Zavrieť

Porady

prenájom chaty-problémoví hostia:prosím poraďte, čo mám robiť

Dobrý deň,
mám problém, ktorý musím obšírnejšie opísať....prenajímam chatu ako živnostník, popritom tam aj bývame. Robím to už pár rokov a zatiaľ sme nemali sťažnosti takého druhu ako hostia, ktorí sú tam teraz. Od začiatku ako prišli, robia problémy a nás urážajú. Sťažujú sa za zlú prístupovú cestu, neslušné správanie nám voči nim (viac menej sme ich ignorovali, kedze chceli mať súkromie a hneď po príchode mali strašný hysterický záchvat), tvrdia, že je tam špina, pleseň, pavučiny, plesnivé periny, vadilo im, že nemali oblečené posteľné prádlo, že nemali dostatok toaletného papiera....atď atď atď Urážali ma, že som klamárka, podvodníčka, okrádam ľudí. Doteraz som také sťažnosti, okrem prístupovej cesty, s ktorou mávajú slabší vodiči, resp. jazdiaci len v meste problém. Ale je to chata mimo mesta, takže je jasné, že asfaltová cesta tam asi nepôjde. Zaplatili mi zálohu a zvyšok mali doplatiť teraz, plus som im na požiadanie zabezpečila sud piva. Odmietli odísť, odmietli zaplatiť, odmietli mi dať občianske preukazy, že oni sa budú účtovať až pri odchode v sobotu, lebo to už riešia s právnikom. Môj názor je, že keby tam bolo naozaj tak strašne, tak tam neostanú a ďalšia vec, sťažovali by sa aj iní hostia na špinu, pleseň a podobne. Vyhrážajú sa mi, že to bude mať dohru, oháňajú sa stále právnikom. Čo mi vlastne môžu spôsobiť? Myslím okrem negatívnej reklamy. Ja som sa rozhodla, že už nechcem od nich ani tie zvyšné peniaze, len nech mi zaplatia za ten sud piva, ale s nimi sa nedá vôbec hovoriť....Poradí mi niekto?
Naposledy upravil Dav : 18.08.11 at 09:34
Usporiadat
Téma je uzavretá.
dana99 dana99

dana99 je offline (nepripojený) dana99

sarmen - tak, ako to dopadlo?
0 0
sarmen sarmen

sarmen je offline (nepripojený) sarmen

neviem ako vznikla duplicita tejto otazky, ale mozno tym, ze ja som ju pomenovala "prosím poraďte, čo mám robiť" a admin mi ju neskor premenoval na "prenájom chaty-problémoví hostia:prosím poraďte, čo mám robiť".
0 0
sarmen sarmen

sarmen je offline (nepripojený) sarmen

Tak dopadlo to tak, ze v dohodnutom termine, kedy budu odchadzat, sa prisiel vyuctovat. Bez zvysovania hlasu, dal obcianske preukazy, zaplatil pivo a dohodli sme sa, ze zvysok penazi nechame tak ale tak isto nebude on nic dalej riesit. Takze v podstate dostali 40% zlavu za to, ze boli nespokojni. Toto bolo najrozumnejsie riesenie, akokolvek sa to vam bude zdat z mojej strany zbabele a hlupe. Dakujem za rady, snad sa uz v takej situacii neocitnem.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

sarmen Pozri príspevok
neviem ako vznikla duplicita tejto otazky, ale mozno tym, ze ja som ju pomenovala "prosím poraďte, čo mám robiť" a admin mi ju neskor premenoval na "prenájom chaty-problémoví hostia:prosím poraďte, čo mám robiť".

Nie!!! Tym ze admin zmeni nazov temy duplicty nevznikaju.

Z nazvu temy by malo byt jasne, o co sa jedna.
Vies si predstavit,keby denne pribudli desiatky tem s nic nehovoriacim nazvom" prosim poradte a pod"???
Preto sa nazvy upravuju . Viac citaj tu : http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html

Ak niekto zada duplicitne temu, tak admin musi temy spojit,aby tu nevznikal chaos.
Aj tvoje temy su spojene,pri kazdom prispevku vidis v prvom riadku hore,do ktorej temy ti ludia odpovedali...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať