Zavrieť

Porady

FOREX

Dobrý deň,

investujem ako vlastné, tak aj cudzie peniaze (najmä svojich priateľov a známych) na medzinárodnom devízovom trhu. Mám výborné výsledky, a referencie z pomedzi priateľov. Rád by som si v budúcnosti otvoril vlastný fond, ktorý by som aj spravoval. No na to sú potrebné enormné finančné prostriedky. Preto sa snažím rozširovať svoje portfólio o cudzie finančné zdroje. Touto cestou hľadám investorov, ktorí by mali záujem zhodnotiť svojej financie. Mám zopár podmienok, a to najmä na min/max výšku investície. Ďalej ide o limitovanú likviditu, t.j. investor nebude mať možnosť vybrať si svoje prostriedky akokoľvek a kedykoľvek ho napadne, ako je to napr. pri investičných fondoch. Je to pre mňa nevýhodné z hľadiska poplatkov brokerom a nutnosti mať neustále k dispozícií určitú hotovosť, s ktorou tým-pádom nemôžem obchodovať. Termíny výberov sú vopred dohodnuté s investorom (ročne, polročne).

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.

ďakujem, s pozdravom

Bajánek (k.bajanek@gmail.com)
Usporiadat
Timer3 Timer3

Timer3 je offline (nepripojený) Timer3

Iste chapem peniaze na vyplacanie budu miesto vyuzivania toku vkladov tvoje vlastne peniaze, ktorymi zarabas na burze, ale stale nechapem preco nejdes za niektorou investocnou spolocnostou v BA ci Prahe, sukromnymi investormi a pod. Ak mas dobru financnu strategiu tak to moze fungovat, spravis si zabezpecenie ak by boli slabe vynosy, aby si vedel platit veritelom, ale aj tak je to riziko a robit nieco co mas overene a vies robit a nieco len "skusat" moze dopadnut zle..
0 0
K.Bajanek K.Bajanek

K.Bajanek je offline (nepripojený) K.Bajanek

Timer3 Pozri príspevok
Iste chapem peniaze na vyplacanie budu miesto vyuzivania toku vkladov tvoje vlastne peniaze, ktorymi zarabas na burze, ale stale nechapem preco nejdes za niektorou investocnou spolocnostou v BA ci Prahe, sukromnymi investormi a pod. Ak mas dobru financnu strategiu tak to moze fungovat, spravis si zabezpecenie ak by boli slabe vynosy, aby si vedel platit veritelom, ale aj tak je to riziko a robit nieco co mas overene a vies robit a nieco len "skusat" moze dopadnut zle..
Kto povedal, že som tieto spoločnosti už nenavštívil? Touto cestou (myslím tu konkrétne na fóre) skôr hľadám súkromných investorov. Samozrejme, že toto nie je jediná forma ktorú využívam, no som pragmatický človek, a som za to, že využívať treba všetky možnosti.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Tušim aj Lyonesáci sú lepší. Tí nič nesľubujú, len to, koľko si sám môžeš zarobiť.
A tu sa možno ani nedozvedia, do čoho investovali a aký bol výnos. Alebo tých 14% je zaručených? No BMG Invest to síce nie je, ale keď neprší, nech aspoň kvapká.
0 0
K.Bajanek K.Bajanek

K.Bajanek je offline (nepripojený) K.Bajanek

marjankaj Pozri príspevok
Tušim aj Lyonesáci sú lepší. Tí nič nesľubujú, len to, koľko si sám môžeš zarobiť.
A tu sa možno ani nedozvedia, do čoho investovali a aký bol výnos. Alebo tých 14% je zaručených? No BMG Invest to síce nie je, ale keď neprší, nech aspoň kvapká.
Mám pocit, že Ty vôbec nemáš predstavu o čom táto forma podnikania je, keď tu spomínaš , *******, BMG a garantované výnosy a podobné veci Odporúčal by som Ti naštudovať si najskôr základy danej problematiky, a až následne vzniesť určité námietky..
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
K.Bajanek Pozri príspevok
Mám pocit, že Ty vôbec nemáš predstavu o čom táto forma podnikania je, keď tu spomínaš , *******, BMG a garantované výnosy a podobné veci Odporúčal by som Ti naštudovať si najskôr základy danej problematiky, a až následne vzniesť určité námietky..
A prečo by som to mal študovať? Ty si odborník, to je tvoja parketa. Ja iba porovnávam, ako sa zúročí moja investícia. A ten tvoj podnik ma príliš nepresvedčil. Koľko si zarobil za posledný štvrťrok? Akciám sa veľmi nedarí.
0 0
K.Bajanek K.Bajanek

K.Bajanek je offline (nepripojený) K.Bajanek

marjankaj Pozri príspevok
A prečo by som to mal študovať? Ty si odborník, to je tvoja parketa. Ja iba porovnávam, ako sa zúročí moja investícia. A ten tvoj podnik ma príliš nepresvedčil. Koľko si zarobil za posledný štvrťrok? Akciám sa veľmi nedarí.
Len z toho dôvodu, aby si tu neprezentoval ničím nepodložené, a od pravdy veľmi vzdialené, subjektívne hodnotenia, keď v podstate nevieš o čom to vlastne je. A keby si o tom niečo vedel, vedel by si aj to, čo som spomenul na začiatku, keď sa ma niekto pýtal, na používané stratégie: a to, že zarobiť sa dá nie len na stúpaní akcií, ale aj na klesaní, a to preto, že neexistuje len "buy", ale aj "sell". A zvolením patričnej investičnej stratégie sa dá na recesií veľmi dobre zarobiť. Finančné výsledky, nebudem zverejňovať niekde do fóra, a ani človeku, ktorý to chce vedieť "len tak".
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
K.Bajanek Pozri príspevok
Len z toho dôvodu, aby si tu neprezentoval ničím nepodložené, a od pravdy veľmi vzdialené, subjektívne hodnotenia, keď v podstate nevieš o čom to vlastne je. A keby si o tom niečo vedel, vedel by si aj to, čo som spomenul na začiatku, keď sa ma niekto pýtal, na používané stratégie: a to, že zarobiť sa dá nie len na stúpaní akcií, ale aj na klesaní, a to preto, že neexistuje len "buy", ale aj "sell". A zvolením patričnej investičnej stratégie sa dá na recesií veľmi dobre zarobiť. Finančné výsledky, nebudem zverejňovať niekde do fóra, a ani človeku, ktorý to chce vedieť "len tak".

To si študuj ty.
Mňa zaujíma ak investujem, tak chcem vedieť koľko % to vynesie za rok. A nie, že akcie všade klesajú, ale ty mi zaručíš 14%(5+18)/2=11,5% zisk. Veď to nezaručí nikto.

Veď sem prilož tie doporučenia tvojich známych. A aj súvahu a výsledovku, aby sme si to mohli overiť, či nevymýšľaš.
Naposledy upravil marjankaj : 29.08.11 at 18:53
0 0
K.Bajanek K.Bajanek

K.Bajanek je offline (nepripojený) K.Bajanek

marjankaj Pozri príspevok
To si študuj ty.
Mňa zaujíma ak investujem, tak chcem vedieť koľko % to vynesie za rok. A nie, že akcie všade klesajú, ale ty mi zaručíš 14% zisk. Veď to nezaručí nikto.

Veď sem prilož tie doporučenia tvojich známych. A aj súvahu a výsledovku, aby sme si to mohli overiť, či nevymýšľaš.
Povedal som, že za posledné roky som dosiahol zhodnotenie v rozmedzí 5%-18%, v závislosti od typu investora (či je ochotný riskovať alebo je konzervatívny a ide na istotu). To neznamená, že tento rok to musí byť 10% alebo 18% môžu to byť 2% alebo aj 40%. Ale môže to byť aj strata. O tom je investovanie, nikto Ti nemôže garantovať na 100% zisk v takej a takej výške, a kto Ti to garantuje, ten klame a chce z Teba len vytiahnuť peniaze. Čo sa týka ekonomických ukazovateľov, povedal som, že to nebudem zverejňovať na fóre, to je jedna vec. Vec druhá, čo si myslíš, že by povedali moji investori na to, že som si len tak "vycapil" ich mená niekde na net, len preto, že niekto neveril a chcel som mu dokázať. Pozri sa, mne je úprimne jedno či mi veríš alebo nie. A v prípade, že máš reálny záujem investovať, treba dané záležitosti riešiť osobne. A taktiež chcem povedať, že si svojich investorov vyberám. Nemám záujem o ľudí, ktorí mi budú vyvolávať 24/7 a pýtať sa koľko je to teraz, koľko teraz a koľko teraz. Na také veci nemám nervy, čas a ani energiu.
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

K.Bajanek Pozri príspevok
... aby si tu neprezentoval ničím nepodložené, a od pravdy veľmi vzdialené, subjektívne hodnotenia, keď v podstate nevieš o čom to vlastne je. A keby si o tom niečo vedel, ....
Už len preto, že každého napádaš a označuješ za trápneho amatéra, si mylím, že vyskakuješ po druhej kapitole knihy Forex for dummies.

Ale jasné, všetci sme sprostí, že! Choď hedžovať cenu ropy, možno to dotiahneš aj do vlády.
0 0
K.Bajanek K.Bajanek

K.Bajanek je offline (nepripojený) K.Bajanek

bodliak Pozri príspevok
Už len preto, že každého napádaš a označuješ za trápneho amatéra, si mylím, že vyskakuješ po druhej kapitole knihy Forex for dummies.

Ale jasné, všetci sme sprostí, že! Choď hedžovať cenu ropy, možno to dotiahneš aj do vlády.
vyťahuješ veci z kontextu, takže najskôr si prečítaj prečo bola moja reakcia takáto.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
K.Bajanek Pozri príspevok
Povedal som, že za posledné roky som dosiahol zhodnotenie v rozmedzí 5%-18%, v závislosti od typu investora (či je ochotný riskovať alebo je konzervatívny a ide na istotu). To neznamená, že tento rok to musí byť 10% alebo 18% môžu to byť 2% alebo aj 40%. Ale môže to byť aj strata. O tom je investovanie, nikto Ti nemôže garantovať na 100% zisk v takej a takej výške, a kto Ti to garantuje, ten klame a chce z Teba len vytiahnuť peniaze. Čo sa týka ekonomických ukazovateľov, povedal som, že to nebudem zverejňovať na fóre, to je jedna vec. Vec druhá, čo si myslíš, že by povedali moji investori na to, že som si len tak "vycapil" ich mená niekde na net, len preto, že niekto neveril a chcel som mu dokázať. Pozri sa, mne je úprimne jedno či mi veríš alebo nie. A v prípade, že máš reálny záujem investovať, treba dané záležitosti riešiť osobne. A taktiež chcem povedať, že si svojich investorov vyberám. Nemám záujem o ľudí, ktorí mi budú vyvolávať 24/7 a pýtať sa koľko je to teraz, koľko teraz a koľko teraz. Na také veci nemám nervy, čas a ani energiu.
Tak načo si spomínal tie referencie a výsledky, keď sa nedajú overiť?
1 0
K.Bajanek K.Bajanek

K.Bajanek je offline (nepripojený) K.Bajanek

marjankaj Pozri príspevok
Tak načo si spomínal tie referencie a výsledky, keď sa nedajú overiť?
Dajú sa overiť v prípade seriózneho záujmu.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
K.Bajanek Pozri príspevok
Dobrý deň,

investujem ako vlastné, tak aj cudzie peniaze (najmä svojich priateľov a známych) na medzinárodnom devízovom trhu. Mám výborné výsledky, a referencie z pomedzi priateľov. Rád by som si v budúcnosti otvoril vlastný fond, ktorý by som aj spravoval. No na to sú potrebné enormné finančné prostriedky. Preto sa snažím rozširovať svoje portfólio o cudzie finančné zdroje. Touto cestou hľadám investorov, ktorí by mali záujem zhodnotiť svojej financie. Mám zopár podmienok, a to najmä na min/max výšku investície. Ďalej ide o limitovanú likviditu, t.j. investor nebude mať možnosť vybrať si svoje prostriedky akokoľvek a kedykoľvek ho napadne, ako je to napr. pri investičných fondoch. Je to pre mňa nevýhodné z hľadiska poplatkov brokerom a nutnosti mať neustále k dispozícií určitú hotovosť, s ktorou tým-pádom nemôžem obchodovať. Termíny výberov sú vopred dohodnuté s investorom (ročne, polročne).

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.

ďakujem, s pozdravom

Bajánek (k.bajanek@gmail.com)
K.Bajanek Pozri príspevok
Len z toho dôvodu, aby si tu neprezentoval ničím nepodložené, a od pravdy veľmi vzdialené, subjektívne hodnotenia, keď v podstate nevieš o čom to vlastne je. A keby si o tom niečo vedel, vedel by si aj to, čo som spomenul na začiatku, keď sa ma niekto pýtal, na používané stratégie: a to, že zarobiť sa dá nie len na stúpaní akcií, ale aj na klesaní, a to preto, že neexistuje len "buy", ale aj "sell". A zvolením patričnej investičnej stratégie sa dá na recesií veľmi dobre zarobiť. Finančné výsledky, nebudem zverejňovať niekde do fóra, a ani človeku, ktorý to chce vedieť "len tak".
Tak toto je naozaj podložené. To nikto nemôže spochybniť.
1 1
K.Bajanek K.Bajanek

K.Bajanek je offline (nepripojený) K.Bajanek

Ach ľudia. Najskôr čítajte celé príspevky a nevyťahujte veci z kontextu, tak ako vám to vyhovuje. Nemám čas ani chuť sa tu s niekym škriepiť. Reagujem len na seriózne príspevky.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

K.Bajanek, popravde sa problematike ktorú tu označuješ ako báječný biznis vôbec, ale vôbec nerozumiem.
Tu zväčša na tomto fóre ľudia nežijú burzou a akciami.

Ale nakukla som k Tebe do profilu a do Tvojich starších založených tém.
A tak Ti poviem. Tebe by som nezverila ani deravý centík.
Ty sa hľadáš.
V jednej téme hľadáš investora na internetové podnikanie, aj v tej druhej, dokonca aj tej tretej.
Potom by si chcel podnikať ala Provident. No fuj... Apropo, bez kapitálu sa úžera asi nedá robiť, že...
A teraz toto na nás vytiahneš, aký si Ty macher v investovaní...

No hádam si len nemyslíš, že tu erdžíme a napchávame sa senom .
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
K.Bajanek Pozri príspevok
Ach ľudia. Najskôr čítajte celé príspevky a nevyťahujte veci z kontextu, tak ako vám to vyhovuje. Nemám čas ani chuť sa tu s niekym škriepiť. Reagujem len na seriózne príspevky.
Ako chceš preukázať tie výborné výsledky?
0 0
K.Bajanek K.Bajanek

K.Bajanek je offline (nepripojený) K.Bajanek

danushka Pozri príspevok
K.Bajanek, popravde sa problematike ktorú tu označuješ ako báječný biznis vôbec, ale vôbec nerozumiem.
Tu zväčša na tomto fóre ľudia nežijú burzou a akciami.

Ale nakukla som k Tebe do profilu a do Tvojich starších založených tém.
A tak Ti poviem. Tebe by som nezverila ani deravý centík.
Ty sa hľadáš.
V jednej téme hľadáš investora na internetové podnikanie, aj v tej druhej, dokonca aj tej tretej.
Potom by si chcel podnikať ala Provident. No fuj... Apropo, bez kapitálu sa úžera asi nedá robiť, že...
A teraz toto na nás vytiahneš, aký si Ty macher v investovaní...

No hádam si len nemyslíš, že tu erdžíme a napchávame sa senom .
Daná firma bola založená, predaná a aj funguje. Vyťahuješ tu príspevky 2 roky staré. Čo sa týka úverovej spoločnosti - informácie neboli pre mňa a moju potrebu, ale požiadal ma o to známy. Čo sa týka FVE, tam som pôsobil ako medzičlánok, ktorý zabezpečil investičné pokrytie daných projektov, a tak som sa dostal k investovaniu ako takému. Len toľko k Tvojej inteligentnej psychoanalýze.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
danushka Pozri príspevok
K.Bajanek, popravde sa problematike ktorú tu označuješ ako báječný biznis vôbec, ale vôbec nerozumiem.
Tu zväčša na tomto fóre ľudia nežijú burzou a akciami.

Ale nakukla som k Tebe do profilu a do Tvojich starších založených tém.
A tak Ti poviem. Tebe by som nezverila ani deravý centík.
Ty sa hľadáš.
V jednej téme hľadáš investora na internetové podnikanie, aj v tej druhej, dokonca aj tej tretej.
Potom by si chcel podnikať ala Provident. No fuj... Apropo, bez kapitálu sa úžera asi nedá robiť, že...
A teraz toto na nás vytiahneš, aký si Ty macher v investovaní...

No hádam si len nemyslíš, že tu erdžíme a napchávame sa senom .
...keby len do profilu ....ajajááááááááááááj ....
Danuš , nejdeš k nemu ????????

Realitný maklér - Ponuka

PONUKA
01.10.2009 00:48
Úspešná česko-slovenská spoločnosť s dlhoročnou praxou príjme realitných maklérov. Môžu byť aj bez praxe. Ponúkame: firemné školenia, mob. telefón, služobný automobil. Požadujeme: vysoké pracovné nasadenie, kreativita, cieľavedmosť.
http://praca.slovenskainzercia.sk/pr...ponuka-ponuka/

...alebo aj " asistentku "....
Asistent/ka
Megainzercia » Práca » Administratíva » Asistent/ka
Asistent/ka
Úspešná česko-slovenská spoločnosť príjme asistentov/ky. Príjem 800 Euro/mesačne. Požadujeme: spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie. Ponúkame: príjemný dynamícký kolektív, firemné školenia.
12.10.2009 11:44:31 | predám / ponúkam
Dohodou Číslo/VS: 63441486
Váš TOP inzerát uvidia všetci, už za 3,90 € - aktivujete kliknutím tu!
E-mail: k.bajanek@gmail.com
Telefón: +421944244607
http://www.megainzercia.sk/index.php...xt=asistent-ka

...no a tu , chlapčisko , doslova " zabil " ...
http://www.porada.sk/t175062-minimal...olocnosti.html


Široký záber ma K. Bajánek .....čistý TOP , už sa len naň zavesiť ...mašľu si hodiť ...
http://www.google.sk/search?client=o...w=1366&bih=621
2 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

K.Bajanek Pozri príspevok
Ach ľudia. Najskôr čítajte celé príspevky a nevyťahujte veci z kontextu, tak ako vám to vyhovuje. Nemám čas ani chuť sa tu s niekym škriepiť. Reagujem len na seriózne príspevky.
Očakáva sa ďaľšia kríza. Toto, čo tu bolo doteraz, to bol len slabý čajový odvar.
Všetko je na spadnutie. Ľudia nemajú prácu a denne ďaľší o ňu prichádzajú.
Španielsko čaká krach, resp. krach najväčších finančných inštitúcií Španielska, ktoré spoludržia financie celej južnej Ameriky.

A Ty nás tu ideš presviedčať o bomba investíciách. Nik netuší, kde to najbližšie praskne. Ale ty vieš, ako najlepšie zhodnotiť cudzie peniaze.
Si nadprirodzený?
2 0
K.Bajanek K.Bajanek

K.Bajanek je offline (nepripojený) K.Bajanek

danushka Pozri príspevok
Očakáva sa ďaľšia kríza. Toto, čo tu bolo doteraz, to bol len slabý čajový odvar.
Všetko je na spadnutie. Ľudia nemajú prácu a denne ďaľší o ňu prichádzajú.
Španielsko čaká krach, resp. krach najväčších finančných inštitúcií Španielska, ktoré spoludržia financie celej južnej Ameriky.

A Ty nás tu ideš presviedčať o bomba investíciách. Nik netuší, kde to najbližšie praskne. Ale ty vieš, ako najlepšie zhodnotiť cudzie peniaze.
Si nadprirodzený?
Daduska,,prečítaj si to tu,,a povedz mi, kde som povedal, že garantujem neuveriteľné zhodnotenie, ľudia dajte peniaze?? Jediné čo som povedal je, že posyktujem možnosť investovania, a to pre ľudí, ktorí majú predstavu o tom ako to funguje, nemám v pláne niekomu vysvetlovať ako, prečo, kde od A do Z, len preto aby som z neho dostal nejaké financie. nestojí mi to za to. Dúfal som, že tu nájdem ľudí, ktorí už vedia o čom to je, a vedia do čoho idú.

Áno, pravda je taká, že Európa a Eurozóna je na tom tak ako je, ale Ázijský trh je na tom veľmi dobre, dokážu kryť svoje záväzky, všetko v dôsledku tamojšej lacnej pracovnej sily. Metropoly ako HK alebo Shanghai majú vyspelé finančné centrá na vysokej úrovni, kde taktiež prebieha obchod. A ešte raz, zarobiť sa dá aj na poklese akcií. Síce sa to dá označiť za špekulatívne investície, no nie je to nič ilegálne.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať