Zavrieť

Porady

Cena za naplnenie eshopu

Dobrý deň,
potrebovala by som pomôcť. Nejakú dobu prevádzkujem vlastný internetový obchod.
Oslovili ma dve firmy, aby som im spustila ich internetové obchody. Jedná sa hlavne o prvotné naplnenie tovarom a následné aktualizácie (zmena ceny, nahodenie nového tovaru, akcie, zľavy ..... . U jedného je to cca 800 položiek, u druhého do 3000 položiek.
Viete mi poradiť, koľko za to pýtať? Som bezradná.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mr2 je offline (nepripojený) mr2

    som kto som len ma nehodnotte prosim podla mojej gamat"y"ky... :) ...viac mr2
    a kolko castu ti to zabere podla toho stanov cenu

    msviki je offline (nepripojený) msviki

    Spolupracujem s ľuďmi, ktorí si založili firmu a sú už úspešní. Avšak vedia, že teraz nie sú schopní sa prekonať. V zmysle, stratégie a taktiky vďaka ktorým dosiahli úspech ich neposunú ďalej ...viac msviki
    nevieme preco Ta oslovili...
    .. ak preto ze videli super robotu, tak si pytaj kolko znesu oni.
    ak 1polozku za euro tak pri pocte 500 mesacne je to 500 euro.

    Otazka je ci bude mat niekto trpezlivost a nervy na cca4000 poloziek.

    Rozdel si to po 500/mesiac (po veceroch) min. na rocny kontrakt.

    zalezi kolko casu trva na nahodenie polozky + ceny, akcie, marketing a aktivitach (znalostiach) majitelov firmy.

    zacni na 990€/mesiac. a mas kde spustat . ... ked im budes predavat tak budu spokojny.
    - zauc si stredoskolaka na doplnanie

    ........a mozeme ist na pivo....

    gema77 je offline (nepripojený) gema77

    gema77
    Oslovili ma, lebo sú pracovne vyťažení, ale rozhodli sa presadiť aj prostredníctvom e-shopu, ale jednoducho nemajú dosť času na administratívu e-shopu a poznajú môj e-shop. Samozrejme objednávky a komunikáciu so zákazníkom si už budú realizovať oni.

    msviki je offline (nepripojený) msviki

    Spolupracujem s ľuďmi, ktorí si založili firmu a sú už úspešní. Avšak vedia, že teraz nie sú schopní sa prekonať. V zmysle, stratégie a taktiky vďaka ktorým dosiahli úspech ich neposunú ďalej ...viac msviki
    Neviem co predavas, ale rada je univerzalna. prevezmi celu komunikaciu na seba. .... zmenežuj to pre nich. mas viac skusenosti ako oni cez internet. vyuzi to. a zarob si.

    9 z 10 majitelov firiem nevie pouzit internet vo svojej firme. ak to da zamestnancovi, tak skoro stratis svoju vyhodu a nahradia ta... tiez musis zdovodnit svoju hodnotu. .... naplnovat eshop moze aj studak... to nie je hodnota... rozumieme sa?

    Atomer.sk je offline (nepripojený) Atomer.sk

    Systém na tvorbu eshopov a web stránok. ...viac Atomer.sk
    Zalezi co vsetko sa skryva za "nahadzovanim poloziek" do eshopu.
    Niekedy je to len bezhlave opisovanie textov co vie aj opica.
    Inokedy je to tvorenie vlastnych textov, ktore maju hlavu aj patu, su spravne napisane pre SEO optimalizaciu, a mozno este ku tovaru sa pracne hladaju doplnkove informacie roztrusene po internete.

    A to su dve takmer odlisne cinnosti :-)

    Cena za naplnenie eshopu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.