domov na prezentaciu toho systemu niekoho povysavaj riadne den predtym cely byt/dom ..... a ked nic nenajdu po tebe potom nekupuj si ho ale pokial najdu 2cm prachu v koberci 1cm na podlahe a 2cm v matracoch nemyslis ze upratujes uplne zbytocne?len taka poznamka
btw2.POdlahy bez vody umyvat je uplna špica manželka si to nevie vynachvalit netvoria sa nam chumace prachu po dni alebo 2 ako kedysi ale az po tyzdni takze o tom to je
0 0
tienik tienik

tienik je offline (nepripojený) tienik

len ma tak napada, ako doteraz ludstvo prezilo tie tisice rokov bez tohoto zazraku? Sak vsetci zili ako prasce...mali pochoriet a zomret, nie? Tak ako to ze sme este tu? Ak sme nepotrebovali mat tak dokonale povysavane dodnes, myslim ze este to daky rocik vydrzime.

A druha vec, podla mna ani z dialky neplati povysavany = cisty.
Je to len taka haluz doby, tvrdosine sa nahanat za kazdym zrnkom prachu aje ked vsade okolo nas ho je vo vzduchu na tony. A je vseobecne zname, ze prilis sterilne prostredie skodi. Staci pozret pred ambulacie alargologov a spol.. Takze netreba to prehanat, nas imunitny system tak ci tak potrebuje cvicit a ten prach ho predsa nezabije.

Podla mna lepsie vybrat sa pekne von do prirody ako behat po byte s tymto zazrakom a tesit sa ze nie su chumaciky :-)

PS: ked si kupis mikroskop, pochopis ze vlastne aj tym mas doma bordel ako prasa, len si ho doteraz nevidel. A takto to mozeme v prehanani tahat do nekonecna.....
0 0
Al Capone Al Capone

Al Capone je offline (nepripojený) Al Capone

double Pozri príspevok
Ja by som chcel len upozornit tých, ktorých navštívil predajca tohto vysavača aby vysavač rozhodne nekupovali za tú cenu ktorú ponúka. Vysavač je určite dobrý ale za tú cenu môžete mat aj zo 4 vysavače v porovnanej kvalite. Ich trik spočíva vtom,že do vysavača dajú handru na ktorej sa zachytí prach po vysávaní. Lenže ja som spravil to iste na mojom vysavači a nazbieral tolko isto prachu ako ten vorwerk a to som vysával ešte po nom. Naviac treba kupovat sáčky cca raz rok za 40EUr - 6 sáčkov. Dnes sú aj bezsáčkové vysavače. Taktiež granule na tepovanie sa dajú kúpit tiež lacnejsie s rovnakým efektom. Priami predaj ma nevýhodu ,že aj ked reálna trhová cena vysavača je 500EUR a dalsich 1000 si rozdelia predajca, jeho šéf a firma. naviac podomový preajcovia útočia psychologicky na začiatku Vám povedia cenu potom ju znížia o pár stoviek a nútia Vás vysavač hned na mieste kúpit inak zlavu nedostanete. Toto sa mi najviac nepáči. Dalšia vec pri vsetko hovoria o zdraví, je úplne jedno či budete mat o roztoča viac alebo menej v domácnosti. Pred pár rokmi sa žilo ,že včetci mali koberce a plávajúce podlahy neboli a bolo menej alergických ludí ako teraz. Podla mna je problém len v samotnom zivotnom štýle ktorý ide dolu vodou.
Počúval frajer, mám doma VK 136 aj VK140, lepší čistiaci systém nepoznám. A ak niečo po nom tvoja Eta vytiahne tak ziem kefu. Keď mi ho zoženiež za 500EUR tak berem celý KAMION, tak tu nezavázaj ludí a staraj sa o svoje zdravie sám!!!!!!!!!!!!!!!!! kto na to nemá nech si to nekupuje.
1 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

tienik Pozri príspevok
len ma tak napada, ako doteraz ludstvo prezilo tie tisice rokov bez tohoto zazraku? Sak vsetci zili ako prasce...mali pochoriet a zomret, nie? .....
nie vsecci,sak predtym sa pouzival sovietsky vysavac "RAKéTA"....tiez som hrdym majitelom jedneho.aj funguje krasne len ked ho zapnem tak v okruhu 5 km vypadne signal GSM aj kablovka.
0 0
Al Capone Al Capone

Al Capone je offline (nepripojený) Al Capone

prečo niekto nechápe že doba ide dopredu a KOBOLD je špička na trhu! kto na to nemá nech sedí doma a vypisuje, aj tak po nom už nič nepovysáva.
0 1
kom0dus kom0dus

kom0dus je offline (nepripojený) kom0dus

moji stari rodicia kupili cca v roku 2000 vysavac. Prachobycajny bezvreckovy plastovy vysavac nejakej supersvajciarskej znacky HYLA, co aj v Lidli najdete lepsie a vykonnejsie vysavace. Samozrejme, od podomoveho predajcu. Cena? 90 000SKK !!

cele zle.
0 0
VejusQin VejusQin

VejusQin je offline (nepripojený) VejusQin

Keď k nám mal prísť pán predvádzať volwerk, bol som skeptický asi ako všetci.. Na obed sme povysávali dom (dali sme si záležať) a večer som bol v pomykove čo vlastne chce predvádzať s vysávačom keď je práve dôkladne vysaté. Za malý moment mal VK 140 z tašky von, pripravený na prvý test. ŽIADNA HANDRA DO HADICE či čo to tu trepete. Nezaložil filter, ale transparentný kryt-DEMO a preložil vnútrom tmavozelenú handru. Dal nám povysávať časť koberca. Išlo to napodiv VEĽMI ľahko (proti bežnému vysávaču). Vysávač zastavil, handričku s prachom rozprestrel na stôl a s úsmevom skonštatoval že vidno že sa doma o hygienu staráme. Nie nie, nebolo to ironické, vravel to s plnou vážnosťou. Požiadal nás o donesenie nášho vysávača. Vysávač bol nový, 1500W výkonu. Zapli sme ho a začali vysávať inú časť koberca, veľkou silou, drhnúc, sme sa ho snažili vysať čo najlepšie. Potom nám dal do ruky volwerk a predstavte si, žiadna zmena, ako keby sme ten koberec vôbec nevysali. Dobre vravíte tí čo ho máte. Či máte vysávač za 20€ alebo za 200€stále to je ten istý princíp. Darmo mám 2500w keď všetky vlákna stiahne k sebe a nič nevysaje, iba smeti čo vidíte okom.. Je veľmi tichý a sací výkon si prispôsobuje inteligentne sám. ZISTENIE: vôbec som sa nemusel obťažovať vysávať bežným vysávačom. Tento pri 400w krásne vytiahne to, čo inak nedostanete von. A drahé niesu súčiastky v ňom, DRAHÝ JE VŽDY NÁPAD! Keby ti dám do ruky 1000€ tak nevyrobíš doma ani ten zelený kryt naň. Plasty sú rôzne, drahé, lacné, to vidíte aj v autách, nemôžete porovnať plast v peugeote a v audi. Tieto plasty sú ďalším dielom z dielne NASA (nie vyrobené so zámerom výroby vysávača aby zase niekto nemal reči...) Je drahší, ale za život sa ti to vráti. Stačí jedna prezentácia a každý uvidíte že to čo nazývate vysávaním v podstate vysávanie nieje. Bol som účastníkom mnohých prezentácií, mnohým som sám neveril hoci možno neprávom, no VOLWERK MOŽEM LEN A LEN DOPORUČIŤ!!! mimochodom, má TUV certifikát. Kým neuvidíš, neuveríš!

A darmo mi povieš že aj tak je prach všade okolo teba. JE! Keď vysávaš obyčajným vysávačom, a všetok skutočný prach ty opäť lezie s neho von. Tento vysávač nemá žiadne filtre, filtrom samím je vrecko na prach. Je drahšie ale keď ti 1 vydrží 3 mesiace tak to nieje nič strašné. Výmenov vrecka meníš filter. Tak si zisti cenu filtrov v tvojom vysávači. za cca 30e mám 6 vreciek, ktoré mi vydržia rok a pol, pritom mám stále nové a voňavé filtre.

a k plastom, hadice aj celý vysávač sú z odolného plastu. Isto každý mal v ruke hadicu vysávača, keď som videl ako chlap po nej skáče krúti ju, tak som neveril. Všetky násadky také boli, mali pamäť. Tepovanie jedna báseň. Aj umytá podlaha zanechala na handre tolko prachu, že sa ju inak ani neoplatí čistiť. Inak váži iba 3kg.

Nik vám nekáže si tento zázrak kúpiť. No po zistení funkčnosti tohto prístroja by bola škoda nevyužiť ho v prospech svojho zdravia.

Kritizovať môže iba blbec ktorý to nikdy nevidel fungovať. Tak ako blbec povie že sa na ňom navýja hadica, aspoň si do googla dajte ako to vizerá, lebo každý vidí krabicu na kolieskach s hadicou.

môžem iba doporučiť!!!
Naposledy upravil VejusQin : 20.02.13 at 23:12
0 1
tienik tienik

tienik je offline (nepripojený) tienik

nemyslim ze som skeptik, skor by som povedal ze ukrutny realista.
Ked odfiltrujem vsetky marketingove raci zostava mi veta:
"Tento vysávač nemá žiadne filtre, filtrom samím je vrecko na prach. Je drahšie ale keď ti 1 vydrží 3 mesiace tak to nieje nič strašné. Výmenov vrecka meníš filter. Tak si zisti cenu filtrov v tvojom vysávači. za cca 30e mám 6 vreciek, ktoré mi vydržia rok a pol, pritom mám stále nové a voňavé filtre."

a teraz taka matematicka otazka. Ake velke je dane vrecko, ked sa do neho zmesti prach z jednej domacnosti za cely stvrt rok? Takze bud je to hovado ako moj premyselny Karcher v dielni, alebo vysava tak decentne ze sa zaplnit nema cim.

PS: v kazdom vysavaci pouzivajucom vrecka posobi toto vrecko ako filter a jeho vymenou mas zas novy filter. Je to mozno prekvapenie, ale je to tak :-)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


V telke dávali reláciu o dôchodcoch, ktorých pozvali na prezentáciu cesnaku a odišli s hrncami za 1200€, keď ich chceli vrátiť (na čo mali právo) - odrazu to nebolo kde vrátiť, lebo "sídlo" spoločnosti bol v skutočnosti prenajatý priestor s hŕbou ďalších "bazmekov".

Podobne teda i VejusQin "agituje" za niečo za "ľudovú" a možno jedinečnú cenu (tipnem si - len 2000€), pričom možno ten "zázrak techniky s plastami od NASA" možno stojí 500-600€ (firma ako taká ale existuje).

VejusQin - toto je Porada, kde si radíme - nie je to stránka na prezentácie firiem.
0 0
tienik tienik

tienik je offline (nepripojený) tienik

inac, ked si vezmeme ake problemy mala v poslednych rokoch NASA pri letoch do vesmiru a terajsiu skutocnost, ze ked chcu ist na ISS, musia ist do ruska vystat rad na miestenky.....ja by som slovne spojenie "plasty z NASA" bral ako velku vystrahu - to radsej nakupit fakt v tej cine. Je to asi to iste, len za nizsiu cenu :-)
0 0
alus.tom alus.tom

alus.tom je offline (nepripojený) alus.tom

no ja mam doma dyson a zanusi, zanusi je obyc vysavac. nemam doma vela kobercov a ten prach povysáva, a dyson má rotačné kefy je super na koberce. a spolu nestáli tolko čo tento. dyson je bezvreckový a ma hepa filter a jeden filter z takej špongiovej kefy, ktory po vysávaní vyperiem a nechám usušit, a neviem si fakt predstavit ze 6 sackov na 1 a pol roka pri dvoch detoch. to si asi srandu robí.
0 0
alus.tom alus.tom

alus.tom je offline (nepripojený) alus.tom

A dalej , chlap co bol u nás bol drzí a mal primitívne poznámky na moje dieťa. trapny chuj.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j



V poslednej dobe sa tu roztrhlo vrece s týmito marketing.masážami.....vecí ktoré musíte doma mat,alebo kupovat......inak ste zaspali dobu....
0 0
VejusQin VejusQin

VejusQin je offline (nepripojený) VejusQin

tienik Pozri príspevok
nemyslim ze som skeptik, skor by som povedal ze ukrutny realista.
Ked odfiltrujem vsetky marketingove raci zostava mi veta:
"Tento vysávač nemá žiadne filtre, filtrom samím je vrecko na prach. Je drahšie ale keď ti 1 vydrží 3 mesiace tak to nieje nič strašné. Výmenov vrecka meníš filter. Tak si zisti cenu filtrov v tvojom vysávači. za cca 30e mám 6 vreciek, ktoré mi vydržia rok a pol, pritom mám stále nové a voňavé filtre."

a teraz taka matematicka otazka. Ake velke je dane vrecko, ked sa do neho zmesti prach z jednej domacnosti za cely stvrt rok? Takze bud je to hovado ako moj premyselny Karcher v dielni, alebo vysava tak decentne ze sa zaplnit nema cim.

PS: v kazdom vysavaci pouzivajucom vrecka posobi toto vrecko ako filter a jeho vymenou mas zas novy filter. Je to mozno prekvapenie, ale je to tak :-)

Nejde len o filtre, ale o to vyklepávanie, každý vysávač má 1 motor. Tento má 2. Do jedného vrecka sa vmestí 2,5kg prachu. A je rozdiel podla mňa či ty máš len papierové vrecko, a ja vrecko obsahujúce 4 rôzne filtre, zachytávajúce hrubé nečistoty, najjemnejší prach, mastnotu. Jeden z nich je HEPA. Tým som chcel povedať že je treba mať dobrú filtráciu ale aj spôsob ako nečistoty do filtrov vobec dostať. Keď ty povysávaš najdrahším vysávačom v obchode, tak ja po tebe vysajem tolko prachu, že si možem mysleť že si vôbec nevysal. Prvé vrecko naplníš rýchlo, lebo to je ako keby si prvý krát vysával. Dalším vysávaním si už len čistotu udržuješ. A filtrácia je dôležitá, lebo ty vysaješ smeti po zemi ktoré vidíš, ale vysávačom aj ten prach čo vysaješ ti vyletí zase von. Prach máš potom stále, všade, iba sa výri. Ja utrem skrinky, stolík od prachu, a vysajem. Mám čisto. Skús to utreť ty a potom vysávať. Všetko toto si môžeš na vlastné oči pozreť, a vôbec si ho nemusíš ani po ukážke kúpiť. Funkčnosť tohto vidíš sám logicky na vlastné oči.
0 0
VejusQin VejusQin

VejusQin je offline (nepripojený) VejusQin

misoft Pozri príspevok

V telke dávali reláciu o dôchodcoch, ktorých pozvali na prezentáciu cesnaku a odišli s hrncami za 1200€, keď ich chceli vrátiť (na čo mali právo) - odrazu to nebolo kde vrátiť, lebo "sídlo" spoločnosti bol v skutočnosti prenajatý priestor s hŕbou ďalších "bazmekov".

Podobne teda i VejusQin "agituje" za niečo za "ľudovú" a možno jedinečnú cenu (tipnem si - len 2000€), pričom možno ten "zázrak techniky s plastami od NASA" možno stojí 500-600€ (firma ako taká ale existuje).

VejusQin - toto je Porada, kde si radíme - nie je to stránka na prezentácie firiem.

Toto je firma ktorá reálne existuje. Pán nás pozná, bol u nás už niekoľko krát, nikdy nebol problém. To neni že ti zazvonia na zvonček a ponúkajú. Takéto akcie sa vopred dohadujú, pri prezentácii niesi sám ale aj ďalšie 2 páry. Výrobok je certifikovaný, všetko poriadne vydokladované, nikdy sme nemali problém. Došli mi vrecká? Nevadí. Zdvihnem telefón a dovezú mi ich hneď priamo domov.

a OPAKUJEM SA, drahý je nápad! nie súčiastky. Súčiastky sú len pre kvalitu o niečo drahšie. Mi nevrav že BMW a Trabant je to isté. V princípe áno, ale kvalita dielov je niekde inde. Tým som chcel povedať že kým sa mnw poserú za 3 roky dva vysávače, rozsype hadica, pokazí šnúra, nefiltruje, slabo ťahá, tak tu niečo také nehrozí. Nevravte mi že plast ako plast.

a k NASA, ani nevieš koľko ich vynálezov deňne použivaš bežne.

a vobec mi to nepríde ako PORADA, KDE SI RADÍME, lebo ak si niečo nevidel, nevyskúšal, alebo to doma nemáš, tak nemožeš všetkým radiť aby si to nezakúpili! Kvoli vašej porade som sa tu zaregistroval, lebo keď som čítal príspevky ľudí ktorý zjavne tento prístroj ani nevideli, tak sa mi rozum zastavil!!!
0 0
VejusQin VejusQin

VejusQin je offline (nepripojený) VejusQin

alus.tom Pozri príspevok
no ja mam doma dyson a zanusi, zanusi je obyc vysavac. nemam doma vela kobercov a ten prach povysáva, a dyson má rotačné kefy je super na koberce. a spolu nestáli tolko čo tento. dyson je bezvreckový a ma hepa filter a jeden filter z takej špongiovej kefy, ktory po vysávaní vyperiem a nechám usušit, a neviem si fakt predstavit ze 6 sackov na 1 a pol roka pri dvoch detoch. to si asi srandu robí.
1 sáčok = 2,5kg prachu
keď používaš bežný vysávač, možeš stále vysávať, a stále ti pojde prach, tepovať tiež. Toto ti vytiahne prach do hĺbky 18cm. Teraz môžem búchať po posteli a žiaden prach z nej nejde. Skús vysať svoj matrac ty a potom po ňom udri.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať