Zavrieť

Porady

Vysavač Vorwerk upozornenie

Ja by som chcel len upozornit tých, ktorých navštívil predajca tohto vysavača aby vysavač rozhodne nekupovali za tú cenu ktorú ponúka. Vysavač je určite dobrý ale za tú cenu môžete mat aj zo 4 vysavače v porovnanej kvalite. Ich trik spočíva vtom,že do vysavača dajú handru na ktorej sa zachytí prach po vysávaní. Lenže ja som spravil to iste na mojom vysavači a nazbieral tolko isto prachu ako ten vorwerk a to som vysával ešte po nom. Naviac treba kupovat sáčky cca raz rok za 40EUr - 6 sáčkov. Dnes sú aj bezsáčkové vysavače. Taktiež granule na tepovanie sa dajú kúpit tiež lacnejsie s rovnakým efektom. Priami predaj ma nevýhodu ,že aj ked reálna trhová cena vysavača je 500EUR a dalsich 1000 si rozdelia predajca, jeho šéf a firma. naviac podomový preajcovia útočia psychologicky na začiatku Vám povedia cenu potom ju znížia o pár stoviek a nútia Vás vysavač hned na mieste kúpit inak zlavu nedostanete. Toto sa mi najviac nepáči. Dalšia vec pri vsetko hovoria o zdraví, je úplne jedno či budete mat o roztoča viac alebo menej v domácnosti. Pred pár rokmi sa žilo ,že včetci mali koberce a plávajúce podlahy neboli a bolo menej alergických ludí ako teraz. Podla mna je problém len v samotnom zivotnom štýle ktorý ide dolu vodou.
Usporiadat
VejusQin VejusQin

VejusQin je offline (nepripojený) VejusQin

keby vorwerk stál 100 € tak si ho kúpi každý. Neviem či na to nemáte alebo čo, tý čo tu len buzerujú, nech si ho ani nekupujú. Len som chcel poradiť ľudom ktorý hľadajú informácie o tomto zázraku. Preto k téme by sa mali objektívne vyjadrovať len tí čo ho majú. Zdá sa vám to drahé, lebo vysávače sú lacné. Ale keď vidíte ten rozdiel na vlastné oči medzi vysávačom a VYSÁVAČOM, tak to je na zamyslenie. Ak na to nemáš tak si to aj tak nekúpiš. Ale nevrav že to nefunguje, keď ani nevieš ako to vizerá!
0 2
expeeert expeeert

expeeert je offline (nepripojený) expeeert

Teda takéto tlačenie kalerábov do hlavy...
Ešte som na takej prezentácii nebol, ale už sa nedivím, že sa slabšie povahy nechajú oblbnúť...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

VejusQin Pozri príspevok
keby vorwerk stál 100 € tak si ho kúpi každý. Neviem či na to nemáte alebo čo, tý čo tu len buzerujú, nech si ho ani nekupujú. Len som chcel poradiť ľudom ktorý hľadajú informácie o tomto zázraku. Preto k téme by sa mali objektívne vyjadrovať len tí čo ho majú. Zdá sa vám to drahé, lebo vysávače sú lacné. Ale keď vidíte ten rozdiel na vlastné oči medzi vysávačom a VYSÁVAČOM, tak to je na zamyslenie. Ak na to nemáš tak si to aj tak nekúpiš. Ale nevrav že to nefunguje, keď ani nevieš ako to vizerá!
ty si tiež pekny zazrak......
18cm do hlbky...fuka,ze az v takej sterilite zit.....ma potom zabije zavan "cerstveho" vzduchu co do bytu zo slovnaftu....mi zaveje.....ci povysavam s tymto zazrakom aj ten.....bež masirovat inam...
a ty tu nie si od toho......ze kto a ako sa moze v danej teme vyjadrovat....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
VejusQin Pozri príspevok
1 sáčok = 2,5kg prachu
keď používaš bežný vysávač, možeš stále vysávať, a stále ti pojde prach, tepovať tiež. Toto ti vytiahne prach do hĺbky 18cm. Teraz môžem búchať po posteli a žiaden prach z nej nejde. Skús vysať svoj matrac ty a potom po ňom udri.
Toto ma odradilo ....
Už som bol nalomený , že si ho aj objednám u Qina Jesusa ....

No keď si predstavím , že by som s tým čudom vysával ...kúúúrnik , veď by mi parkety povytrhalo......
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač Pozri príspevok
Toto ma odradilo ....
Už som bol nalomený , že si ho aj objednám u Qina Jesusa ....

No keď si predstavím , že by som s tým čudom vysával ...kúúúrnik , veď by mi parkety povytrhalo......
Dufam ze myslel matrac....lebo aj susedov luster co podomnou byva by zožral...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

[QUOTE=VejusQin;2261703]keby vorwerk stál 100 € tak si ho kúpi každý. Neviem či na to nemáte alebo čo, tý čo tu len buzerujú, nech si ho ani nekupujú. Len som chcel poradiť ľudom ktorý hľadajú informácie o tomto zázraku. Preto k téme by sa mali objektívne vyjadrovať len tí čo ho majú. Zdá sa vám to drahé, lebo vysávače sú lacné. Ale keď vidíte ten rozdiel na vlastné oči medzi vysávačom a VYSÁVAČOM, tak to je na zamyslenie. Ak na to nemáš tak si to aj tak nekúpiš. Ale nevrav že to nefunguje, keď ani nevieš ako to vizerá![/QUOTE

no milý podomový predajca smejdov, ja by som si ho urcite nekupil.
.
500 a viac da za vysavac len zmagoreny clovek z podvodnickych prezentacii; najcastejsie dochodcovia...este lepsie na splatky...
Len pre info, kolko z tych 500 ti ide do vacku?
Naposledy upravil bjuty smis : 26.02.13 at 17:34
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
VejusQin mohol by si byť korektný a povedať či ten vysávač predávaš alebo iba vlastníš?

Ak obhajuješ vlastný produkt, v poriadku, ale uvádzaj v svojich príspevkoch aj svoju reálnu zaujatosť (konflikt záujmov), tak sa to v slušnej diskusii robí.

Inak je to podvádzanie a zavádzanie.
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
My matrace a ani paplóny nevysávame a ani sme ich nevysávali a doteraz nás alergie na prach obchádzali. Vysávame vysávačom so sacím výkonom 400W (pri max. otáčkach), nastavený ho máme na minimum.

No povedzte, komu by sa chcelo všetko poriadne vysávať?

Ono je to tak, keby tie zázraky stáli toľko ako bežné výrobky, kúpili by si ich všetci, a je to jedno či ide o vysávače, parné hrnce, hrnce,...

Ak je niečo naozaj dobré, ľudia si to sami vyhľadajú a kúpia.
Naposledy upravil Letko : 27.02.13 at 11:44
0 0
kika70 kika70

kika70 je offline (nepripojený) kika70

Hubicu s poklepom sme amli na elektrolux vysvaci uz pred 13 rokmi. Nic svetoborne.
Kamoska mi hovorila o zazraku,ktory jej rano predvadzali, tak sme schytli ich vysavac a prebehli matrac - povysavali sme dost prachu aj ked rano matrac vysal "zazrak" na 2000E.
0 0
robotvysavac robotvysavac

robotvysavac je offline (nepripojený) robotvysavac

Hádanka:Mám každý deň krásne povysávané, ale vysávača sa ani nedotknem. ...viac
Prosím vás čo chcete predvádzať na klasických vysávačoch ktoré používame 50 rokov, všetky sú rovnaké, stlačím gombík chytím hadicu a vysávam, ako môže dať rozumný človek za obyčajný vysávač 1200 € ? , keď v obchode ho kúpi o polovicu lacnejšie,
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
robotvysavac
Prosím vás čo chcete predvádzať na klasických vysávačoch ktoré používame 50 rokov, všetky sú rovnaké, stlačím gombík chytím hadicu a vysávam, ako môže dať rozumný človek za obyčajný vysávač 1200 € ? , keď v obchode ho kúpi o polovicu lacnejšie,
o polovicu? Za desatinu ceny!
0 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-4)
+ zobraziť viaczbaliť
Tak tý čo to tu píšete, ste určite od Ritella či iného stroja. VW je jediný stroj na trhu, ktorí je adekvatný aj k svojej cene. Celá naša rodina ho má, mali sme aj Rainbow, no už sme ho strelili, nič lepšie ako VK150, SP530 na trhu nie je. Aj známi z Nemecka nám to potvrdili, Vorwerk je proste kvalita. Jediné to k tomu môžem povedať.
0 4
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-4)
+ zobraziť viaczbaliť
Už sme si zakúpili od nich aj Thermomix, a neviem, sami sa pozrite iba na youtube, čo to dokáže. Vorwerk je záruka kvality.
0 4
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Chrome024
Už sme si zakúpili od nich aj Thermomix, a neviem, sami sa pozrite iba na youtube, čo to dokáže. Vorwerk je záruka kvality.
tak to ste potom pekné telce.....

mám na predaj kladivo...železné, drevená rúčka.....
bežne stojí 1200.-, ale vidím, že si rozumný a múdry predajca vysávačov, dám ti akciu....

dám ti ho za 800.-....je to značka kladivopreblbov....spravím ti naň aj takú nálepku...

pošli údaje....neolutuješ....
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
Chrome024
Už sme si zakúpili od nich aj Thermomix, a neviem, sami sa pozrite iba na youtube, čo to dokáže. Vorwerk je záruka kvality.
tak to ste potom pekné telce.....

mám na predaj kladivo...železné, drevená rúčka.....
bežne stojí 1200.-, ale vidím, že si rozumný a múdry predajca vysávačov, dám ti akciu....

dám ti ho za 800.-....je to značka kladivopreblbov....spravím ti naň aj takú nálepku...

pošli údaje....neolutuješ....
...a keďže si aj seriózny predajca, tak predpokladám, že na kladivo dávaš doživotnú záruku a násady vymienaš podľa potreby. Samozrejme, že grátis...veď je to značkové kladivo.
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Chrome024 a dúfam ešte že si nakúpil aj akcie cez "Ertrag und Sicherheit" :-)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Chrome024
Už sme si zakúpili od nich aj Thermomix, a neviem, sami sa pozrite iba na youtube, čo to dokáže. Vorwerk je záruka kvality.
Očuj - zmanipulovaný videom. Veď i tie "reklamy" v telke - MediaShop-u - odrb jak vyšitý. Chvália to i ono - ultra ostrý nôž, ale už neukážu, ako pri "strihu" obrazu zoberú nový nôž....a vraj aké kvalitné.....
Bisťu - také video - "vysoká" výpovedná "hodnota".....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
Chrome024
Už sme si zakúpili od nich aj Thermomix, a neviem, sami sa pozrite iba na youtube, čo to dokáže. Vorwerk je záruka kvality.
tak to ste potom pekné telce.....

mám na predaj kladivo...železné, drevená rúčka.....
bežne stojí 1200.-, ale vidím, že si rozumný a múdry predajca vysávačov, dám ti akciu....

dám ti ho za 800.-....je to značka kladivopreblbov....spravím ti naň aj takú nálepku...

pošli údaje....neolutuješ....
...a keďže si aj seriózny predajca, tak predpokladám, že na kladivo dávaš doživotnú záruku a násady vymienaš podľa potreby. Samozrejme, že grátis...veď je to značkové kladivo.

samozrejme, že vymieňame bezplatne...

iba manipulačný poplatok 150.- €....
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
samozrejme, že vymieňame bezplatne...
iba manipulačný poplatok 150.- €....
No veď preto....
0 1
double double

double je offline (nepripojený) double

Chrome024
Tak tý čo to tu píšete, ste určite od Ritella či iného stroja. VW je jediný stroj na trhu, ktorí je adekvatný aj k svojej cene. Celá naša rodina ho má, mali sme aj Rainbow, no už sme ho strelili, nič lepšie ako VK150, SP530 na trhu nie je. Aj známi z Nemecka nám to potvrdili, Vorwerk je proste kvalita. Jediné to k tomu môžem povedať.
Bohuzial naleteli. Vorwek robí tú istu vec ako ostane vysavače vyssej rady. Inak uz by mohli k tomu vorverku spravit aj privodnu hadicu lebo drzat ten vysavač dve hodiny v rukach dá zabrat. Inak pozri si vysavače dyson. síce su tiez drahsie ale aspon nemusíš už nič investovat. Ziadne sačky za 40Eur ročne.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať