Zavrieť

Porady

Kolko zarobi uctovnik - zivnostnik

Ospravedlnujem sa za tuto mozno hlupu temu, ale uvazujem, ze by som presiel zo zamestnaneckeho pomeru uctovnika na podnikanie v oblasti uctovnictva. Nechcem sa tu bavit o tom, kolko si pytat za jednu polozku ale zaujimali by ma skor komplexne informacie o tom, ci ma to uzivi. Teda mam 2 otazky :

1/ Kolko firiem dokaze taky uctovnik zvladnut uctovat na plny uvazok? Viem, ze to zavisi od ich velkosti a poctu dokladov, ci je a ci nie je platitelom DPH, kolko ma zamestnancov a pod. Ale kolko je taky rozumny priemer? Ako je to u Vas ? 5 - 6 mensich sro-ciek ?

2/ Kolko dokazete priblizne brutto vyfakturovat za celomesacne vedenie uctovnictva spolu ? 1000 eur ? 1500 eur ? 2000 eur ?

Viem, ze sa na to neda jednoznacne odpovedat a ze je to ine od pripadu k pripadu. Ale je tu vela z Vas, ktori sa tym zivia a preto by som Vach chcel poprosit, ci by ste sa nepodelili o nejake zakladne info z Vasich podnikatelskych aktivit.

Dakujem za vsetky prispevky.
Usporiadat
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
naviac máš výhodu, že chceš prejsť zo zamestnaneckého pomeru na voľnú nohu (prvotné kontakty)
jojo- nezaškodilo by si dať s niektorými terajšími klientami nejakú utajenú kávičku niekde v obchodnom centre-ponúknuť im o 20% nižšie sadzby a ako písaval sito- dokolečka dokola...
0 0
martinez martinez

martinez je offline (nepripojený) martinez

ok, dakujem Vam vsetkym za Vase skusenosti.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať