Zavrieť

Porady

Uver pre zacinajuceho podnikatelanie-nie z banky.

Dobry vecer,

neviete mi poradiť kde sa dá vybaviť úver pre začínajúcich podnikateľov? Niečo som začula, no nejedna sa o banky (tie to neposkytnú). Ďakujem.
Naposledy upravil BIZAL : 24.08.11 at 15:50 Dôvod: neviem ako sa da opravit subjekt
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

    Som jedna z vás rodina1
    BIZAL Pozri príspevok
    Dobry vecer,

    neviete mi poradiť kde sa dá vybaviť úver pre začínajúcich podnikateľov? Niečo som začula, no nejedna sa o banky (tie to neposkytnú). Ďakujem.
    Existuje aj príspevok z ÚPSVaR na začatie podnikania. Avšak tu je podmienka byť na úrade evidovaný ako uchádzač o zamestnanie aspoň 3 mesiace.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    BIZAL Pozri príspevok
    A neviete do akej vysky poskytujú úver a koľko percentný urok?
    Priložila som ti odkaz priamo na prešovskú pobočku, skús si to zistiť priamo tam - neviem a tej klientke už učto nerobím.

    BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

    BIZAL
    rodina1 Pozri príspevok
    Existuje aj príspevok z ÚPSVaR na začatie podnikania. Avšak tu je podmienka byť na úrade evidovaný ako uchádzač o zamestnanie aspoň 3 mesiace.
    Ďakujem, ale ja už podnikám a chcem rozšíriť podnikanie o ďalšiu činnosť. Je tí veľký projekt a je potrebný úver.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    BIZAL Pozri príspevok
    Ďakujem, ale ja už podnikám a chcem rozšíriť podnikanie o ďalšiu činnosť. Je tí veľký projekt a je potrebný úver.
    skús cez agentúru pre podporu malého a stredného podnikania BIC. Majú sídlo vo väčšine okresných miest

    BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

    BIZAL
    veronikasad Pozri príspevok
    skús cez agentúru pre podporu malého a stredného podnikania BIC. Majú sídlo vo väčšine okresných miest
    Ďakujem, hneď idem pozrieť.

    BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

    BIZAL
    Ak som to správne pochopila, peniaze sú z eurofondov. S tými by som nechcela mať do činenia, skôr som myslela na súkromné organizácie.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    BIZAL Pozri príspevok
    Ak som to správne pochopila, peniaze sú z eurofondov. S tými by som nechcela mať do činenia, skôr som myslela na súkromné organizácie.
    Poskytujú aj pôžičky. Neviem aká je situácia teraz, klientka od nich ako začínajúci podnikatel brala asi pred 2 rokmi, požadujú ručenie (aj súkromnou) nehnutelnosťou.

    BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

    BIZAL
    veronikasad Pozri príspevok
    Poskytujú aj pôžičky. Neviem aká je situácia teraz, klientka od nich ako začínajúci podnikatel brala asi pred 2 rokmi, požadujú ručenie (aj súkromnou) nehnutelnosťou.
    A neviete do akej vysky poskytujú úver a koľko percentný urok?

    Uver pre zacinajuceho podnikatelanie-nie z banky.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.