Zavrieť

Porady

pes v bytovom dome, svb

Ja som tu istu temu dala aj na Domacnost, prepacte, asi patri sem, tak prosim este raz o radu:

Dobry den vsetkym, vzdy tu najdem uzitocne rady a prosim zase o radu
Uz som zufala, mam male babatko, nado mnou v bytovom dome, svb, byvaju dost hlucni susedia sami o sebe, maju k tomu psa, pudla, ktory veeelmi hlasno brese, je to take prenikave brechanie ze uz ho nemozem ani pocut.. brecha na balkone ked hocikto dole prejde po chodniku, ale co je najhorsie... casto sa vsetci cela rodina vyberu na pivko, a pes je doma sam.. po nejakych 15 minutach samoty zacne pekne zavijat (alebo zavyjat??? ) Ked som ju poprosila, samozrejme este som aj zostala najhorsia, ze som pani velkomozna, tak dakujem pekne, a ze ona za psa plati dan tak si moze robit co chce? Moze toto robit? Uz som rozmyslala ze ju udam, len neviem ci fakt mozu takto nechavat toho psa sameho ci nie... krasne vam vopred vsetkym dakujem.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

alaya1 Pozri príspevok
Kostol patri do centra mesta a nie medzi blokmi na sidliskach.Prekaza mi kazdodenne trieskanie zvonov o siestej rano, ci je piatok, ci sviatok, nemozem mat otvorene okno, lebo mi to zvoni rovno pri uchu. A co? Neurobim s trym nic, len to mozem tolerovat, pripadne si ponadavat.

P.S. Gramatika je gramatika, preklep, je preklep..
Tak ako pre teba zvony trieskajú - iným vyzváňajú.

Tak ako tebe havko milo breše - iným štekoce ako sprostý.
0 0