Zavrieť

Porady

SVB JE V EXEKUCII-MOZE BYT EXEKUCIA NA VLASTNIKOV BYTOV???

Dobrý večer, prosím, pomožte, ak viete!!!Na SVB v nasom dome je vedena exekucia- jedneho z neplaticov v nasom dome totiz nezakonne odpojili od vody-co sud uznal ako nezakonne a stanovil pokutu.Samozrejme,SVB ju nezaplatilo a teraz je nan vedena exekucia. Chcem sa spytat, kedze nam doslo listom, ze spolocenstvo ma vyplatit urcenu sumu a je nan vedena exekucia, co hrozi nam- ako majitelom bytov, ktore pod toto SVB patria- moze sa exekucia nejako tykat aj nas ci je to len problem SVB a jej konatela???moze od nas niekto vymahat peniaze??? dakujem za akukolvek radu!
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

No o.k., veľa sme toho neporadili, ale Maria má najlepšiu odpoveď a myslím, že to zatiaľ postačuje, lebo s takými problémami by som sa nechcela stretnúť a bohužiaľ zrejme to treba tiež posunúť do rúk právnikovi, ktorý vie poradiť strane , ktorá pomoc potrebuje a nie právnikovi , ktorý radil vychytralému a hlúpemu neplatičovi.
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Halli Pozri príspevok
No o.k., veľa sme toho neporadili, ale Maria má najlepšiu odpoveď a myslím, že to zatiaľ postačuje, lebo s takými problémami by som sa nechcela stretnúť a bohužiaľ zrejme to treba tiež posunúť do rúk právnikovi, ktorý vie poradiť strane , ktorá pomoc potrebuje a nie právnikovi , ktorý radil vychytralému a hlúpemu neplatičovi.

Máš pravdu. Ale účet SVB na ktorý prichádzajú platby nejaký zostatok má. A nemožno iba tak zrušiť SVB a založiť nové. Najprv treba vysporiadať záväzky. No je to zamotané.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať